info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
erinvale estate hotel & spa  ****

Golfová dovolená - Jihoafrická republika

erinvale estate hotel & spa ****

Poloha

Erinvale Estate hotel se nachází mezi majestátnými vrcholy pohoří Hottentots Holland. I když leží na okraji Kapského města, stále se považuje jako jeho součást. První základy budovy byly položeny už na počátku 18.století po zakoupení pozemku jedním irským farmářem, aproto nese budova prvky evropské architektury. Historickým dokladem jsou staré a vzrostlé duby nacházející se v celém areálu resortu. Podobu jakou má dnes získal resort až po roce 1994. Tato oblast je mimo jiné slavná i díky místním vinicím. Proto hotel nabízí různé výpravy s průvodcem do vybraných vinných sklepů.

Vybavení hotelu

Hair Boutique, který se nachází v hotelu, poskytuje hostům a návštěvníkům řadu salonních služeb, jako je stříhání, barvení a styling, stejně jako svatební styling pro nevěsty a jejich družičky.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 57 prostorných pokojů několika typů. Všechny jsou vybaveny klimatizací, vlastní ledničkou a minibarem, kávovarem, trezorem, telefonem, satelitní televizí a také připojením k internetu. Interiér byl zařízen ve vkusném venkovském stylu. Prostornější apartmány mají i vlastní terasy.

Stravování

SEVENTEEN07 RESTAURANT Vlajková loď hotelu, restaurace, Seventeen07, nabízí intimní kulinářské zážitky s nabídkou Table d’hôte menu, které jemně připravuje šéfkuchař Stefan Bekker a jeho specializovaný tým kuchařů. Čerstvé sezónní produkty z úrodných okolních zemědělských půd poskytují neustále se měnící zdroj inspirace a nabídka zahrnuje zdravé a kvalitní sezónní pokrmy, které jsou lahodné, doplněné oceněnými víny z přilehlých Cape Winelands. OAK TERRACE Terasová paluba restaurace poskytuje dokonalou romantickou atmosféru pro večeře pod širým nebem při klidných večerech pod hvězdami, která dokonale doplňuje delikátní pokrmy připravované zkušenými rukami zdejších specializovaných kuchařů; poskytuje výběr letních jídel z různých kultur, které vás přepraví na cestu objevování chutí. Hotelová filozofie přípravy pokrmů je poskytovat poctivé, velkorysé a chutné jídlo v tomto přirozeném prostředí. Užijte si sváteční atmosféru živé zábavy pod hvězdami každý páteční večer v létě během Feel Good Friday’s - perfektní způsob, jak oslavit začátek víkendu s rodinou, přáteli nebo kolegy. Připojte se a vychutnejte si tento jedinečný kulinářský zážitek pod starými duby a obklopte se majestátní krásou nočního nebe Helderberg: jezte, pijte a zažijte jedinečnou chuťovou cestu. MAGNOLIA SOCIAL DINING LOUNGE Epicurus kdysi řekl: „Měli bychom hledat někoho, s kým budeme jíst a pít, než budeme hledat něco k jídlu a pití.“ To je zde inspirovalo k revoluci ve stravování, zde v Magnolia Social Dining Lounge. Vytváření pohodlného a příjemného prostoru, kde si můžete užít interakci s ostatními a zároveň sdílet společenský zážitek z odvážné interpretace šéfkuchaře Stefana o pokorném občerstvení a nejlepší regionální kuchyni. Vaření je sezónní a čerstvé, takže kromě bestsellerů stojí za to vyzkoušet i denní speciality. Užijte si směs přátelských služeb, lahodného, cenově dostupného jídla, kvalitního vína a uvolněné atmosféry a pochopte, že život je o společnosti. Jaký je lepší způsob, jak rozvíjet smysluplné vztahy, než společné stolování?

Sport a zábava

Hotel má ideální polohu k prozkoumávání krásných zdejších vinic Cape Winelands, nedotčených pláží Cape, slavného pobřeží velryb a jako výchozí bod vaší cesty na Garden Route. Golfové hřiště Erinvale navržené hráčem Gary Player nabízí greeny světové třídy a je hodnoceno jako jedno z 20 nejlepších hřišť v Jižní Africe. The Erinvale Estate Spa, zasazené mezi stromy, s výhledem na jiskřivý bazén a majestátní horu Helderberg, nabízí čtyři prostorné procedurální místnosti, parní lázeň, vnitřní relaxační část s vyhřívanou vířivkou, venkovní bazén a terasu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA / ERINVALE ESTATE HOTEL & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
De Zalze Golf Club
De Zalze Golf Club
(12 km od hotelu)GOLF JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA
Hotely v okolí
GOLF JAR - KAPSKÉ MĚSTO + GARDEN ROUTE + SAFARI
GOLF JAR - KAPSKÉ MĚSTO + GARDEN ROUTE + SAFARI
Jihoafrická republika
od 163.890,- Kč
PALACE OF THE LOST CITY - golf
PALACE OF THE LOST CITY - golf
Jihoafrická republika
od 49.790,- Kč
VLAK SHONGOLOLO EXPRESS - golf
VLAK SHONGOLOLO EXPRESS - golf
Jihoafrická republika
od 248.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz