info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the table bay hotel  *****

Golfová dovolená - Kapské město

the table bay hotel *****

Poloha

Kapské Město je považováno za jednu z nejkrásnějších metropolí světa. Je to dáno jednak polohou a atraktivním okolím, nýbrž i řadou zajímavostí, kulinářských zážitků a aktivit. Sun International byl otevřen v květnu 1997 bývalým prezidentem Jihoafrické republiky Nelsonem Mandelou. Hotel se řadí do mezinárodně uznávané skupiny The Leading Hotels of the World. Nachází se v srdci Kapského Města na historickém Alfred Harbour a je ideálním místem pro objevování autentických jihoafrických zážitků v tomto městě. Kombinuje viktoriánskou eleganci s moderním stylem. Nabízí pohodlné spojení s obchodním centrem Kapského Města a oslnivým množstvím turistických atrakcí. Může se pochlubit 329 opulentními pokoji s panoramatickým výhledem na oceán nebo na nábřeží, lázněmi světové třídy a spoustu dalšího. Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů v Jižní Africe. Z hotelu jsou nádherné výhledy na Stolovou horu, Robben Island a Atlantický oceán..

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 329 pokoji od standardní kategorie až po luxusní apartmá. Prostorné pokoje nabízí veškerý komfort a pohodlí. Vybaveny jsou klimatizací, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, internetovou přípojkou, telefonem a vlastním sociálním zařízením. TYPY POKOJŮ: Table Mountain Suite - velikost 200 m2 Lions Head Suite - velikost 150 m2 Signal Hills Suite - velikost 115 m2 Executive Suite - velikost 70 m2 Junior Suite - velikost 60 m2 Luxury Twin Mountain Room - velikost 40 m2 Superior Luxury Family Room Sea Facing - velikost 40 m2 Superior Luxury Room - velikost 40 m2 Luxury King Mountain Room - velikost 32 m2 Luxury Twin Sea Facing Room - velikost 32 m2

Stravování

Hotelová restaurace nabízí jak mezinárodní, tak jihoafrickou kuchyni uznávaného šéfkuchaře. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Hotel nabízí 3 restaurace: "Camissa" s výhledem na oceán - specializuje se na místní kuchyni "The Atlantic Restaurant" - podává snídani formou bufetu a je možné si zde objednat také večeři. "The Lounge" nabízí snídaně, lehká jídla "Table High Tea" "Union Bar"

Sport a zábava

Camelot Spa je klidné útočiště v hotelu Table Bay. K dispozici je 5 místností pro ošetření, včetně dvou místností, které jsou určeny pro procedury Vichy Shower a Aromaterapy. Lázně nabízejí mnoho procedur z celého světa včetně švédské masáže spojovacích tkání, masáže Kahuny z Havaje a dávných indických léčebných postupů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kapské Město / THE TABLE BAY HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Royal Cape Golf Course
Royal Cape Golf Course
(14 km od hotelu)Kapské Město
Steenberg Golf Course
Steenberg Golf Course
(17 km od hotelu)Kapské Město
Erinvale Golf Course
Erinvale Golf Course
(47 km od hotelu)Kapské Město
Hotely v okolí
STEENBERG HOTEL & SPA
STEENBERG HOTEL & SPA
Kapské město
od 2.700,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE TABLE BAY HOTEL
THE TABLE BAY HOTEL
Kapské město
od 3.300,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz