info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Kontakt

Kontakt

NÁŠ TÝM

 

Kristina Králová
kristina@snailtravel.cz
tel.: 602 763 606

Kristina Králová
Barbora Blaschke
barbora@snailtravel.cz
tel.: 725 713 335

Barbora Blaschke
Marcela Hynštová
marcela@snailtravel.cz
tel.: 601 349 948

Marcela Hynštová
Jitka Weiss
jitka@snailtravel.cz
tel.: 775 111 013

Jitka Weiss
Pavla Piknerová
pavla@snailtravel.cz
tel.: 723 444 486

Pavla PiknerováCestovní kancelář SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL a.s.
Veleslavínova 6, 110 00 Praha 1

tel.: +420 602 552 624
e-mail: info@snailtravel.cz

IČO: 28481020 / DIČ: CZ28481020

Zastoupená Věrou Matlochovou, členkou představenstva.
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14789.


OTEVÍRACÍ DOBA :
pondělí - pátek 09:00 hod -16:00 hod
sobota + neděle ZAVŘENO (tel.:+420 602 552 624)


Jak se k nám dostanete:
Stanice metra "A" - Staroměstská nebo tramvají č.17, 18
Loc: 50°5'15.941"N, 14°24'57.582"Reference

Nic nás nepotěší více, než spokojení klienti, kteří si svoji dovolenou užijí, načerpají energii a přivezou si zpět krásné zážitky. Budeme rádi, budete-li patřit mezi ně také :-)

 

5. 7. 2024 - Mallorka Iberostar Pinos Park

Dobrý den, Báro,

všechno je v pořádku a jako bonus je tady moc milý personál. Dcera s kamarádkou jsou moc spokojené a to je nejdůležitější :-). Jediné, co nás včera hodně zdrželo bylo vyzvednutí auta. V půjčovně měli totální přetlak, a i když bylo od Vás všechno předregistrováno, tak to stejně nepomohlo a klíčky jsme dostali až po víc jak hodině. Cesta do hotelu už byla ok. A stihli jsme se ubytovat těsně před půlnocí. Autíčko je super, už plánujeme s děvčaty výlety. Hotel je moc příjemný a jídlo mají skvělé. Elišce ráno dali bezlepkové křupky a z ostatního jídla si taky v pohodě vybere, takže super. Čeká se teď všude. Ale je dovolená, tak se vlastně reálně nikam nechvátá. Musíme mít všichni trpělivost. Jsem ráda, že auto máme, můžeme jezdit i dál na výlety. Díky moc za tip s příletem. V Praze je znát, že nestíhají a nemají lidi. Náš let byl opožděn jen kvůli tomu, že pozemní personál nebyl schopný opakovaně donést kapitánovi správné papíry pro let. .Ale tohle prostě nikdo neovlivní.

Tady je teď krásně… klid a sluníčko. Co víc chtít :-) !Mějte se hezky a pozdravujte kolegyni Marcelu.

Iva B.

 


 

4.7.2024 - Skandinávie

Dobrý. den, Marcelko,

dnes po půlnoci jsme šťastně dorazili domů bez ztrát na zdraví a majetku :-) Děkujeme mnohokrát za vydatnou pomoc při zabezpečování organizačně poměrně náročné expedice, vše klaplo až překvapivě hladce :-)

Děkujeme!

Martin a Jana

 


 

2. 7. 2024 - Azorské ostrovy - reference vč. vyjádření naší CK (dále jen STI), zveřejněno v plném rozsahu na přání klienta

STI: Dobrý den, pane Vondráčku,

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Celou situaci jsme velmi pečlivě prověřili se všemi zúčastněnými osobami a dovolte mi, abychom se Vám vyjádřili v jednotlivých bodech:

M.V.: 1.) To, že nedorazily kufry, za to nemůžete, ale jiné cestovní kanceláře své klienty informovali, že se to v destinaci Azory stává a aby si s sebou vzali do příručního zavazadla nejnutnější vybavení.

STI: Bohužel toto se může stát kamkoli poletíte, ne jenom na Azorské ostrovy. Vzhledem k tomu, že většina našich klientů je již hodně zcestovalá a jezdí s námi každý rok, tak jsme tu tuto informaci přestali v pokynech uvádět. Za chybu se omlouváme a do pokynů znovu zařadíme, aby se tato situace znovu neopakovala.

M.V.:  OK, super reakce. 

STI: Každopádně ale kufry s vámi delegátka řešila celý den. Měla na telefonu zaměstnance z letiště – kdy jste byl u toho, protože jste předával telefon mezi delegátkou a letištěm.

M.V.:  Toto bylo jediné, co paní Hoke pro nás udělala. Ani by k tomu ale nedošlo, kdybychom dali na její radu, že máme z letiště odjet rovnou do hotelu a kufry za námi dorazí. Předpokládám, že bychom celou dovolenou strávili bez kufrů a ty by dorazily na naší adresu domů. 

STI: Taktéž to s vámi ještě paralelně řešila kolegyně Barbora Blaschke, kde vás informovala o možnosti nákupu nejnutnějších věcí, na které jste obdržel voucher od letecké společnosti. Tento nákup jste ale bohužel odmítl.

M.V.: Souhlas, nákupy jsme chtěli řešit druhý den (vrátili jsme se z velryb cca v 18 hod).

M.V.: 2.) Ale služby vaší partnerské agentury a vašeho delegáta byly více než nedostatečné. Jejich informace, pokud vůbec nějaké byly, byly zmatečné a nedostatečné. Konkrétně – PŘÍLET NA AZORSKÉ OSTROVY – ostrov PICO Po příletu na letiště na ostrově Pico a následném vyzvednutí zavazadel, na Vás bude v příletové hale čekat zástupce našeho zahraničního partnera MELO Travel s cedulkou s vaším jménem, který Vám předá veškeré potřebné dokumenty k Vaší cestě. Čas transferu na letiště 21.6.2024 pro přelet z Pico na Sao Miquel vám sdělí po příletu na místě. Nikdo nedorazil, žádné dokumenty nebyly předány. Čas přeletu jsme vyřešili s paní Blaschke - OK. Při přeletu nedorazil transfer na letiště. Recepční hotelu kontaktovala agenturu MELO, která ji sdělila, že přelet byl přeložen na 19 hodinu, což následně potvrdil taxikář, který pro nás měl dle svých informací přijet až v 17 hodin. Trošku zmatky.

STI: Veškeré informace jste měl od nás, konkrétně kolegyně Barbora Blaschke s Vámi vše řešila po telefonu. Všechny instrukce od velryb až po služby delegátky. Delegátka má v historii telefonu nespočet přijatých i odchozích hovorů, což svědčí o tom, že určitě jste jí nebyl lhostejný. Stejně tak s naší kanceláří jste byl v neustálém kontaktu.

M.V.: Ano, několik hovorů jsme první den měli, ale to už nechci rozebírat. Na její rady jsme už rezignovali a volal jsem ji potom už jen jednou kvůli přeletu - marně. Ozvala se, když už jsme byli ubytovaní v hotelu Caloura.

M.V.:  3.) Váš delegát pro destinací Azory, který byl dostupný občas na telefonu, se nacházel dle vlastních slov u přátel cca 2,5 tisíce km daleko, nám s řešením v ničem nepomohl.

STI: Naše paní delegátka je pouze na telefonu, a to máte uvedené jak v cestovní smlouvě, v pokynech k odletu i to zdůrazňovala několikrát kolegyně Bára Blaschke do telefonu. Vzdálenost delegátky vůbec není důležitá, když je na telefonu a vše obratem řeší. Samozřejmě není v silách nikoho z nás být na telefonu neustále, a pokud měla ona nebo my od Vás zmeškaný hovor, v nejbližší možné době jsme se zpět ozvali. U žádných přátel nebyla a sdělila Vám, že je s jinými klienty, kteří si zaplatili její osobní služby, na jiném ostrově na celodenním výletě.

Paní delegátka Vám byla ve všem nápomocná, zmeškala pouze jeden jediný Váš hovor, na který ovšem následně zareagovala a vy jste jí sdělil, že ji už nepotřebujete, že jste měl o delegátovi jinou představu a sice, že na vás bude čekat na letišti, půjde s vámi do centra na velryby, aby překládala vše, co vám bude řečeno, a že delegát bude fyzicky k dispozici vždy, když bude potřeba.

M.V.: Ať si paní Hoke sáhne do svědomí a porovná si, co říkala nám a potom vám. 

STI: Takto ale fungují velké cestovní kanceláře, které pořádají „masovou turistiku“. Naše kancelář se zabývá pouze individuálními klienty a vše jim zajišťuje tzv. na klíč, takže co si klienti přejí, to jim zařídíme, a právě nechtějí žádné velké skupiny, kde právě funguje to, co jste pravděpodobně od našeho zájezdu čekal. Jak jsem již ale výše zmínila, kolegyně Vám několikrát říkala, jak to všechno funguje.

M.V.: Stálou fyzickou přítomnost delegáta jsme ani jednou nevyžadovali!

STI: Vzhledem k tomu, že jste s ní řešili, že se nedomluvíte, slíbila Vám, že prověří, zda bude možné dostat českého delegáta přímo na Sao Miguel, aby Vám vypomohl s překladem instrukcí u velryb alespoň pro první den. To bohužel nebylo možné zařídit, tak s Vámi alespoň po telefonu instrukce probrala z její vlastní zkušenosti s golfovou skupinou před Vámi.

M.V.: Souhlas, akceptovali jsme to.

M.V. 4.)  Rady delegáta“ ... dejte si vínko, sýry a všechno co vám nabídnou, buďte v klidu, všechno dobře dopadne, pak se tomu zasmějete ... " nám byly opravdu k ničemu. Jestli ho nějak platíte, tak jsou to opravdu vyhozené peníze.

STI: Tuto informaci je potřeba brát s nadsázkou a nebyla myšlena nijak zle. Naše delegátka je u klientů velice oblíbená a skvěle se o ně vždy stará. Má k nim přátelský přístup, a proto chtěla situaci odlehčit i tím, co řekla. Za nás to rozhodně nejsou vyhozené peníze a velice si její práce vážíme. Týden před vámi jsme měli na velice podobném zájezdu dvě postarší dámy, které také nebyly nijak jazykově vybavené, ale vždy se na všem s delegátkou domluvily a po jejich návratu její práci velice chválili a zpětně děkovali.

Z výše uvedených bodů si závěrem dovoluji shrnout, že z naší strany byly splněny všechny smlouvou sjednané služby a taktéž všichni naši zaměstnanci Vám byli k dispozici a nápomocní, tedy naše cestovní kancelář neporušila žádné podmínky vyplývající z uzavřené smlouvy.

Mrzí nás, že z cesty máte tyto smíšené pocity, naše cesty jsou koncipované pro individuální cestovatele, kteří ocení svobodu během svých cest a zároveň jistotu naší podpory a pomoci.

M.V.: Ta jistota pomoci nám ale doopravdy chyběla.  

STI: Pakliže byste vyžadoval přítomnost českého průvodce během celého pobytu, pak by pro Vás bylo výhodnější přihlásit se na skupinové poznávací zájezdy, které pořádají velké CK, jako je například Čedok.

M.V.: Děkujeme za radu.

STI: Pevně věříme, že i přes toto všechno jste si vaši dovolenou užili a viděli spousty krásných a zajímavých míst na těchto krásných ostrovech.

Tým Snail Travel.

M.V.: Dobrý den všem, děkujeme za reakci, která nás ale moc neuspokojila. Nadále trváme na tom, že služby delegáta a partnerské agentury MELO byly nedostatečné. To, co pro nás vyřizovala paní Blaschke ( případně její zástupci ), hodnotíme kladně, jak už jsme psali. Žádám vás o umístnění naší recenze na na vaše webové stránky do kolonky Reference, jak jsem vás již žádal. Připište si k tomu klidně své reakce a odpovědi, ať si každý může udělat svůj názor. Chci věřit, že to uděláte.

S pozdravem

Milan a Blanka Vondráčkovi

 


  

 

13. 6. 2024 - Madeira, Funchal, Pestana Carlton

Dobrý den, Kristino,

zde zpětná vazba k dovolené:

V hotelu Pastana Carlton jsem byli snad už 12x, vždy k velké spokojenosti. tentokráte však pokoj 220 neměl ty nejlepší parametry...vše ostatní v hotelu však naprosto skvělé

služby STI:

Snail Travel - dokonalý servis, jako vždy!

 

J. Bažant

 


 

 

13. 6. 2024 - Azorské ostrovy , hotel Caloura

Dobrý den, Kristino, naše hodnocení na 1. CK a  slečna Bára super, delegátka Jitka fantastická! :-)

Zdravím.

Z. Nedeljaková

 


 

12. 6. 2024 - Azory, Caloura

Dobrý den, zde malá reference k zájezdu.Delegátka Jitka 1*. Celá organizace zájezdu bez připomínek. Vše fungovalo jak mělo.

Díky! J.Peca

 


 

11. 6. 2024 - Azory

Dobrý den, do Snail Travel…

Posíláme referenci k pobytu:

resort/bytování/doprava:

Myšlenka kombinace golfu a poznávání je skvělá a vlastně hodně pomohla při rozhodování, jestli jet nebo ne.

Když se oprostím od počasí (to se naplánovat nedá :-) a nešťastného zranění hned druhý den, tak golfová hřiště krásná! Zklamáním pro mne a nejen pro mne, byla organizace poznávacích zájezdů. Vím, že jsme byli první, Bára se snažila jak jen to šlo, ale návrh a hlavně časové hledisko, které navrhovala místní agentura, bylo až místy hodně amatérské, jakoby to dělali poprvé. Neustálé přemlouvání řidiče, aby zastavil na fotografování tam kde jménem chtěli my (byla tam parkovací místa i pro autobusy, což jsme si potvrdili, když je Bára přesvědčila, že by bylo dobré se tam vrátit) to jen podtrhují. Pokud se podaří toto vylepšit, ideální týden a všem doporučuji !!

služby STI:

Rád bych poděkoval CK a hlavně Báře, pro kterou to nebylo vůbec jednoduché.

 

Bohumil Mazač

 


 

11. 6. 2024 - Azory St. Miguel hotel Calloura

Dobrý den, zde naše zpětná vazba k zájezdu,

Hotel na krásném místě, snídaně skvělé, v koupelně není šampon, kondicionér, ale to jsme asi rozmazleni z Turecka, takže jenom to vědět :-)

služby STI:

Všechno bylo skvělé Jitka Weiss obdivuhodně ochotná, vlídná, všem vyšla vstříc možná i nad rámec svých povinností, tmelila kolektiv.

 

Děkujeme.

Z. Rabochová

 


 

 

11. 5. 2024 - Gran Canaria, Maspalomas, Lopesan Costa

Zdravíme a posíláme info k dovolené. Je to velký 5hvězdičkový  hotel, kde vše funguje. Shuttle busy nahradili taxíky, které následně propláceli, to bylo velmi příjemné.

Děláte to dobře. Díky :-)

Rudolf Rabiňák

 


 

10. 5. 2024 KOSTARIKA

Dobrý den, děkuji za zaslání dotazníku spokojenosti.
To, co jsme zažili a jak to bylo zorganizováno (od Vás ale i od lokální agentury) nelze vměstnat do 3 krátkých otázek. proto posílám ještě e-mail.

Šéf agentury v Kostarice  nám 2x volal, jak jsme spokojeni a jestli je vše OK.

Hlavně slečna/paní Barbora Blaschke je naprosto nejúžasnější/nejvstřícnější/nejpracovitější a nejlepší člověk, se kterým jsme se v travellingu zatím setkali. Rád bych připravil delší poděkování a do 3 krátkých otázek se to nevejde.

Již jsem oslovil plno známých, snad se Vám ozvou, protože Vaše služby (v této naprosto selhávající zemi – myslím CZ) jsou zcela neuvěřitelné, mslím tím skvělé.

Opravdu si ceníme spolupráce s vámi a hlavně s paní Barborou. V nedělí opět sloužím, tak napíši (snad dle času) nějaké hodnocení, ale paní Barbora má u nás ****** (6 hvězdiček, a těch na světě není mnoho)

S nikým jiným na dovolenou již nikdy nejedeme, to je zcela jasné!

Ještě jednou srdečné díky, Václav a Romana Hejdovi + děti

 


 

 

23. 2. 2024 - ostrov Mauricius, TAMARINA GOLF & SPA BOUTIQUE HOTEL 1 týden, AMBRE HOTEL  1týden

Shrnu celý náš pobyt, bylo to úžasných 14 dnů, které jsme prožili na tomto ostrově, opravdu jsme si odpočinuli, zažili jsme spoustu nových zážitků a zahráli jsme si golf na krásných hřištích. Určitě bychom se na Mauricius chtěli vrátit.

služby STI:

Vše proběhlo jak mělo, mohu jen schválit :)

 

Zdravíme!

Petr Hrdlička

 

 


 

7. 11. 2024 - Turecko - Belek - Sirene

Prostředí hotelu a rezortu se velmi rychle posunulo k pozitivnu, prostor byl velmi citlivě upraven, tak aby plnohodnotně sloužil "účastníkům zájezdu“

služby STI:

Vaše cestovní kancelář se umí pomazlit se svými klienty, moc vám fandím Lenka

 

Lenka Šafránková

 

 


 

 

5. 11. 2023 - Turecko - Belek - Sirene

Byli jsme spokojeni (jako vždy v tomto hotelu). Doprava Ok, raději bychom letěli přímým letem, přestup přes Istanbul nám moc nevyhovuje, ale vzhledem k cenovému navýšení při využití přímého letu, volíme tuto variantu.

služby STI:

Služby vaší cestovní kanceláře jsou vynikající. Oceňuji přístup k jakémukoliv problému, jeho řešení a milý přístup vašich delegátů. Velká pochvala Kristýně Králové a Jitce Weiss - s nimi cestování je radost.

 

S pozdravem

Monika Mrvíková

 

 


 

 

3. 11. 2023 - TURECKO - Sirene Belek

Dobrý den Báro,

pár řádek k našemu pobytu…

Hotel Sirene v Beleku -  ideální pro golfisty a zřejmě i pro tenisty,  t.j. hotelový servis, výborná strava takřka kdykoli, úžasná, kvalita dvou hotelových golfových hřišť, doprava k nim, možná reciprocita s ostatními hotely, příjemná pláž a další možnosti sportovních  aktivit.

služby STI:

Služby CK výborné. Nechci nic vylepšovat ať jsou stejné nadále.

Bohužel v dnešní době co funguje dobře se zhorší a co je špatně to trvá věčně.

Těšíme se na příště.
Zbyněk Zapotil

 


  

 

6. 10. 2023 - Benátky, Hotel Barocci Venezia

Výborná poloha hotelu, bezvadný servis. Doprava z letiště do hotelu a zpět perfektní. Zádrhel na zpáteční cestě - let do Curychu byl zrušen a museli jsme zvolit náhradní cestu přes Mnichov. Zpoždění bylo bezmála 3 hodiny.

služby STI:

Velká spokojenost se službami CK, nabídka podle přání, zohledněny i případné dodatečné změny.

 

Milan Vích

 

 

7. 10. 2024 - Turecko, Belek, hotel Gloria Verde

Hotel doporučuji, dobré jídlo, nápoje, vstřícný a milý personál. Pravděpodobně sem pojedeme znovu.

služby STI:

Zájezd zařízen přesně dle našeho požadavku a představ. Výborná komunikace a zajištění transferu včetně dětských sedaček a postýlek na pokoj.

Děkujeme

Jana Celbová

 


 

 

6. 9. 2023 - Portugalsko - Fortaleza do Guincho

Všechno v pořádku. Hotel byl na vysoké úrovni, personál milý a ochotný. Jen mně osobně nesedí úplně historizující styl, jak byl hotel vybaven a pojmut, ač to chápu vzhledem k minulosti budovy. Je to jen moje osobní preference :)

služby STI:

Vaši cestovní kancelář můžu jedině chválit. Ochota, vstřícnost, rychlost, péče… mám pocit, jakoby vám záleželo, jak se tak budeme mít :)
Jarmila Malá

 


 

6. 9. 2024 - Heliopic H. a Spa, Matterhornu Inn, H. Chalet Swiss (France, Swiss)

Zdravím Báro, Kristino, Jitko,

posíláme zpětnou vazbu…

Za účelem pobytu (alpská turistika) vše optimální. Pozor, ve Švýcarsku je problém půjčit auto s manuálem, téměř výhradně automaty. Pro našince nelacino, ale když se to chce vidět a zažít, je třeba rozbít prasátko.

Děkujeme moc za kvalitní a efektivní mnohaletou spolupráci, milé Šnečky.
Martin Čihař

 


 

8. 8. 2023- Sardinie, Is Morus Relais

Dopředu provedené odbavení odletu z Vídně bylo pro nás pohodlné, privátní transfer z letiště do resortu prvotřídní. První dojem z hotelu nebyl příliš pozitivní, ale oběd v hotelové restauraci a následná servírovaná večeře předčila naše očekávání.

Resort již pamatuje nějaký ten čas a je to na měl vidět-např. nefunkční zámek dveří na balkon, trezor na pokoji či většina lehátek na pláži apod., ale přeci jsme v Itálii, tam se dají tyto drobnosti omluvit. Personál milý a ochotný, bohužel velmi špatně rozumějící a hovořící anglicky, což jsem v této cenové kategorii ubytování nečekala.

služby STI: 
Chtěla bych vám velmi poděkovat za opět bezchybně připravenou a zajištěnou dovolenou s vaší cestovní kanceláří.

Dopředu provedené odbavení odletu z Vídně bylo pro nás pohodlné, privátní transfer z letiště do resortu prvotřídní.
Tereza Kovářová

 


 

 

29. 6. 2023 - Lago di Garda hotel Martinega

vše klaplo na jedničku, hotel v Bordeaux na skvělém místě, perfektní servis. Na řidiče jsme nikdy nečekali, autodoprava vždy super, auta čistá, vybavená vodou i nabíječka mi na telefony.

 

Jakub Kolín

 

 

5. 5. 2023 -  Costa Navarino Westin

Dobrý den, Báro,

posíláme zpětnou vazbu:

Pro golfisty naprostý ráj. 4 velmi kvalitní hřiště, česká stopa , která se podílela na výstavbě hřiště a klubovny

Všude se čepuje Plzeňské pivo :-)

služby STI: vše v pořádku!

 

Pavel Přeček

 

 

4. 5. 2023 Španělsko - GRAN HOTEL ELBA ESTEPONA & THALASSO SPA 5*

Dobrý den Kristino,

Hotel naprosto skvělý, jídlo vynikající. Ubytování - pohodlné velké postele, nadchla nás "třípokojová" koupelna. Při pozdním příletu nám na pokoj přinesli večeři-studenou mísu. Výborná obsuha.  Mezi hotelem a plážemi dlouhá promenáda vhodná případně i k běhání. Doprava -letecky: cestou tam jsme měli od vás zajištěny exity - manžel potřebuje víc místa na nohy. Zpátky se to prý už nepovedlo, takže na letišti nám sice na naši žádost dali exity, ale už neřekli, že ta místa jsou ještě menší než standartní. Naštěstí naše delegátka Jitka své místo u většího exitu manželovi poskytla. Jitka se o nás starala naprosto dokonale. Vše, co bylo by potřeba, zařídila včas a kvalitně.

Díky
Adriana Andrejsková

 

 

 

4. 5. 2023 Turecko - Gloria Golf Resort

Dobrý den Kristino,

Vše bylo to naprosto skvělé. Jsem ráda, že jsem jela, a ráda bych se sem i vrátila příští rok. Nadchlo mě to. A moji společnost také. Manažer hotelu se o nás krásně staral. Doprava byla také dobrá, jak resortu, tak domluveného řidiče přes agenturu. Ten byl velmi ochotný,s tím, že kdybychom něco potřebovali, můžeme se na něj obrátit. Pokoj byl moc hezký.

Celé CK děkuji.
Tereza Harmatová

 

 

 

4. 5. 2023 GRAN CANARIA - Fuerteventura

Dobrý den Báro,

posíláme zpětnou vazbu na hotel ELBA SARA. Byli jsme moc spokojení. Hotel je klidnější než například v Lopesanu a ani turistů nebylo příliš, což bylo příjemné. Jídlo bylo super a velký výběr. Nejprve nás golf trochu zmáhal, ale přišli jsme mu na chuť :-) Hřiště u hotelu je pěkně udržované. Druhé bylo ještě zajímavější. Dovolenou jsme si užili. Těšíme se na příště!

Zdraví Rabiňákovi.

 

 

 

26. 4. 2023 SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY – INTERCONTINENTAL RAS AL KHAIMAH

Dobrý den, Kristino,
ráda bych Vám poděkovala za zajištění dovolené, moc jsme si to s kamarádkou užily. Servis, jídlo i personál hotelu byl naprosto skvělé úrovně, kdy i několikrát denně u jídla se manager přišel zeptat, jestli je vše v pořádku. Hotel je krásný, moderní, na vysoké úrovni. Kosmetika na pokoji je mé oblíbené značky Byredo, takže skvělé :). Pláž velmi příjemná, písek bílý, bary fungovaly skvěle. Odvoz z letiště byl na vysoké úrovni, moc příjemný pan řidič, který mluvil anglicky a byl fajn. Na cestě na letiště jsme ale bohužel měly problém s řidičem viz náš rozhovor (Poznámka CK - již jsme reklamovali!). Věřím, že budete za celkový feedback ráda a budu se moc těšit na osobní schůzku s Vámi.

Každopádně děkujeme a těším se na viděnou
Gabriela

 

 

 

12. 4. 2023 MAURICIUS

Ahoj holky,

ještě jednou moc díky za super dovolenou. Moc jsme si to všichni užili a pokud to půjde tak se moc rádi na Mauricius ještě někdy podíváme (samozřejmě s Turbo šnekem :-)). Vše bylo parádní a vše klaplo na jedničku. Jste prostě profíci!

Hotel byl moc pěkný, pláže a moře dokonalé, jídlo skvělé, všichni lidé v hotelu moc milí. Vaše delegátky (Lenka i Renča) jsou moc fajn, se vším pomohou, poradí, doporučí co je třeba (je vidět, že mají Mauricius moc rády a dokážou na hosty / klienty atmosféru přenést…).

Svatba proběhla také bez problémů (právní formality jsme s delegátkou Renčou zvládli za půl dne na všech potřebných úřadech v hlavním městě.) Samotný obřad a jeho organizaci v hotelu zajistila ochotná a moc milá svatební manažerka přímo z hotelu (ukázala nám možná místa pro obřad v rámci resortu, vybrali jsme kytky, hudbu, jídlo, Verču učesali, namalovali, pomačkané oblečení z kufru nám vyžehlili atd...). Po obřadu nám přinesl manažer hotelu dárek - láhev šampaňského + jsme od hotelu dostali dárek (buď rodinný výlet lodí nebo golf. Tak samozřejmě jsme vybrali golf - 2x fee na místním hotelovém hřišti, včetně zapůjčení kompletních setů, včetně buggy a míčků na driving - no prostě paráda). Ráno po svatbě byla snídaně na pokoj a večer hned po svatbě jsme měli pokoj vyzdobený kytkami (no prostě romantika... :-). Hotelový fotograf i kameraman byli sympaťáci a fakt borci - přesně věděli jak nás postavit aby fotky trochu vypadaly a vše bylo přirozené (a zbytek doupravili photoshopem...). Před odletem domů jsme dostali krásnou fotoknihu ze svatby. Kdyby někdo váhal zda svatbu v zahraničí a na Mauriciu tak já to rozhodně mohu jen doporučit :-)

Cesta s Emirates byla taky OK. Je to trochu dlouhé ale s tím se prostě musí počítat.

Znovu tedy díky moc a doufám, že budeme zase brzy v kontaktu při plánování nějaké další dovolené :-)

Michal

svatba-mauricius.png

 

 

 

 

  

13. 3. 2023 GRAN CANARIA

Dobrý den Marcelo,Kristino,

děkuji Vám za přípravu a realizaci Gran Canaria, vše fungovalo výborně, včetně transferů, hotelu i letů, drobné nepřesnosti ve Voucherech na Anfi Tauro a Maspalomas jsem si všiml až na místě,kdy se přehodily časy tee timů a odvozů, ale vše  jsem si tam na hřišti domluvil a bylo vše ok. Počasí super i moře i bazény a vůbec.. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně zdraví.

S pozdravem
Dr. Roman Kříž

 

 

 

 

1. 3. 2023 DUBAI – THE ROYAL ATLANTIS

Zdravím turbošneky a posílám mou recenzi na nově otevřený hotel v Dubaji:

- Je to opravdu TOP hotel
- Zvláštností je, že není zde restaurace se švédskými stoly
- Snídaně je opravdový zážitek
- Do všech restaurací se musíte objednávat kromě Malibu, což je USA eat store
- Doporučuji španělskou Jaleo a sushi Lili
- Rozhodně vynechte restauraci Milos, kde se vše personál ještě učí, to co je na jídelním lístku či vinným lístku není skutečně v nabídce
- Pokoje super - velký prostor, vše funkční
- Wifi v celém hotelu best, ale na pláži vypadává
- Cloud 22 – venkovní bazén ve 22 patře pouze pro adault a na objednání
- Aquapark rozšířen o zhruba 1/3, která je nejblíže vstupu z tohoto hotelu a vstup je komplet v ceně pokoje
- Transport na letiště best

Ahoj P.

 

 

 

4. 7. 2022 TURECKO

Ahoj Kristinko,

moc se nám tady líbí!!! Hrajeme pořád hřiště Pasha, ráno je to super a  potom skočíme rovnou do bazénu. Vila je moc fajn, prostor, soukromí, bazén, nová restaurace hned za rohem :-))). Hráli jsme tu i na piáno. Personál se moc snaží, plná lednice a voda ve skle. Jóga přímo ve vile, užívám si to tady jako meditaci. Všichni posíláme srdečné pozdravy!!! Dovolená jak má být.

Všechny zdraví Monika

 

 

 

4. 2. 2022 MALEDIVY

Ahoj Kristíno,

tak jsme tady (už od 12 hodin), cesta byla bez problémů a zpoždění, a tady? PROSTĚ RÁJ!  Holky hned v šatech skočily do moře :-), všichni nás vítali a pamatovali si nás, dětem ušili košilky, nám udělali obrovskou hostinu, v pokoji spousta kytek – prostě pecka! Jsme opět nadšení a máme pocit, že jsme tu byli včera. Děkujeme. Vše klaplo na jedničku a už začínáme přemýšlet o prodloužení :-))).

Zdravíme!

Krejčířovi

 

 

 

31. 1. 2022  MAURICIUS

Dobrý večer Kristínka,
chcem sa Vám vel'mi pekne poďakovat za úžasnů dovolenku, ktorú som strávil aj so svojou rodinou na Mauriciuse. S určitostťou v budúcnosti Vaše služby využijeme viackrát. Prajem pekný večer a ešte raz vel'ká vďaka. :-)

Kamil Panák

 

 

 

 

16. 12. 2021 ZANZIBAR

 

Dobrý deň Kristínka, Barborka,

je to už síce dlhšie obdobie, čo sme sa vrátili zo Zanzibaru, ale nejako kvoli povinnostiam som sa nedostal skor k tomu, aby som Vám napísal svoje dojmy :)

Musím povedať, že hotel Zuri je naozaj raj na zemi. Celé to prostredie ako je to zasadené do prírody, more, nedá sa napísať nič iné ako že to bolo úžasné. Tým Vám musím poďakovať za naozaj skvelé doporučenie a myslím si, že ako raj to môžete ponúknuť aj iným klientom. Myslím, že úroveň hotela bola vyššia ako napríklad Lemuria na Seychellách.

Lety prebehli taktiež v poriadku, a aj deti si to naozaj užili. Business či už v Qatar alebo Emirates je rovnaký a to dobre viete, že aj s Vami som už niečo precestoval :) Doporučujem obe spoločnosti a sú na rovnakej úrovni. Emirates ma lepšie ale, že dovezie a odvezie na letisko a preto by moja preferencia v budúcnosti bola tam :) Ak by ste niekedy posielali hodnotenie Qataru :)

Na záver ešte raz ďakujem za skvelú dovolenku, prajem krásne a veselé Vianoce a všetko dobré do Nového Roku 2022.

Zároveň som sa dozvedel, že som od TeeTime vyhral 3 miesto v súťaži, a cena bola od Vás vo výške 22 tis. Kč na ďalší zájazd. Tak sa určite v budúcom roku ozvem pri ďalšom plánovaní :)

Prajem Vám krásny deň

Marek

 

 

 

26. 11. 2021 MALEDIVY

 

Dobrý den, Báro,

tak už jsme zpět z Malediv. Bylo to nádherné, ještě jednou děkujeme za Vaši pomoc při sjednávání zájezdu.
Mějte se hezky.

Zuzana K.

 

 

 

1. 11. 2021 ZANZIBAR

Ahoj Kristino,

Díky – jsme v pořádku na letišti na Zanzibaru a těšíme se domů :-) Ubytování resortu White Luxury Sands super. Pro mne to byla jedna z nejhezčích dovolených. Věřím, že i pro děti a pro Petru. Moc Ti děkuji.
T. Krejčíř

 

 

 

31. 10. 2021 KYPR

Dobrý den, děkujeme moc a moc za vše, co jste pro nás udělali. Vážíme si Vaší práce. Golfová dovolená byla úžasná.
Přejeme spousty spokojených klientů a hlavně zdraví.
Hezký den Koutovi

PS: Manžel Jan Kout byl také na Gardě před začátkem října  s Vaší ST velmi spokojený.

 

 

 

30. 10. 2021 MALEDIVY

Dobrý den, Báro,

ještě jednou chci poděkovat za pomoc ohledně výběru resortu Baglioni. Jsem rád, že jsem se při svém výběru cestovky nespletl a vybral jsi si správně :-).
Děkuji, Vladyka.

 

 

 

27. 10. 2021 ŠPANĚLSKO

Dobrý den,
chtěl jsem dodatečně poděkovat za zařízení zájezdu. Vše bylo fajn a žádné problémy. A když byly,  lehce jsme je odstranili.
Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.

Zapotil

 

 

 

18. 10. 2021 KYPR

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z dovolené na Kypru. Mockrát děkujeme za skvělý výběr hotelu i za celkově báječný a bezvadný servis.

Na další spolupráci se těší,

Radek Pěnkava a Alena Maroušková

 

 

 

02. 08. 2021 KRÉTA

Dobrý, den
ráda bych i touto cestou poděkovala slečně Báře, se kterou jsem řešila naši dovolenou na Krétě. Dovolená vyšla perfektně a moc jsme si ji užili. Komunikace s Bárou byla perfektní i její starost v průběhu dovolené, zda je vše v pořádku mě mile překvapila.Ještě jednou velké díky.

Na Silvestra bychom se rádi podívali do Dubaje a já má asi jasno, s kým budu tuto dovolenou řešit. :-)

Hezký den, všem,
Klára Klápová

 

 

 

2. 7. 2021 – MADEIRA

Vážená Barboro,

jsme doma z Madeiry už asi deset dní, přesto vám chceme i se zpožděním moc poděkovat za celkové zařízení naší dovolené v hotelu Quinta Splendida na Madeiře. It was really splendid!

Vše klaplo, pokoj veliký, jídlo výborné, přenádherná zahrada, bazén velký a téměř jenom pro nás. Pravda, vedro tam nebylo. A bazén na rozdíl od původní informace nevyhřívali, což nám nevadilo, ale téměř vůbec nikdo se nekoupal.

Všude spíš málo lidí, hotel obsazen tak z 20%. Po celém hotelu i zahradě se nosí respirátory. V den našeho odletu byla snídaně poprvé bufetová, na večeři jsme tam už nebyli, tak těžko říct. Delegátka Lenka nám sehnala auto na tři dny - aut je tam prý teď nedostatek, majitelé půjčoven auta v covidu totiž prodali - takže jsme projezdili více než půl ostrova (druhou polovinu už před pár lety).

A piloti Smartwings letěli perfektně na čas.

Ještě k certifikátům: ano, na letištích je bezpodmínečně chtějí vidět, v hotelu též, a na letištích je všude velmi zajímaly kódy těch příjezdových aplikací. Bez nich cestovat nelze, ani zpět domů z letiště ve Funchalu by zřejmě člověk neodletěl.

Myslíme, že se na Snail travel někdy příště obrátíme kvůli Azorským ostrovům (byli jsme na dvou z nich, nadšeni).

Přejeme hezký prodloužený víkend a pěknou letní dovolenou

M. a M. Bojarovi

 

 

12. 6. 2021 – MADEIRA

Milá Lenko,

chceme Vám touto cestou sdělit, že předání auta proběhlo včera odpoledne na letišti ve Funchalu přesně podle dohody. Byli jsme velmi spokojeni a uklidněni díky Vaší příjemné a velmi profesionální komunikaci.

Až zase pojedeme do světa se Snail Travel v programu „Fly and drive“, určitě si nezapomeneme řidičské průkazy.
Přejeme krásné léto Vám i celému týmu naší oblíbené CK Snail Travel.

Srdečně zdraví,
Hana a Oldřich Cerhovi

 

 

 

30.03. 2021 – TURECKO

Milá Míšo,

potvrzuji,že vše perfektně klaplo, dovolenou jsme si naplno užili a teď se v "izolaci" pomalu dostáváme zpátky do reality všedních dní.
Děkuji za perfektní zařízení a budeme se těšit na další zážitky se šneky.

S přáním všeho dobrého
Pavlína

 

 

 

30. 03. 2021 - TURECKO

Dobrý den všem turbošnekům,

jen hlásím, že jsme včera večer v pohodě přistáli v Praze a ještě jednou moc děkuji za jistě nelehkou kooperaci.
Děkuji a hezký den a nadcházející Velikonoce.

Martin

 

 

 

10. 03. 2021 - MADEIRA

Milá Míšo!

V noci jsme se vrátili z Madeiry, na které, jak víte, jsem byla s vaší cestovkou již po jedenácté. Hotel, který jste nám vybrala byl po všech stránkách super na Lidu, blízko všech důležitých obchodů i oceánu. Pokoj byl báječný s výhledem na oceán a moji oblíbenou skalku. Hotelový bazén jsem měla sama pro sebe. Teplota vody sice byla 21 stupňů, ale kromě mě tam každý jen strčil nohu, zařval a uprchl. Zadařilo se mi i jednou vykoupat v oceánu. Byli jsme i na půldenním výletě do Údolí jeptišek. Já jsem tam byla mnohokrát, ale partner poprvé. Jinak jsme jen tak courali na kratší vzdálenosti. Hotelové snídaně byly opulentní formou švédského stolu. Před dnem partnerových narozenin jsme našli v pokoji láhev se vzkazem uvnitř. Stála tam gratulace, a že jsme zváni na večeři na účet podniku. Bylo to od nich opravdu milé překvapení. Počasí jsme měli pěkné, jen dva poslední dny bylo trochu víc větrno, nicméně mne s mou postavou vítr nejen neodnesl, ale ani nenadzvedl. Děkuji Vám moc za krásnou dovolenou, o kterou by mne ani nenapadlo usilovat nebýt Vás. A ještě dovětek. Sice v rouškách, ale na Madeiře fungují i služby. Hned druhý den jsem se zastavila u kadeřníka a další den tam zavlekla partnera. Ceny byly příjemné srovnatelné s těmi, na které jsme zvyklí. Takže jednoznačně palec nahoru!

Krásný týden Vám ze srdce přeje Zdeňka

 

 

 

 

10. 03. 2021 - MADEIRA

 

Dobrý den,

Reaguji až teď. Návrat dodzejšího života nebyl snadný a zabral nám trochu víc času :-)
Předem vám chci poděkovat za zorganizování naší dovolené.Bylo to skvělé a pro mne, který Madeiru unám, zvláštní – jak může vypadat bez turistů. Za dobu pobyt ujsme nachodili po horách a levádách přes sto kilometrů. Bylo to úžasné a nikde nikdo.

Ještě jednou velký dík!

S pozdravem

Vladimir& Linda

 

 

 

 

8. 03. 2021 - KANÁRSKÉ OSTROVY

Dobry vecer, Baro a Kristino,

Velmi rad bych Vam podekoval za vse spojene s nasi cestou na Kanarske ostrovy. V tomto podivnem case jsme si to diky vasi ochote a schopnostech velmi uzili. Jeste jednou mnohokrat dekujeme a urcite i na pristi vylet spojeny s golfem se na vas velmi radi obratime. Taktez jsme uz vas nejednomu nasemu znamemu doporucili.

Martin Schlixbier (Mr)

 

 

 

 

03. 03. 2021 - MALEDIVY

Milá Míšo,

rádi bychom Vám ještě jednou touto cestou poděkovali za možnost vycestovat v tomto čase na Maledivy. I přes to, že se pomalu každým dnem měnily vládní nařízení v ČR i okolních státech, dokázala jste nám nabídnout novou alternativu letů, které se nakonec ukázaly jako mnohem příjemnější. A to jak časy, tak kvalitou servisu na palubě. Před odletem jste nás průběžně informovala, jak se opatření vyvíjejí a pomohla jste nám zajistit potřebné výjezdní formuláře. Cestou na Maledivy i zpět vše probíhalo hladce. V letadle i na letištích jsme vnímali určitý klid a vstřícnost personálu. A to i proto, že jsme měli díky Vám všechny potřebné formality. Samotná dovolená předčila naše očekávání a to jak místem samotným, stabilním počasím, tak i vstřícností personálu.

Proto chceme touto cestou povzbudit Ty, kteří zvažují, zda v tomto čase letět či nikoliv, ať letí a ocitnou se na nějaký čas v jiném světě. Plném barev, sluníčka, dobrého jídla a skvělého servisu. Stojí to za to :-)

Kdyby nebylo Vašeho vstřícného a profesionálního servisu, tak bychom nejspíše neletěli.

Moc díky
Robert a Irena

PS: dáváme Vám svolení použít fotografie v příloze k promo účelům.

 

maledivy-reference.png.jpg

 

 

 

 

26. 02. 2021 - TENERIFE

Ahoj Kristino,

díky za všechno, všechno běží bez problémů a krásně si užíváme – počasí, golf i restaurace :-). Omezení jsou snesitelná...

Robert

 

 

 

 

26. 02. 2021 - MALEDIVY

Kristinko, jsme nadšeni! Perfektní služby i péče. Posíláme vám pohledy :-)

Irena

 

 

 

 

17. 02. 2021 - MALEDIVY

 

Milý turbošneci,

posíláme pozdrav z ráje! :-) Je to neuvěřitelná pohoda - moře, jídlo, klid... Super je, jak na plážích skoro nikoho nepotkáváme (lidí odhaduji tak 40–50 % kapacity resortu). Soukromí si vážně užíváme.
Díky a zdravíme
Honza Kos

 

 

 

 

 

11. 02. 2021 - DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Dobrý den, Kristino,

chceme vám sdělit, že vše je super – nad očekávání. Včera jsme podniklli výlet do Altos de Chavon, dnes jdeme na koně, snad nás neshodí :-) Jídlo i ubytování je paráda.

Zdravíme Faltusovi

 

 

 

 

02. 01. 2021 - THAJSKO

Ahoj Kristinko,
zdravíme s Dusit Thani. Dnes vše klaplo. Zde zatím všechno perfektní!

Děkujeme!

Zdravíme Klausovi

 

 

 

09. 12. 2020 - MALEDIVY

Ahoj Kristinko, s Lexou vás zdravíme a jsme rádi, že jsme se odhodlali odjet na dovolenou! A rozhodnutí jet na Maledivy a do tohoto resortu. Jsme nadšení, prostě krása střídá nádheru :-) Vše klape a žádný problém!!!

Zdravíme Iva a Lexa

 

 

 

02. 12. 2020 - KANÁRSKÉ OSTROVY

Ahoj Kristi,

vše je OK. Počasí je střídavé. Roušková opatření se dodržují přísně.

Díky

V. Savrda

 

 

 

12. 11. 2020 - TURECKO

Milá Báro,

posíláme moc pozdravů z Beleku, je tu vážně nádherně, před den pořád 25-27 C, Hřště Mongomeri a Ada v horší kvalitě, ale Irmak a Tuna v dobré kondici. Zpět do "Covidova" se nám vůbec nechce. Bylo to tady fajn. Děkujeme za vše.

V. a M.

 

 

 

03. 11. 2020 - TANZÁNIE

 

 

Ahoj všem z Tanzánie! Je to opravdu jiná dovolená, ale vážně to stojí za to! Díky ještě jednu za vaši péči.

Jitka

 

 

17. 10. 2020 - TENERIFE

 

Zdravíme z ráje! Je tu krásně! Posíláme pár fotek...

Urbanovi

 

 

 

14. 10. 2020 - KRÉTA

 

Kristínka, neviem či tebe, či Jitke poďakovat za to, čo ste pre nás spravili. Ale moc ste prispeli k tomu, aby sa udiali všetky veci, ktoré mali byť. Ďakujeme a keď bude cesta, Pojedeme znovu :-)

Slovenky a Aja

 

 

 

30. 09. 2020 - KRÉTA

 

Vážený Snail Travele,
s mým synem Ti chceme poděkovat za krásnou dovolenou na Krétě.
Hledali jsme teplo, Slunce, jód, vitamín C a klid, abychom si podpořili imunitu a nabrali energii do přicházejícího podzimu. Proto jsme s Vámi odcestovali 30. 9. na Krétu, do hotelu Iberostar Panorama. Už odlet byl milým překvapením – odletěli jsme na minutu přesně.
Na Krétě jsme byli přivítání příjemnou delegátkou a bez prodlení dopraveni do hotelu, kde jsme byli mile přijati.
Byli jsme ubytováni v nádherném pokoji s vyhlídkou na moře. Moře bylo teplé, průzračně čisté. Teploty přes 30° C. Překvapením bylo několik bazénů v areálu hotelu, několik pláží, kde ta nejzápadnější nám přišla nejhezčí. Pro milovníky ptáků dodávám, že okolo 4. hodiny odpoledne tam přílétali nádherní ledňáčci.


Dalším překvapením byla kuchyně. Byli jsme překvapeni velikým výběrem typických řeckých jídel, ryb a mořských plodů. Pečivo nebylo z rozpékaných polotovarů, ale na místě pečené z vlastního těst. Jeden příjemný kuchař nám sdělil část svého tajného receptu na připravu pečené jehněčí kýty. Takřka zázrak.


V celém komplexu bylo velice čisto. Naprosto všude. Zdravotní – lépe epidemiologická opatření byla na nejvyšší úrovni a přitom jsme neměli pocit, že jsme omezováni. Také trochu zázrak. Personál byl milý, přátelský a pohotový. Co se nám velice líbilo, byly animační programy. Animátoři byli naprosto skvělí a strhli nás svou energií k účasti na vodní zumbě. Nádherné.


Co nás dále zaujalo byl zpáteční transfer na letiště. Přijel pro nás nový minibus Sprinter ve výbavě, jakou nelze v Čechách spatřit.
Na závěr bych si dovolil malou poznámku na téma modrá barva v Řecku. Dle mého pozorování i moře, obloha, příroda jsou zabarveny do celé škály odstínů modré barvy.


S poděkováním
Luboš Matoušek


P.S.
N.a Vašich stránkách jsem nalezl nabídku zájezdu Transsibiřskou magistrálou do Ruska. To je něco naprosto unikátního. Mnozí zcestovalí známí, kteří byli téměř všude, mi sdělili, že by rádi viděli Rusko, ale nevědí jak na to. Dle sdělení jednoho Rusa je cestování Ruskem nesmírně drahé a náročné.

 

 

 

29. 09. 2020 - ŘECKO

 

Dobrý den,

dovolená proběhla dle mých očekávání, služby odpovídaly vyšší ceně zájezdu, vynikající strava a ideální podmínky pro plávání v moři i v bazénu.

Zdravím
Petr Šobotník

 

 

 

22. 09. 2020 – KRÉTA

Nádherná destinace, luxusní hotel, skvělý přístup, ochota zaměstnanců, výborné jídlo, maximální vyžití. Zamilujete se i vy :-) . Děkuji za možnost cestovat se Snailtravel a i ochotu v řešení složitější věcí, zařízení skvělých výletů :-) Děkuji a ráda pojedu zas :-)
Kyselova Jana

 

 

 

15. 08. 2020 – ŘECKO

Dobrý deň,
Na dovolenke bolo výborne. Všetko prebehlo super a mali sme sa veľmi dobre

 

 

26. 11. 2019 – SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Dobrý den,


už asi 3 týdny vám chci napsat, že výlet do Dubaje byl úžasný. Holky byly nadšené a mě se Dubaj také moc líbila. I když jsem tam původně jela jen kvůli dcerám :-)
Hotel jste našla moc hezký, měl velkou zahradu a vlastní pláž. Všechno klaplo tak jak mělo.
Ještě jednou moc děkujeme. :-)

Jarmila

 

 

 

2. 10. 2019 – CHORVATSKO

Dobrý den,

ráda bych opětovně poděkovala za vynikající služby Vaší kanceláře. Vašich služeb jsem využila několikrát a naposledy minulý týden při cestě do Dubrovníku a vše bylo organizováno skvěle.

Děkuji a těším se na příště. Mgr. Simona BUČILOVÁ ALTSCHULOVÁ

 

 

 

1. 8. 2019 – ITÁLIE


Milá slečno/paní Barboro,

Řím byl super. Všechno klaplo a fungovalo. Lety tam i zpět na čas v pohodě. Transfer z letiště i zpět mercedesem s upravenými sympatickými řidiči, přítelkyně slintala :-). V určenou dobu čekali a když na nás musel u hotelu chvíli čekat, tak v pohodě s úsměvem.
Hotel příjemný, starší, ale čistý – přesně tak si představuji hotel v Římě. Personál věkem dotvářejí atmosféru starých dobrých časů. Příjemný a anglicky mluvící! Snídaně bombastické, dobrý výběr a vše mimořádně chutné - lepší, než často v hotelích vyšší kategorie. Nahoře v 5. patře zastíněná terasa s výhledem na kopuli baziliky sv. Petra - dolce vita večery s prosecem a mňamkami (a nohami nahoře). Program vyšel nad očekávání. Měli jsme dost času, a tak jsme byli na mnoha místech víckrát (taky si to zaslouží).
Hned v sobotu po příletu jsme šli do baziliky sv. Petra, fronta jen na asi půl hodiny a na kopuli bez čekání. Zpíval tam sbor, moc pěkný zážitek. Byli jsme tam skoro až do sedmi a pak jsme vyrazili na procházku – Andělský hrad, Piaza Navona, Panteon, fontána Di Trevi, Španělské schody. Od Piaza Navona to už byla večerní atmosféra. Zpátky jsme to vzali kolem nočního Andělského hradu a na náměstí sv. Petra a do hotelu jsme se vrátili až ve dvě v noci.
V neděli jsme dopoledne prolezli Andělský hrad. Tam jsme původně ani nechtěli, ale čekali jsme na požehnání papeže, které je až v poledne. I pro neznabohy silný zážitek. Odpoledne jsme prošli střed Říma a antický Řím, kolem Kolosea (dovnitř jsme nešli) a zpátky znovu Panteon, fontána Di Trevi, Piaza Navona a večer dolce vita na terase.
V pondělí ráno jsme měli "escorted" vstup do vatikánských muzeí bez čekání. Vyplatí se "skip the line" vstup, fronta byla tak na dvě až tři hodiny. Byli jsme tam od půl desáté až skoro do tří. Bylo tam hodně přelidněno, ale i tak se to musí vidět. Odpoledne a večer volná procházka kam nás nohy ponesou, trochu nákupy a delší zastávka u pouličních hudebníků mezi Panteonem a fontánou Di Trevi a večer dolce vita na terase.
V úterý ráno jsme šli ještě jednou do baziliky sv. Petra a v poledne pak už na letiště.
Celkový dojem jednička s hvězdičkou. Čtyři dny bohatě stačí, i tři dny by byly v pohodě, jen trochu limitující je, že v neděli jsou vatikánská muzea zavřená.

Ještě jednou děkuji za krásný výlet a příjemnou komunikaci s Vámi
Zdravím David

 

 

 

12. 6. 2019 – AZORSKÉ OSTROVY
Dobrý den,

ráda bych poděkovala celému týmu CK Snailtravel za zprostředkování naší dovolené. Na přelomu května a června 2019 jsme strávili dva dny v Lisabonu a následně osm dní na azorském ostrově Sao Miguel. Vše proběhlo naprosto bez problémů.
Veškeré lety, domluvené taxi a hotel Mundial v Lisabonu, auto na letišti na Sao Miguel, i vynikající místo ubytování Quinta dos Curubas. Lisabon je krásné město s úžasnou atmosférou a krásy ostrova Sao Miguel ani nejdou popsat několika slovy.
Služby paní delegátky jsme nevyužili, ale byl to příjemný pocit jistoty. Ještě jednou

děkujeme za dobrou práci CK Snailtravel
Michaela a Luboš Vránovi

 

 

 

28. 5. 2019 – AZORSKÉ OSTROVY


Milá Kristino a Míšo,

srdečně Vás obě zdravím z deštivé Ostravy. Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za zajištění služeb pro naši skupinu na Madeiře 17.-24.5.2019. Vše jako vždy perfektně fungovalo, nebyl žádný problém, služby v hotelu jako vždy výborné. Odborný program pro lékaře také proběhl bez problémů.
Obzvláště bych chtěla vyzdvihnout a ocenit služby Vaší delegátky Lenky Mendocy, která je prostě úžasná. Má výborné znalosti, je nesmírně vstřícná, sympatická, ochotná, prostě super. Všichni jí byli nadšení.
Prosím, i když jsem to provedla hned na místě jménem celé skupiny při loučení, poděkujte jí ještě jednou mým jménem.

Ještě jednou Vám moc za všechno děkuji já i naši klienti a těším se na další spolupráci. S pozdravem PaedDr. Jarmila Oršulíková – Messari

 

 

 

2. 5. 2019 – FIDŽI
Dobrý den, Míšo,

už jsme zpět z Fidži a chtěli bychom vám hned za čerstva poděkovat za perfektně zařízenou dovolenou. Máte i velmi šťastnou ruku na zahraniční partnery (Pacific Destination), všechno klaplo naprosto bez jediného problému.

Ještě jednou díky a (snad) zase příští rok. Irena a Jirka Čechovi

 

 


20. 3. 2019 – INDONÉSIE
Dobrý den paní Vegrichtová,

bohužel za sebou již máme dovolenou na Lomboku, kterou jsme mohli zažít díky vaší cestovní kanceláři, a především díky Vám. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za tip na destinaci Lombok a úžasný Tugu Hotel.
Byla to jednoznačně nejlepší dovolená, jakou jsme zažili. Indonésie nás nadchla a Lombok úplně. Moc jsme Vám chtěli poděkovat za perfektní servis ve všem. Vše klapalo jak po másle – transfery, komunikace s Vámi, prostě vše na jedničku.
Tugu hotel je naprosto jedinečný. Péčí o hosty, čistota, kuchyně, personál tak přátelský, dodnes píší, jak jsme dojeli atd. Doporučujte Tugu hotel a Lombok co nejvíce klientům, nebudou zklamáni a domorodci to po škodách po loňském zemětřesení opravdu potřebují. Je znát odliv turistů.
Moc díky a rádi se na vás obrátíme i příští rok.

S přátelským pozdravem
Jitka Pírková

 

 

 

19. 3. 2019 – MALEDIVY
Dobrý den,

ještě jednou děkujeme za zařízení dovolené na Maledivách. Byli jsme moc spokojeni, hotel Atmosphere Kanifushi je naprosto úžasný a patří mezi top5 hotely, které jsme měli možnost poznat. Služby zahrnuté pod Platinum All Inclusive jsou bezkonkurenční.
Pokud byste někdy potřebovala nějaké osobní reference nebo bližší informace, rádi se podělíme o své dojmy.

Přeji příjemný den,  J. Keltyčková

 

 

 

19. 3. 2019 – MALEDIVY

Dobrý den,

ještě jednou děkujeme za zařízení dovolené na Maledivách. Byli jsme moc spokojeni, hotel Atmosphere Kanifushi je naprosto úžasný a patří mezi top5 hotely, které jsme měli možnost poznat. Služby zahrnuté pod Platinum All Inclusive jsou bezkonkurenční.
Pokud byste někdy potřebovala nějaké osobní reference nebo bližší informace, rádi se podělíme o své dojmy.


Přeji příjemný den,  J. Keltyčková

 

 


12. 3. 2019 – TURECKO

Dobrý den Míšo,
tak naše výprava za golfem proběhla naprosto fantasticky.
Hotel Gloria Verde je luxusní hotel (byl jsem tam před 12 lety a prošel radikální obnovou), včetně servisu, stravování a baru.
Hřiště byla ve výborném stavu. Snad kromě greenů na Carya. Což je asi důsledek turnaje PGA a pozdější úpravě greenů. Jednoznačnou chválu na tým Laura Golf – byli naprosto přesní a spolehliví.

Moc děkujeme. Počasí nám potrhlo naše dojmy.
V příštím roce tuto lokalitu budeme preferovat.

S pozdravem
Josef

 

 

 

7. 1. 2019 – ITÁLIE

Dobrý večer, paní Vegrichtová,


dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za skvělé zajištění pobytu v Římě. Vše bylo v naprostém pořádku: skvěle zajištěné transfery na místě, výborné ubytování.
Budeme-li v budoucnu podobnou cestu plánovat, určitě se na Vás s důvěrou obrátíme.

S pozdravem Ing. Mgr. Eva Žilková

 

 

 

7. 1. 2019 – MALEDIVY

Dobrý den, Kristino,

předem Vám přeji vše nej do nového roku, hodně štěstí a zdraví.
Chtěla bych vám, za naši rodinu, poděkovat za zprostředkování pobytu na Maledivách.
Vše fungovalo, jak mělo a jak bylo předem domluvené. Dovolenou jsme si všichni opravdu užili, ani se nám z ostrova nechtělo. Ubytování ve vilkách 252 a 253 jsme vyhodnotili jako jedno z nejhezčích na ostrově a dále jídlo, pití, potápění, program i ochota personálu vše bylo perfektní. K tomu nám vyšlo i skvělé počasí!

Na tuto dovolenou budeme dlouho a rádi vzpomínat.
Děkujeme!
Michaela Stejskalová

 

 

 

6. 12. 2018 – MADEIRA

Dobrý den, Díky za vše a velká pochvala, jak se staráte o zájemce, ostatní CK se mohou učit

Hezký den Hofman

 

 

 

29. 10. 2018 – SEYCHELY

Dobrý večer Kristino,

moc děkujeme za krásnou dovolenou, z které jsme se včera vrátily.
Veškeré služby byly perfektní a ostrov Silouette je naprosto úžasný.

Hezký večer.
S pozdravem
Hana Hrubá

 

 

 

17. 10. 2018 – MALEDIVY

Hezký den Kristíno,

chci vám poděkovat za super výběr dovolené! Moc jsme si to užili a budu se těšit až mi zas příště poradíte s výběrem další dovolené.

Tereza

 

 

 

11. 10. 2018 – TALIN

Dobrý den, paní Hynštová,

cca před 6 týdny jsme se vrátili z Tallinu a již přemýšlíme, kam bychom se vydali příště.
Zaujala nás nabídka na víkend ve městě Bruggy. Byla byste tak laskavá a mohla sdělit nějaké informace?
Bruggy jsou od Bruselu cca 90 km daleko, je opravdu i tento transfer v ceně?
Do Bruselu je přímý let, víte alespoň rámcově, v jakém čase je odlet tam a přílet zpět?

K našemu pobytu v Tallinu jsem chtěla ještě sdělit, že vše klaplo výtečně, let bez zpoždění, dokonce i na těchto krátkých letech bylo občerstvení, na letišti ihned odvoz. Při zpáteční cestě pomocí sms řidič omlouval i 5minutové zpoždění, než pro nás přijel.
Jen jsme trošku byli zklamáni z ubytování. To samozřejmě není ve Vaší moci ovlivnit – možná váš zahraniční partner nebo přímo recepce hotelu?  Podle situačního plánku hotelu a jeho pokojů jsme zjistili, že jsme měli zřejmě tzv. promo pokoj. Byl totiž nejmenší ze všech, oproti ostatním pokojům s velkými okny zde byla jen dvě úzká okna a tímto byl pokoj hodně tmavý, centrální klimatizace se nedala vypnout, takže nám museli zapůjčit menší topné těleso, aby v pokoji aspoň večer bylo přijatelně. Jinak byl hotel velmi klidný a nabídka u snídaně dosti bohatá, vyhovující. Počasí bylo krásné, dokonce tepleji než tady v ČR. A celkově je Tallin krásné město s historickým centrem, byli jsme velmi spokojeni.

Tento mail adresuji Vám, protože jsme byly naposled v kontaktu.
Zdraví M. Kašpárková, Ostrava

 

 

 

11. 9. 2018 – RAKOUSKO

Dobrý den,
s malým zpožděním způsobeným zářijovým pracovním tempem, avšak neméně upřímně Vám chci velice poděkovat za perfektní prodloužený víkend v Reithu u Kitzbuhlu.
Hotel byl vážně velmi dobrý, na skvělém místě, plnohodnotným spa a venkovním i vnitřním bazénem, personál milý a kuchyně výborná. Hřiště byla příjemná
a celý víkend proběhl nad očekávání. 

Ještě jednou moc děkuji za perfektní organizaci a novou motivaci, proč se zlepšovat v golfu.
Máte naše plné doporučení a pokud se s manželem vydáme na golfové cesty, cořž příliš neděláme, protože milujeme Dýšinu, určitě s Vámi.

Martino,
tobě díky za celou Žábu a za tak skvělé partnery.

Hezký den všem

Petra Schmalzová

 

 

 

14. 6. 2018 – SARDÍNIE

Dobrý den paní Hynštová,
Právě jsme se vrátili z dovolené na Sardinii v hotelu Palmasera. V hotelu vládne příjemná atmosféra, personál je milý a jídlo je skvělé. Služby delegáta nemohu hodnotit, z letiště jsme jeli do hotelu autem a delegátky se s námi  přišly po příjezdu pozdravit, jejich služby jsme nepotřebovali. Opravdu nerozumím některým recenzím tohoto hotelu, protože není co vytknout.
Všem mohu doporučit.

Pěkný den.
Eva Čermáková

 

 

 

8. 4. 2018 – TURECKO

Milá děvčata,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za skvělou přípravu a perfektní služby. Byla to pro nás nejkrásnější golfová dovolená. Vše bylo naprosto perfektní a není co vytknout. Dokoupili jsme ještě přes kolegu noční Caryu, takže jsme zvládli 7 golfů!!
Mohu všem golfistům doporučit
Posílám týmovou fotku.

mějte se fajn a za rok doufám opět
Kamil

 

 

 

7. 3. 2018 – THAJSKO

Dobrý den, Kristýnko,
chci Vám moc poděkovat za všechny zúčastněné naší báječný dovči za super servis, který jsme díky Vám měli. Určitě a moc ráda se s Vámi potkám při plánování další dovolené. Mějte krásný den.
Lenka Mynaříková

 

 

 

5. 3. 2018 – THAJSKO

Milá Kristíno,

děkujeme za skvělou organizaci dovolené v Thajsku. Vše bylo naprosto v pořádku, s ničím nebyly problémy. Vybrala jste nám krásné místo pobytu i skvělý hotel v Bangkoku.  V návaznosti na předchozí dobré zkušenosti s Vámi, bychom chtěli naplánovat další dovolenou. Jedná se o Datai Langkawi. Termín – polovina února 2019, délka pobytu 12 dnů v resortu a 2 dny v Kuala Lumpur na začátku a Singapur 2 dny nakonec. Hotely stejné, jako jsme měli loni. Leteny Business. Počet osob 8. Možná je to předčasné, ale může se stát, že bude mít Datai po rekonstrukci nějakou nabídku.

Ještě jednou dík a přeji hodně spokojených zákazníků. S pozdravem
Mgr. Hana Steinhauserová

 

 

 

1. 12. 2018 – VIETNAM

Dobrý den paní/slečno Kristinko,
přiletěli jsme z teplíčka rovnou do sněhu. Bylo to moc pěkně připravené, měla jsem obavy z té angličtiny, ale krásně jsme Vietnam procestovali od severu k jihu bez jakýchkoliv problémů. Naše chyba, že se málo učíme, ten cizí jazyk/hlavně angličtina/ je dobré znát, ale to je náš problém – nová generace už je na tom lépe.
Až budu mít fotky v počítači, pošlu vám něco na ohřátí. Teplíčko bylo, průvodci a hotely super, uteklo nám těch 15 dní jako nic, bylo to tím programem, nebyl čas se nudit. Bratr byl v Číně a mrzí ho, že neletěl raději s námi, když jsem mu líčila, jaké jsme to měli moc pěkné.

Mnohokrát děkujeme a určitě bychom příště zase něco podnikli, když nám "Pán Bůh zdraví dá".
Kdybyste měla chuť a cestu do našich končin, rádi vás uvidíme.

Zdravíme a moc děkujeme za krásnou dovolenou.
Hořtovi z Jáchymova

 

 

 

14. 11. 2017 – MAURICIUS

Dobrý den Michaelo,
tak jsme se před více než týdnem vrátili ze svatební cesty na Mauriciu, bylo to dost kruté být tu zpátky na podzim. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za nádhernou dovolenou, za Vaši podporu, ochotu a okamžitou reakci na naše požadavky. Tamassa rezort je nádherný, pláž jak z pohlednice a velmi příjemné prostředí. Určitě bych se tam někdy podívala moc ráda zas :)

Ještě jednou moc díky a přeji krásný den.
S přátelským pozdravem,

Šárka Štěpánková (roz. Ullmannová)

 

 

 

16. 8. 2017 – THAJSKO

Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat za zprostředkování krásné dovolené. Moc se nám líbilo, hotel, místní delegátka z Diethelm travel, transféry z letiště a z hotelu bez problému. Dovolenou hodnotíme na 100 % kladně.
Manželé Kocandovi

 

 

 

14. 7. 2017 – PORTUGALSKO

Ahoj Kristi,

moc a moc děkujeme za nádhernou dovolenou v Portugalsku. Moc se nám tam líbilo. Možná se na tebe ještě obrátím pokud budou problémy s vrácením peněz z auto půjčovny, ale snad ne. Ještě jednou díky moc. Bylo to super jako vždy s tvojí CK. Papa. Zdenek

 

 

 

1. 6. 2017 – MADEIRA

Milá paní, Hynštová,
Chceme Vám a Vaší cestovní kanceláři poděkovat za krásný zájezd na Madeiru. Trochu byl zmatek s našim ubytováním, ale vše dobře dopadlo a byli jsme na tom ještě lépe. Windsor za hotel Jardins d' Ajuda. Poděkování patří i delegátkám Katce a Lence, byly moc fajn, skvěle připravené!

Děkujeme a ať se vám daří!
Jana a Karel Kuptovi

 

 

 

9. 5. 2017 – TURECKO

Dobrý den paní Vegrichtová,

vrátili jsme se naprosto spokojeni z golfového Beleku, za což bychom Vám i cestovní kanceláři chtěl poděkovat.
Vše klaplo k naprosté spokojenosti, hotel Kaya je svým servisem naprosto skvělý po všech stránkách. Od ubytování, přes stravování až po veškerý další servis. Až na ten váhový přírůstek:-)
Golfový servis od místní agentury Laura golf byl výborný bez jediné chyby.
Máme pouze dvě drobné připomínky:
- přestup na letišti v Istanbulu z international na domestic přes pasovou kontrolu je v zásadě nestíhatelný během hodiny. Když jsme po 40 minutách byli v půlce fronty, nezbylo než všechny předběhnout – to ale chce určitou drzost, ne každý ji možná má:-)
- hřiště jsou v perfektním stavu, ale flighty jdou 8 minutách, takže se neustále čeká. Normálně se jde hřiště do 4 hodin, tady to trvá i víc jak 5 hodin, hra je rozkouskovaná a nemá spád. Chápu, že s tím SNAIL nic neudělá, ale je dobré na to možná klienty připravit.
To jsou ale drobnosti na celkovém dojmu, který byl prostě skvělý.
Tím Vám děkujeme za zajištění a určitě jsme tam nebyli naposledy.
Přeji hezký den a zůstávám s pozdravem

Josef Nečesal

 

 

 

3. 5. 2017 – ITÁLIE

Dobrý den,
mnohokrát děkuji za svěle připravený zájezd do Milána.Vše perfektně klaplo.
Zdravím  MUDr. Simona Tůmová

 

 

 

9. 3. 2017 – ŠPANĚLSKO

Vážené dámy ze Snail Travel International a.s.,
dovolte mi poděkovat Vám za bezchybné zajištění našeho pobytu v Barceloně. Vše, a tím myslíme skutečně vše, klaplo, nikde nebyl žádný problém a my si malý výlet za poznáním, sluncem, dobrým jídlem, vínem, odpočinkem a pohodou opravdu užili.
Ještě jednou děkuji a těším se na další cestování s vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tereza Kovářová

 

 

 

8. 3. 2017 – MADEIRA

Milé dámy,  moc děkuji za zajištění nádherné dovolené, neskutečně jsem si ji i díky vám užil, nic na tom nezměnilo zrušení letu, problém s půjčovnou aut a závalem na cestě do hotelu, vše jsem nějak vyřešil zejména díky Ivance ? , které za mě poděkujte, nemám na ní email.   Přeji hodně spokojených zákazníků a Vám všem  radost z práce.    Moc děkuji  Vlastimil Samek.

 

 

 

6. 3. 2017 – MADEIRA

Milá Míšo,
v pátek jsme se vrátili z FIlipín a ráda bych vám aspoň touto cestou moc poděkovala za perfektně zajištěný zájezd, za skvěle fungující servis, pokud se týče místních delegátů a vůbec všeho. Máme strašně moc zážitků (a několik adres místních, kterým musíme napsat a Filipíny nyní aktuálně zaujímají v žebříčku našich dovolených 1. místo. Zvlášť Siquijor prostě nemá konkurenci po všech stránkách. Nejezdíme na dovolené na stejná místa, ale v tomto případě to v budoucnu nevylučujeme.
Byli jsme s vaší cestovkou už podruhé a opět maximální spokojenost, za což vám upřímně děkujeme. Pokud budeme příští rok živí a zdraví a dovolí-li to i další okolnosti, rádi se na vás opět obrátíme.

Přejeme vám hodně úspěchů a spokojených cestovatelů.
Ještě jednou díky.
Irena

 

 

 

9. 1. 2017 – BALI

Dobrý den Kristinko,
tak jsme se vrátili z překrásné dovolené na Bali a moc děkujeme za moc příjemně strávených 17 dní. Strávili jsme dva odlišné týdny dovolené na Kubu nádhera a klid a druhý pobyt na Sanuru více turistická oblast, ale zase jiný úhel pohledu na Indonesii.
Moc se nám líbilo a rádi bychom příští rok, možná Vietnam, nebo něco podobného, když budeme zdrávi a nic závažného nám do toho nevleze.

Zdraví Hořtovi z Jáchymova

 

 

 

19. 7. 2016 – SEYCHELY

Milá paní Bartůšková,
o víkendu jsme se vrátili z dovolené na La Digue a musíme Vám moc poděkovat za perfektní organizaci celého zájezdu, ale hlavně za výběr pokoje v hotelu Patatran. Pokoj byl úžasný!!!
Dovolenou jsme si užili a manžel se smál, že to má odpočinkovou dovolenou, když každý den „propotí“ triko na kole.

Moc a moc děkujeme celému kolektivu a přejeme Vám hodně aspoň tak spokojených klientů jako jsme byli my.
S úctou
Eva Krbcová

 

 

 

15. 12. 2016 – MAURICIUS

Vážené dámy,
včera jsme se vrátili z Vámi organizovaného výletu na Mauricius. Dovolte mi, pokut to máme ještě v sobě vyjádřit velké poděkování a maximální spokojenost. Byla to jedna z nejlepších dovolených, které jsme absolvovali, vše fungovalo, hotel klidný, služby výborné, golfová hřiště nádherná ve skvělém stavu a vrchol bylo počasí na objednávku, první týden oblačno abychom se nespálili a potom krásně. Věřím, že i to byly vaše zásluha.
Koncem pobytu jsme několik dlouhých drinků dumali, co se nepovedlo. Snad jen několik málo golfových úderů mohlo být lepších.
Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci
S přáním krásných vánočních svátků

Domalípovi a Zapletalovi

 

 

 

24. 10. 2016 – KYPR

Milá Kristíno,

rád bych Vám poděkoval za skvělé doporučení dovolené na Kypru pro mého 80 letého tatínka.  Byli oba opravdu nadšení a moc se jim to líbilo.  Naše dovolená byla také super.  Budu se těšit na další cesty s Vámi.

Hezký den
Přemek Líbal

 

 

 

20. 9. 2016 – MADEIRA

Vážená paní ředitelko,

zprostředkovaně (přes Student Agency) jsem byla s Vaší CK v termínu 9.9. – 16.9.2016 na Madeiře.
Využila jsem možnost zakoupit si tři výlety a chtěla bych touto cestou pochválit slečnu Kateřinu Kozákovou,
která se postarala o bezchybnou organizaci a velmi zajímavý výklad během celé doby výletů.
Protože taky pracuji v cestovním ruchu, dovedu ocenit příjemné vystupování a velké znalosti je slečny Kozákové.

Děkuji a zdravím
Vlasta Chmelová

 

 

 

2. 9. 2016 – AZORSKÉ OSTROVY

Mila Ms.Bartuskova,
chci vam podat feedback ohledne nasi dovolene, kterou jste nam se Snailem  zprostredkovala.
Byli jsme velmi spokojeni!!!
Ad. cesta/ TAP Portugal  vsechny lety na cas, slusne obcerstveni, zadne problemy se zavazadly, ta poslana jak z Prahy tak z Terceiry az na cilove letiste, coz bylo prijemne, hlavne pri ceste tam, kdy jsme prespavali v hotelu.
Ohledne priletu do Lisabonu vecer a nasledneho transferu do hotelu: zadna kancelar nam neporadila, proste nevedeli, tak jsme docela krouzili po letisti, az nam jedna urednice rekla, ze mame jit znovu k vychodu a ze tam na nas nekdo ceka. Bylo tam nekolik cekajicich s cedulemi, na nichz nebyla nici jmena, jen napis Transfer. Kdyz jsme se ptali, jedna zena z tech lidi s napisem nas mela na seznamu a nasledne nam privolala prislusne auto.  Zadny voucher opravdu treba nebyl. Hotel na prespani se jmenoval Altis Park, nikoli jen Altis (to je jiny hotel, tedy jiny se jmenuje Altis Grand, pokud jsem mohla zjistit). Hotel ok, snidane taky. Nas odlet byl v 9.10 nebo tak nejak a hotel je nedaleko letiste, provoz temer zadny, leteli jsme dal v nedeli. Nicmene hotelovy recepcni nam oznamil, ze odjezd auta na letiste je v 5.55 a nestihame snidani. Tak jsme dali prednost vlastnimu odvozu taxikem, radeji se snidani. Cesta na letiste taxikem lacina, asi 7 Eur, v Portugalsku, jak vite, neni prehnane draho.
Transfer z letiste na Terceire fungoval skvele, ridic mel vskutku ceduli i se jmenem a hned pri ceste tam nam rekl, kdy presne pro nas prijede na odlet, coz take udelal. Vouchery si vybral.
ad pobyt/ Hotel do Caracol je dobry hotel, na skale do 10 bych hodnotila tak 7. Je sice zvnejsku pomerne omsely a architekturou odpovida 60.letum, uvnitr je zrejme pomerne nedavno a dobre renovovany, vsechny prostory jsou pekne, vkusne, ladene do modrych tonu, vytah vzdy funguje a pokojske uklizi velmi peclive. Snidane je stredne dobre kvality, sice bez zeleniny, ale se tremi druhy cerstveho ovoce a s celkem vsim dalsim, co bufetova snidane ma obsahovat, i kdyz vyber neni velky. Hotel byl plne obsazen a na snidani bylo casto tezsi najit volny stul, nekdy si lidi prisedavali, coz bylo trochu zvlastni, ale ok. Cisnici se opravdu museli otacet.
Co se tyce umisteni hotelu, neni spatne, i kdyz rusna silnice je blizko (my jsme bydleli na strane nejbliz k mori - hotel je situovan kolmo na more i silnici - tak nas provoz nerusil, na druhe strane mohl). Do mesta uplne blizko neni, ovsem da se jet za 30c busem, ktery stavi u hotelu a jezdi kazdych 15 min.
Bazen je dobry, prostor u nej ne velky, nekolikrat byl nedostatek lehatek nebo spis mista na ne. Vstup do oceanu je z verejneho koupaliste, kde je stale plno lidi, a kam se dostava z hotelu pomerne slozite, obchazenim zvenku mimo areal. Propojeni existuje, ale je temer stale  zavrene, asi se boji vniku mistnich lidi do arealu a k bazenu apod. Pred cestou jsme litovali, ze nebudeme mit pokoj na more, ale nakonec se nam pokoj na druhou stranu velmi libil, mel odpoledni slunce a vyhled na sousedni pozemky se zahradami, dale nejake domy a i na jednu velkou horu, pokud ta nebyla v mracich. Meli jsme pokoj v nejvyssim patre a kousek more byl videt. Podivali-li jsme se vsak primo dolu, videli jsme, ze pokoje v necem jako suterenu musi byt primo hruzne, co se tyce vyhledu: do betonove zdi s draty, jako ve vezeni. Ty pokoje musely byt i stinne a vubec pocit v nich neprijemny. ad auto/ Mozna by bylo dobre z vasi strany upozornit zakazniky, ze v sezone (high season, srpen) je tezke pronajmout si vuz. Kdybychom to tusili, snazili bychom si pres hotel auto objednat predem - jsem si jista, ze by to slo.  Nakonec nam to ochotny personal zaridil, ale myslim, ze jen diky faktu, ze jsme auto chteli na 5 dni, coz na male Terceire asi mnoho lidi nedela. Na jeden nebo dva dny by auto patrme mozne nebylo. Jen pro vasi informaci, cena na den 45 Eur, pry byva i 47.
Ostrov jsme projezdili krizem krazem. Je uzasny, nadherna priroda, skvela 'koupaliste' v oceanu, tam se nikdy neplati ani vstup ani parkovani, vsude jsou zachranari-plavcici. Ke konci naseho pobytu se temer vsude v mori objevily meduzy, coz koupaliste hlasila na vlajkach, bylo dobre to predem vedet. Manzel nedbal a zahly ho, ale v podstate to nic nebylo.
Celkove velmi dobry pomer kvalita:cena. na ostrove neni draho, napr. espresso, vsude k mani a vsude skvele, za 50c.
Prekrasna dovolena, dekujeme! Za rok nebo dva dame dalsi ostrovy, budeme sledovat vase nabidky.

S pozdravem
Marie a Martin Bojarovi, Praha

 

 

 

31. 8. 2016 – THAJSKO

Vážená paní Vegrichtová, dnes mi psala paní Březinová email z Thajska, jsou moc, moc nadšeni, je to tam prý úžasné. Už stačili jít na výlet na babku a dědka, koupat se v moři i bazénu, dali si super oběd i chlazené pivo. Děkuji moc a předávám info, dobrých zpráv není nikdy dost.

Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne
Iva Křečková
Jednatel

 

 

 

24. 8. 2016 – ŠPANĚLSKO

Vážení,

včera jsem se vrátil s dcerou z Barcelony, kterou nám Vaše CK zajišťovala. Vše bylo v naprostém pořádku, byli jsme velmi spokojeni. Zvláště nás mile překvapil Park hotel, který bych mohl každému vřele doporučit.

Vaši CK také děkuji za přání k mým dnešním narozeninám.
Vašich služeb i v budoucnu rád využiji.

S přátelským pozdravem
Vlastislav Karel

 

 

 

19. 7. 2016 – ISCHIE

Dekuji moc!
Opravdu ten hotel je absolutne fantastickY, skvele misto a servis o zakaznika. Restaurace by klidne mohla mit Michellina ;o)
Bazeny fantasticke, krasny vyhled, shuttle a pick up do mesta nebo na plaz… opravdu bomba a to si myslim, ze uz jsem toho dost videla.

Zuzana Nagyova

 

 

 

18. 5. 2016 – MADEIRA

Vážená společnosti SNAIL TRAVEL,

začátkem května 2016 jsem absolvoval týdenní rekreační pobyt s Vaší společností na Madeiře. Rád bych v této souvislosti ocenil příkladnou péči Vaší delegátky slečny Kateřiny Kozákové o klienty. Informativní schůzka na samém počátku pobytu nám pomohla porozumět specifikám země a vytvořit si jasnou představu o našich poznávacích výletech včetně navázání operativního kontaktu. Během společně absolvovaných a dobře organizovaných výletů prokázala slečna Kozáková hluboké znalosti o historii a reáliích Madeiry včetně její přírody. V komparaci s delegáty jiných společností, se kterými jsem se setkal v minulosti vynikala schopností empatie, přátelského a vstřícného jednání.

Doc. Ing. Josef F. Palán, CSc.

 

 

 

11. 5. 2016 – MADEIRA

Dobrý den,
Chtěly jsme Vám poděkovat za krásnou dovolenou.
Hotel, který nám poradila Vaše zaměstnankyně (Roca Mar v Canicu) nám naprosto vyhovoval nejen svým klidem, ale i naprosto profesionálním personálem, polohou – no prostě vším
Zrovna tak, bychom chtěly pochválit Vaši delegátku Kateřinu Kozákovou, která byla nejen milá ale i vstřícná, pohodová, no prostě musíme jen chválit
Madeira nás nadchla se vším všudy.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů všem „Turbošnekům“.
Helena Krahulcová | GENERÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ

 

 

 

4. 1. 2016 – SEYCHELY

Hezký celý nový rok Martino,
Děkuji za zprostředkování mého pobytu, myslím, že to bylo celé moc fajn a určitě se brzy vrátím ..., na La Dique určitě. Nakonec i v Le Duc to bylo hezké i když je tam co zlepšovat J

Pěkný večer
Martin

 

 

 

16. 12. 2015 – THAJSKO

Dobrý den;
Právě jsme se předevčírem vrátili z dovolené v Thajsku a musím Vám poděkovat za perfektní organizaci v zajištění všeho co bylo třeba. Počínaje zajištění místenek u oken všech transferů z letišť a zpět, a i lodní přejezd. A nakonec ten hotel v Bangkoku byla fakt pecka!!To se Vám povedlo. Určitě Vás doporučím jiným lidem a jestli budu zas vybírat exotickou dovolenou tak
se obrátím na Vás. Ještě jednou děkujeme a ať Vám to tak funguje co nejdéle.

S pozdravem Zdeněk Drdoš

 

 

 

17. 9. 2015 – AZORSKÉ OSTROVY

Dobrý den, Chtěli bychom moc poděkovat za perfektní naplánování naší dovolené. Vše klapalo jako hodinky. Azorské ostrovy jsou nádherné. Ještě jednou díky.
S pozdravem Němečkovi

 

 

 

21. 8. 2015 – THAJSKO

Milá Kristino,
Chtěla bych Vám ještě podekovat za výborné zajištění naší dovolené.
Všechno klaplo perfektně a moji rodiče byli velmi, velmi nadšení. Možná až tak nadšení, že mají chuť ještě vyrazit někam do světa na podívanou.
Přeji Vám krásný den, a ještě jednou velké, velké díky!

S pozdravy,
Jindra

 

 

 

20. 8. 2015 – PORTUGALSKO – ALGARVE

Dobrý den paní Bartůšková, před pár dny jsem se vrátil z Portugalska a Vy jste mi zajišťovala ubytování v Lisabonu a v Albufeiře, letenky a jízdenky na vlak. Vše proběhlo naprosto v pořádku, a tak Vám chci ještě dodatečně poděkovat. Dovolená byla bezvadná. Lisabon je báječný, Algarve také, ale až na ten oceán... (měl jsem si vzít na cestu neoprén). Určitě budu Vaši kancelář zájemcům o Portugalsko doporučovat.
S přáním hezkého zbytku léta
Vlastislav Karel

 

 

 

13. 8. 2015 – MADEIRA– PORTO SANTO

Milá paní Bartůšková,
moc Vás zdravím a děkuji Vám za zajištění našeho pobytu v Porto Santo.
Stejně jako vloni jsme si odpočinuly a krásně si celý pobyt prožily.
(V příloze Vám zasílám pár fotek, můžete je kdykoliv použít).

Se srdečným pozdravem, ať se Vám daří,
Irena Dušková

 

 

 

13. 8. 2015 – MADEIRA

Dobrý den, paní Gabrielová,
moc děkujeme za zprostředkování přenádherné dovolené na ještě krásnější Madeiře. Všechno bylo perfektně předjednáno a s ničím jsme neměli problém. Dokonce jsme na cestě zpět seděli u únikového východu, aniž bychom si to vyžádali, takže jsme měli luxusní prostor pro nohy. Dokonce se Travel service vytasil i s teplým jídlem a jedním nealkoholickým nápojem zdarma. Madeira je nádherná a byla jako stvořená pro naši aktivní dovolenou, prošli jsme si všechno, co jsme si naplánovali, a ještě něco navíc. Kdyby se někdo z vašich klientů na Madeiru chystal, tak můžeme poskytnout výborné cestovatelské tipy :-)

Přeji krásný zbytek léta
Míša už Holasová :-)

 

 

 

27. 6. 2015 – AZORSKÉ OSTROVY

Dobrý den,
Vaše CK mi zajišťovala letošní dovolenou na Azorech, Sao Miguel, Ponta Delgada, hotel Acores Atlantico. Vše probíhalo podle Vašeho itineráře (z přestupů, tranzitů a přespání v Lisabonu jsem měl trochu obavy), ale vše bylo OK. Oceňuji, že mě v hotelu umožnili pobyt v pokoji až do večerního odjezdu (bezplatně!).

Moc děkuji.
JUDr. Frant. Červinka

 

 

 

24. 6. 2015 – GOLF V TOSKÁNSKU

Dámy,
děkujeme za zajištění úžasného programu v Itálii.
Ubytování i golfy lze doporučit všem labužníkům.
Ještě jednou díky a máte u nás lahev toskánského, donesu co nejdříve.

Honza a Alenka

 

 


2. 6. 2015 – GOLF V TURECKU

Ahoj Kristino,
děkuji za dovolenou v Beleku, vše fungovalo perfektně .
Zdraví Vašek

 

 

 

6. 5. 2015 - BALI
Dobrý den,

minulý týden jsme se vrátili z dovolené snů z Bali zařizované vaší cestovní kanceláří (zprostředkované agenturou zajezdy.cz). Rádi bychom vám poděkovali alespoň touto cestou za perfektní a bezproblémovou organizaci celého zájezdu. Hotel Relax Bali a jeho zaměstnanci (ať místní nebo čeští) jsou naprosto úžasní pohodoví mladí lidé, pro které není nic problém, a pokus se někde problém vyskytne, řeší se bez stresu, s úsměvem a v klidu jako ostatně všude, kam jsme na Bali přišli. Ještě jednou díky. Přejeme vám úspěch a mnoho tak spokojených klientů jako jsme byli my. Irena a Jirka Čechovi

 

 

 

20. 4. 2015 - AZORY

Dobrý den do Snailu,
chtěla bych ještě jednou touto cestou poděkovat za úžasný fam trip na Azorské ostrovy. Moc se líbilo, všechno bylo velmi dobře zorganizované, nebyla tam jediná chybička a velké díky patří hlavně Míši, která byla opravdu vynikající.

Moc a moc díky!!!
S přáním pěkného večera
Renata Sikorová

 

 

 

30. 3. 2015 – GOLF NA MAURICIU

Hezký den,
vrátili jsme se z Mauriciu a chtěla bych Vám všem poděkovat za spolupráci, a to i za naše přátele. Bylo to skvělé, vše… ubytování, hotel a jídlo, golf neskutečný. Dokonce jsme si zahráli i ten ostrovní golf, velmi těžké hřiště, byli i na výletě lodí. Hráli jsme každý den, jak jsme si přáli. Poslední 4 dny nám manager hotelu navrhl přestěhování do plážové vily, to byla hrozinka na dovolené. Vila velká, nádherná s bazénem a kusem pláže. Mohly jsme ji obývat až do večera před odletem. Velmi příjemné jednání a chování celého personálu. Doporučujeme hrát golf až po l4 hod, kdy se dají rezervovat nejzazší hrací časy, je snesitelnější vedro. To jenom pro Vás, co můžete poradit Vašim budoucím klientům. Bez kárek to opravdu nejde. All inclusive se vyplatí zakoupit. Děkujeme Vám, doporučujeme Vás našim přátelům. Děkujeme Vám i Vašim kolegyním a těšíme se na další dovolenou. Alena Chmelařová a děkuji i Lumíra Stehna a Leu a Josefa Polákovi

 

 

 

17. 3. 2015 – GOLF V TURECKU

Dobrý den,
ráda bych vám vyjádřila poděkování za krásný golfový pobyt v Beleku, v hotelu Cornelia De Luxe – minulý týden.
Transport z letiště do hotelu, check-in i ubytování proběhlo velice hladce a rychle. Pokoj byl krásný s výhledem na moře, díky předsezónní absenci animace bylo vše velice klidné. K dispozici byl vyhřívaný bazén a stravování bylo s dostatečným výběrem.
Snídaně byla dokonce již od 6:00 hodin, takže jsme mohly v 6:30 odjet shuttle busem na hřiště.
I zde probíhalo vše naprosto hladce, všechny tři devítky byly ve skvělém stavu a byla radost na nich hrát.
Celý pobyt se nám tak líbil, že s dcerou doufáme, že se do Cornelia De Luxe opět vrátíme na podzim, nebo příští rok na jaře.

Z Plzně vás zdraví
Martina Radová a Amálka Radová

19. 11. 2014 – PORTUGALSKO 55+

Vážení kolegové,
v termínu 30.09. - 07.10. 2014 jsem měla s Vaší cestovní kanceláří paní Krolopovou v Portugalsku na zájezdu pro seniory.
Mám od ní předat velkou pochvalu na delegátku a průvodkyni Terezu. Vše perfektně zařídila, byla vstřícná, milá a měla dostatek informací.
Děkuji za perfektní spolupráci.

Se srdečným pozdravem a přáním hezkého dne
Iva Křečková

 


 

12. 11. 2014 - MADEIRA

Vážená paní Králová,
tímto bych Vám a paní Bartůškové chtěl poděkovat za vstřícný přístup k vyřešení situace vzniklé v roce 2013. Vzhledem k Vašemu přístupu jsem mohl navštívit Madeiru na podzim tohoto roku. Mohu Vám říci, že jsem si pobyt užil značně více než v roce 2006, kdy jsem byl také na Madeiře s Vaší cestovní kanceláří. Vše jsem vnímal vskutku hlouběji a byla to pro mne jedna z nejlepších dovolených.
Ač je patrný značný "posun" ke komercionalizaci turistiky na Madeiře od roku 2006, tak určitě budu chtít ji ještě jednou navštívit.
Především jsem Vám chtěl poděkovat za vstřícnost a lidský přístup.

Přeji Vám a všem v cestovní kanceláři ať se Vám daří vše ve Vašem životě.
Petr Čermák

 


 

14. 10. 2014 - TURECKO 55+

Vážená paní Vegrichtová,
po návratu ze zájezdu seniorů 55+ z Turecka chci vyjádřit vrcholnou spokojenost mou i mé manželky s pobytem v Kemeru v hotelu Residence Rivero. Nejenže je Turecko krásná a čistá země a její lidé příjemní a milí, personál hotelu byl přímo vynikající a jídla skvělá a ve velkém výběru. Považujeme jak pobyt v Turecku, tak v tomto hotelu za jeden z nejlepších, jaké jsme kdy absolvovali. Jedině by bylo možné vytknout převahu ubytovaných Rusů a přílišnou orientaci Turků na ruskou klientelu, a také vyhrávání hlasité hudby do pozdních hodin (výjimečně až do 23:30) - s tím ale jde asi sotva co dělat. Bohužel naši lidé nemají příliš zájem o nabízené krásné fakultativní výlety, nebo snad na ně nemají. Zde bych chtěl vyzdvihnout práci delegátky paní Ivany, ztíženou navíc o to, že má své klienty ubytované na dvousetkilometrovém úseku pobřeží mezi Kemerem a Alanyí. Měli jsme předplaceny dva výlety u vaší CK, z toho se výlet na Pamukkale naplnil jen tak tak a na výlet Myra-Demre-Kekova jsme zůstali přihlášení jen my dva, pí. delegátka však zařídila, abychom mohli výlet absolvovat s ruskou skupinou, za což jsme jí velmi vděčni.

S pozdravem
RNDr. Jiří Jiránek, CSc.

 


 

10. 10. 2014 - MADEIRA

Vážení, děkujeme touto cestou naší delegátce na Madeiře v termínu 22. - 29. 9. sl. Kamila Kohoutové za bezvadné služby delegátky, zasvěcené informace o všem a milý a vstřícný přístup. Také díky ní na naší dovolenou nikdy nezapomeneme.
Vaší cestovní kanceláři přejeme hodně spokojených klientů.

Hana a Petr Adamčíkovi, Ostrava 

 


 

9. 10. 2014 - EUROVÍKEND V ISTANBULU

Dobrý den dámy,
děkuji za organizaci zájezdu do Istanbulu / 1007375 /. 
Vše proběhlo o.k. a ke spokojenosti – byť na počátku byly malinké zmatky – uzavírání smlouvy a změna hotelu, transfery apod. - ale vše Vaše CK nakonec zařídila exceletně. Budu Vás jen doporučovat ve velmi dobrém duchu.
Zvláštní poděkování bych chtěl vyjádřit delegátce paní Hance (asi ext. z CK Buzola). Byť sami bychom jí nepotřebovali vždy jezdím s mapami a bedekrem a vím kam, paní Hanka má profesionální přístup, výbornou informovanost o místě a velice příjemné vystupování vůči klientům CK / tedy nikoliv jako ke stádu rekreantů ROH nebo jako o obtížnému hmyzu, který kazí delegátův dovolenkový pobyt – obojí jsem již za 25 let zažil ;-) /.

Přeji krásný den a hodně spokojených klientů.
P.Pour

 


 

25. 9. 2014 - MADEIRA 

Mila pani Vegrichtova,
Chcem sa Vam touto cestou podakovat za dobre zorganizovany pobyt na Madeire v termine 15. – 22. 09. 2014. Zvlast dakujem za perfektne sluzby a sprevadzanie pani Kamile Kohoutovej, ktora sa o skupinu vzorne starala. 

Srdecne pozdravuje
Pavel Plesnik

 


 

25. 8. 2014 - TURECKO

Dobrý den,
dovolená byla jedna z našich nejkrásnějších moc moc Vám děkuji. Doufám, že si teď krásně užíváte dovolenou Vy...až se vrátíte dejte mi prosím vědět, moc ráda bych se za Vámi zastavila a poděkovala Vám.

Přeji nádhernou dovolenou 
Chalupecká

 


 

18. 8. 2014 - MADEIRA 

Dobrý den,
tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za úžasnou dovolenou, kterou jsme strávili na Madeiře díky Vaší CK.
Vše klaplo na jedničku, do všech hotelů jsme napoprvé trefili, půjčení auta taky v pohodě.
Skvělé jídlo, pití, milí lidé, plus nám vyšlo počasí. O krásné přírodě ani nemluvě.
Myslím, že kompletně poznat Madeiru se dá nejlépe s programem Fly & Drive, každému bych ho doporučila. A každému taky ráda doporučím Vaši cestovní kancelář.
Na Madeiru se určitě někdy vrátíme, už jenom proto, že jsme stihli jen 2 levády (nezapomenutelná byla hlavně Caldeirao Verde..)
Ještě jednou velké díky!

S pozdravem
Hana Walczysko

 


 

16. 8. 2014 - MADEIRA - PORTO SANTO

Vážená paní Bartůšková a Králová,
srdečně Vás obě zdravím a moc Vám s dcerou děkuji za zprostředkování krásného pobytu v Porto Santo. 
Celý pobyt jsme si moc užily, včetně toho, že jsme měly vše perfektně zajištěné díky Vám. 
Přeji Vám pěkné dny, mějte se krásně,

se srdečným pozdravem
Irena Dušková 

 


 

14. 7. 2014 - GOLF NA BALI

Dobrý den,
děkuji za zprávu, vrátili jsme se dnes krátce po půlnoci.
já jsem dotaz posílala z mailu z telefonu, ale byl tam nějaký zádrhel, neodešlo to a šlo to až asi nyní po připojení na domácí komunikační strukturu.

Moc děkujeme, vše bylo v pořádku a byli jsme velmi spokojení.
Iveta Borská

 


 

8. 7. 2014 - EUROVÍKEND V ATÉNÁCH

Milá Kristino, 

chtěla jsem Vás informovat, že panu Godulovi z Karlovarských minerálních vod se organizace eurovíkendu v Athénách velmi líbila a jeho klienti byli také nadmíru spokojeni. Průvodkyně si velmi chválili, že byly šikovné. Pokud se opět na mě obrátí s poptávkou na zájezd, budu s Vámi ráda nadále spolupracovat.

Děkuji a přeji příjemný den
Mgr.Lenka Dočkalová

 


 

23. 6. 2014 – SICÍLIE 55+

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit velkou spokojenost se zájezdem 55+ na Sicílii v termínu 8.6.-15.6.2014. Ubytování ve vile Athena bylo příjemné (uvítali jsme, že byl zohledněn náš požadavek na vyšší patro kvůli respiračním problémům) a také stravování v hotelu Sporting Baia bylo velmi dobré. Spokojeni jsme byli se i zakoupenými výlety, vysoce hodnotíme průvodkyni Lucii Gergelovou jak po odborné, tak i po organizační stránce.
Těšíme se na další zájezdy organizované vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem a přáním příjemného dne
Marie Suchopárová

 


 

5. 6. 2014 – MALEDIVY

Ahoj Kristino,
na Maledivách bylo fajn, mně teplo akorát, Vendulce možná více (vzpomínala na Portugalsko), ale moc jsme si to užily. Pořád jsme šnorchlovaly, moře bylo fantastické. Tak úžasný podmořský svět jsem ještě neviděla, a to jsme se nepotápěly.

Dík moc
Vilma

 


 

3. 6. 2014 – PORTUGALSKO 55+

Dobrý den,


dnes se u mne v kanceláři zastavila naše společná klientka paní Olšarová (rez.č.1005731), která se zúčastnila zájezdu pro seniory 55+ v Portugalsku (hotel Costa da Caparica) v termínu 14.5.-21.5.2014.
Byla velice spokojená jak s hotelem, tak s organizací a prosila mne, ať Vám napíšu a vyřídím velkou chválu na tento zájezd a velice chválila i delegátku.

I já jsme samozřejmě velice ráda, pokud se mi klienti vrací takhle spokojení a děkuji a těším se na další spolupráci.

Děkuji
S pozdravem
Michaela Vilímová

 


 

29. 5. 2014 – PORTUGALSKO 55+

Dobrý den,
chtěli bychom tímto způsobem poděkovat slečně Terezce, delegátce vaší cestovní kanceláře v Portugalsku (Lisabonu).
V době od 14. - 21.5.2014 jsme prostřednictvím vaší cestovní kanceláře pobývali v hotelu COSTA DA CAPRICA. Při jedné soukromé cestě do Lisabonu i přes naší zvýšenou opatrnost se podařilo místním zlodějům nám z příruční tašky odcizit cestovní doklady. Děs, který následoval z naší strany snad ani nemusím popisovat. Obrátili jsme se telefonicky o pomoc na slečnu Terezku. Podrobně nám vysvětlila a pro všechny případy ještě poslala emailovou zprávu, jak dál v této situaci postupovat. Sama domluvila termín schůzky k vydání náhradních cestovních dokladů na našem velvyslanectví v Lisabonu. Několikrát se nás ještě telefonicky dotazovala, zda nepotřebujeme její osobní účast. Nebylo třeba i když jazykově špatně vybaveni, avšak s dobrými pokyny jsme si nakonec poradili sami.
I nadále projevovala zájem o nás, ale s ochotou a péči se věnovala všem účastníkům. Musíme konstatovat, že s takovým profesionálním přístupem ze strany delegátů, jsme se ještě nesetkali.
Pouze na závěr bychom si dovolili připomínku ke stravování v tomto hotelu. Na 4 hvězdičkový hotel byla strava dost špatná. Osobně bych z tohoto důvodu tento hotel nikomu nedoporučila.
I přes tuto nepříjemnost, která nás potkala jsme byli spokojeni.

Děkujeme
Jana a Miroslav Sedláčkovi

 


 

29. 5. 2014 – MADEIRA 

Dobrý večer, Kristi,
Chtěla jsem Ti poděkovat za tu naši skupinu, všichni byli moc spokojení a mnohokrát děkovali.
Také delegátka Kamila byla šikovná a velmi příjemná a vstřícná.
Co se týče hotelu Four Views Oasis, mám dojem, že hlavně už tak výborné stravovací služby se rok od roku ještě zlepšují, lidé byli nadšení.

Ještě jednou Tobě i Martince moc děkuji.
Jarmila Messari

 


 

16. 4. 2014 – MADEIRA

Milá cestovní kanceláři,
včera (16.června) večer jsme se vrátili z Madeiry, nádherného zájezdu, který jsme mohli zažít díky vám a vaší péči. Chtěl bych zvlášť ocenit skvělou profesionalitu vaší průvodkyně Kamily Kohoutové – gratuluji vám k takovým spolupracovníkům. Vše měla perfektně připravené a pod kontrolou, zároveň stále usměvavá a vstřícná, během přesunů nás seznamovala se všemi pozoruhodnostmi, zajímavostmi a historií, schopná zodpovědět nejrůznější dotazy.
Byli jsme již na různých místech Evropy, ale toto byla to pro mne a moji ženu dovolená vpravdě exotická a nádherná. Jsem rád, že jsem pro návštěvu Madeiry zvolil právě vaši cestovní kancelář, a ještě jednou vám za vše srdečně děkuji i za vstřícné jednání ve věci problémů paní Ivy Halamové, která se po rodinné tragédii nemohla účastnit zájezdu s námi. Přeji vašemu kolektivu hodně úspěchů.

S přátelským pozdravem
doc. Ing. Jindřich Šachl, CSc

 


 

3. 3. 2014 – DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Dobrý den, paní Bartůšková,

prožili jsme v Dominikánské republice krásnou dovolenou. Díky Vaší vstřícnosti a zajištěním českého delegáta jsme se díky Radce Denglerové podívali na zajímavé výlety a další místa. Moc nám pomohla a vůbec si nedovedu představit, o co vše bychom se bez ní ochudili. Jeden celodenní výlet jsme absolvovali s její průvodcovskou přítomností a dověděli jsme se díky jí mnoho zajímavého a viděli mnoho, což by bez českého delegáta, pro nás bylo bezpředmětné z důvodu velmi omezené znalosti anglického jazyka. Přispěla tudíž velmi velkou měrou k naší spokojenosti s celou naší dovolenou. Radce jsme osobně i SMS zprávou poděkovali, ale musela jsem to sdělit i Vám. Ještě jednou děkujeme, že jste nám českého delegáta zajistili. Mohu vřele všem známým Vaše služby a vstřícnost jen doporučit. 

S pozdravem Marie a Karel Nápravníkovi – Jihlava

 


 

7. 1. 2014 – MADEIRA

Dobrý den,
chci vám moc poděkovat za organizaci mého zájezdu na Madeiru v termínu 14. - 21. 12. 2013. Byla jsem se vším nad míru spokojená, hotel byl perfektní, služby také, všechno proběhlo bez jakéhokoliv problému. Strávila jsem díky vám krásný předvánoční týden. Pokud to bude jen trochu možné, myslím, že si to letos zopakuju, protože je třeba prozkoumat další část ostrova.

Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeju v roce 2014 samé spokojené klienty!
N. Petrová

 


 

23. 12. 2013 – RÉUNION

Vážená paní Hynštová,
předpokládám, že jste to byla Vy, kdo "odbavoval" náš novoroční pobyt na Réunionu, kterým plním slib daný manželce asi před 20 lety. Nový rok tedy i díky Vám pro nás začíná nádherně, a protože jde o vánoční dárek tak to, co nám přejete, jste zároveň již sama vyplnila.
Když nemůžu pro Vás učinit totéž, alespoň Vám to přeji...
Rao Uppaluri

 


 

13. 12. 2013 – EUROVÍKEND V JERUZALÉMĚ

Dobrý den,
ve dnech 6. -9.12. jsme byli na prodlouženém individuálním víkendu v Jeruzalému. Chtěl bych vás s potěšením informovat, že jak ubytování, tak transfery z a na letiště i prohlídka Starého města s průvodcem byly vašimi místními partnery perfektně zajištěny, vše "klapalo", až jsem se divil.

S přátelským pozdravem
Ing.Luděk Slabý se synem

 


 

12. 11. 2013 – GOLF V TURECKU

Dobrý den Kristíno,
chtěl jsem Vám jen poděkovat za organizaci zájezdu. Vše proběhlo k naší veliké spokojenosti a prosím poděkujte za nás také Jitce Weiss, která se o nás v místě starala.
Hezký den a snad někdy příště na golfu.

S pozdravem
Radwan

 


 

7. 11. 2013 – MAURITIUS

Slečno Bartůšková,
chtěla jsem Vám a Vaší společnosti poděkovat za bezchybnou organizaci naší dovolené.
Vše bylo přesně jak jste psala, byli jsme velmi spokojeni i s profesionálním vystupováním našeho českého (respektive slovenského) zástupce.
Hotel, pláž i golfová hřiště.... vše bylo pěkné. Děkujeme :-)

Přejem Vám a Vaší společnosti mnoho spokojených zákazníků.
S pozdravem Martina Gricová

 


 

27. 10. 2013 – VIETNAM

Dobre poledne ze Saigonu Kristino,
chtel bych Vam a Vasi spolupracovnici za celou nasi malou skupinu podekovat, za vyborne zorganizovany pobyt ve Vietnamu. Poprve za 5 let, co letame do Asie jsem nemel zadny problem a nemusel neco resit. Hotel, pruvodce, program byl skvely. Delate to opravdu dobre a radi v budoucnu vyuzijeme Vasich sluzeb. 
Jeste jednou diky

Marek

 


 

22. 10. 2013 – MADEIRA

Milá Martino,
Dovolte mi, abych Vám poděkovala za úžasný famtrip na Madeiru. Měli jsme možnost se seznámit s nádherným kouskem světa, děkujeme za všechny výlety, které jsme absolvovali. Zájemcům budu vřele doporučovat a jsem přesvědčena, že podpořím prodej zájezdů Snailu. Chtěla bych ocenit zvláště vysokou profesionalitu průvodkyně Ivy, která nám po celou dobu pobytu podávala rozsáhlé informace. 

Srdečně Vás zdravím 
Olga Kopřivová

 


 

 21. 10. 2013 – MAURITIUS

Dobrý den paní ředitelko,
velmi rádi bychom Vám poděkovali za možnost zúčastnit se fantastické infocesty na Mauritius minulý týden.
Asi nejsme jediní z naší skupiny, kdo se Vám ozve, takže si i od ostatních kolegů budete moci přečíst, že jsme se všichni shodli, že tak dobře připravenou, zajímavou a bezproblémovou infocestu ještě nikdo z nás nezažil. Vzali jste nás do destinace snů, ukázali jste nám nádherné resorty, Vaši partneři ze Solisu, Mirka, hoteliéři a manažeři byli bez chyby.
A Martina je nejlepší. 

Ještě jednou děkujeme!
Petr a Ondra Šanderovi

 


 

16. 10. 2013 – MALTA

Dobrý den, paní Bartůšková,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, zájezd na Maltu se nám velmi líbil. Ubytování v hotelu Quavra, který jste mi poradila, bylo v pořádku, pokoj sea front view do ulice byl příjemný a pomohl nám zlepšit dýchací obtíže. Byli jsme také spokojeni se zájezdy, které jsem si v Praze předplatili. Paní průvodkyně Adriana Oliva je opravdu výborná, předala nám spoustu zajímavých informací. 
Těším se, že po zájezdech na Madeiru a Maltu využijeme služeb CK Snail Travel i do dalších destinací (rádi bychom jeli v dubnu/květnu na Sícilii 55+, nebo Sardínii 55+, ale vzhledem ke svému pracovnímu vytížení nemohu s větším předstihem plánovat jarní termín, více informací budu snad vědět v polovině prosince…).

S pozdravem a přáním příjemného dne 
Marie Suchopárová

 


 

16. 10. 2013 – MADEIRA

Dobrý den,
v pondělí jsme se vrátili ze zájezdu na Madeiru. Na minulé zájezdy (Turecko, Sicílie) jsem si trochu "stěžovala" a tentokrát si nemůžu nechat 
pro sebe hodnocení průvodkyně. Je to Ivana Tulpová ze Snailu a musím napsat, že snad lepší jsem na zájezdech nepoznala! 
Příjemná, milá, ochotná, s nevyčerpatelnou spoustou vědomostí a znalostí. Určitě k tomu přispívá i místní znalost získaná 
trvalým pobytem na Madeiře.

S pozdravem
J.Haluzová

 


 

2. 10. 2013 – ŠPANĚLSKO - MAR MENOR 55+
 
Dobrý den paní Martino.
Ve dnech 16. – 23. září jsem byla s vámi (panem Koudelákem) na dovolené ve Španělsku v hotelu Los Gavios – Mar Menor.
Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za velmi kvalitní služby během naší dovolené, ale i „starost o zákazníka“ před dovolenou a to
pana Koudeláka.
Již jsem navštívila mnoho dovolených, letovisek a hotelů, ale zde jsem byla – ale nejen já, ale i moje sestra a spoustu dalších
„dovolenkářů“, se kterými jsem mluvila, velmi spokojená a nemám, opravdu nemám co vytknout.
Byla zde perfektní obsluha v jídelně – bezchybná, rychlá, všímavá, recepce také v pořádku a v neposlední řadě bych moc
ráda pochválila dvě milé, mladé animátorky, které se opravdu snažily, pracovaly s lidmi, byly věčně suprově naladěné a vůbec. To se opravdu jen tak někde
nevidí, co vše pro nás děvčata dělala. Také nesmím a ni nechci zapomenout na 2 delegátky, které ve Španělsku žijí a provázely nás – příjemné, milé, vstřícné……
Věřte mi, že to opravdu dokáži posoudit a ocenit, protože už více, jak 20 let dělám v propagaci, stále dělám s lidmi a vím, co vše dá práce a úsilí
a nakonec se někdy i ta nespokojenost z druhé strany dostaví – což bývá většinou neznalostí těch, co nikdy nic takového neudělali a jen v danou
chvíli vědí „jak se to má anebo mělo udělat“.
S panem Koudelákem jsem již byla na dovolené na Madeiře a také suprová dovolená.

Všude vás doporučuji.
Za spokojeného vašeho zákazníka

 


 

12. 9. 2013 – MADEIRA

Dobrý den,
v pondělí jsem se vrátila z pobytu na Madeiře, kde jsem měla s kamarádkou přes Snail Travel zakoupené výlety 
s českou průvodkyní. Vzhledem k předchozí špatné zkušenosti jsem měla trochu obavy, jak budou výlety probíhat. 
Ovšem průvodkyně Ivana Tulpová hned na prvním výletě moje obavy rozptýlila, byla opravdu vynikající. 
Ohromné znalosti, přehled v mnoha směrech, bylo vidět, že Madeiřanům opravdu vidí až do kuchyně. Navíc velmi  
ochotná a připravená pomoci při jakémkoliv komunikačním problému. Musím uznat, že náš pobyt na Madeiře 
byl velmi příjemný a velkou část zásluh na tom má právě slečna Tulpová. Na takovou průvodkyni můžete být opravdu pyšní 
a já vaší CK za ni děkuji.

Zdraví vás Ivana Měřínská

 


 

10. 9. 2013 – MADEIRA

Dobrý den!
Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za zprostředkování zájezdu na Madeiru. Včera večer jsme se v pořádku vrátili. Nemělo to chybu, vše klaplo, jak mělo. Projeli jsme, co jsme mohli a zvládli. Nezaháleli jsme ani chvilku. Fotky snad také nějaké budou. Dnes tu máme zimu, tak si doma topíme. Je to velký skok. Zdravíme a snad někdy zas s Vámi někam poletíme.

Věra a Petr Strádalovi

 


 

20. 8. 2013 – PORTUGALSKO - ALGARVE

Dobrý den paní Králová,
moc Vás zdravím a chci Vám poděkovat za zajištění naší cesty po Portugalsku.
Nebýt Vás, tak jsme si to tak pěkně neužili, pronájem auta byl výborný nápad, procestovali jsme kus severu a celý jih, všechna zajímavá místa, pláže a městečka, mys. 
Najeli jsme za 5 dní 1 200 km, takže jsme byli stále v akci a hotelu jsme si moc neužili, jen skvělých snídaní a večeří :). Ještě bych potřebovala 1 den na koukání z balkonku v hotelu :).
Příští rok bych měla zálusk na Azory... tak uvidíme, ozvala bych se Vám s předstihem.
Opravdu Vám s dcerou moc děkujeme a přejeme Vám i celému kolektivu krásný zbytek léta.

Irena Dušková

 


 

24. 7. 2013 – MADEIRA

Děkuji Vám za servis k zájezdu na Madeiru 15.-22.7.2013. Nabídka, výběr, objednávka i platba přes web proběhla raz dva včetně vyřízení dotazů a změn, a i během pobytu bylo všechno zajištěno jednoduše, ale účelně a podle našich představ.

Martin Indra

 


 

16. 7. 2013 – MADEIRA

Dobré odpoledne,
klientky pí. Havelková a pí. Jordáková byly na dovolené na Madeiře. Ráda Vám sděluji, že s dovolenou byly velmi spokojeny, počasí bylo po celý týden pěkné, a tak si to užily. 

Dagmar Vaňková 

 


 

12. 7. 2013 – TURECKO

Dobry den,
timto bych Vam rad podekoval za Vami poskytovano sluzby. Uroven Vasi prace je velmi vysoka. Cestujeme pomerne casto a s tak kvalitnim delegatem jako jste bezesporu vy, se bohuzel ne vzdy setkate.
V pripade, ze bychom mohli nekam zaslat Vasi referenci, nevahejte me kontaktovat.
Jeste jednou Vam moc dekujeme a preji hezky den.

S pozdravem
Petr Kovář

 


 

25. 6. 2013 – MADEIRA

Dobrý den.
Ve dnech 17.– 24. 6. jsme s manželkou absolvovali zájezd na Madeiru do Funchalu. Byli jsme mile překvapeni službami delegátky Ivany Tulpové. Její nevšední ochota, perfektní organizace akcí na ostrově a znalosti o místní lokalitě nás velmi mile překvapila.
Od nás si zaslouží 1 s hvězdičkou.

Manželé Čejkovi

 


 

6. 6. 2013 – MADEIRA

Dobrý večer,
Ráda bych poděkovala vaší CK za báječnou dovolenou, kterou jsme se sestrou prožily na ostrově Madeira v hotelu Four Views Oasis.
S výběrem hotelu nám pomohl pracovník Invie a vybral opravdu dobře. Dny strávené na tomto úžasném ostrově jsme vyplnily cestováním, poznáváním. Některé výlety jsme si organizovaly sami, ale také jsme měly zaplacený balíček výletů pořádaných vaší CK, Chtěla bych moc pochválit naši mladou delegátku Ivanu Tulpovou. Nejen že se o nás skvěle starala, ale hlavně nám umožnila svými znalostmi poznat co nejvíce z historie i současnosti ostrova. Její znalost všech míst, které jsme navštívili i znalost flóry je opravdu úžasná. I díky ní to byla dovolená, na kterou se nezapomíná.
Ještě jednou tedy děkuji vám i slečně Ivaně. Díky, díky. Snad se mi podaří ještě alespoň jednou se na Madeiru vrátit.

S pozdravem
Grafnetrová Ivana

 


 

2. 6. 2013 – AZORSKÉ OSTROVY

Vážená paní Bartůšková,
ještě jednou děkujeme za nádherný týden na Azorech.
Také děkujeme za vyřízení odjezdu. Transfer byl na minutu přesný a řidič byl příjemný a přátelský a cestu do hotelu pojal jako exkurzi po pobřeží s milým komentářem.
Hotel má skvělou polohu. Úžasný výhled na Atlantik, zahradu i krásný bazén, v němž jsme plavali povětšinou sami, já ráno, žena vpodvečer. Pro zmlsané občany EU a USA bylo 20 C málo, Atlantik měl 17-18 C.
Caloura bay, beach i port jsou skvosty.
Atlsntik bouřlivý, ale lze najít více pláží než na Madeiře.
Ovšem koupel v termálním bazénu ve Furnasu - voda plná rezu - měla 38 - 42 C.
Botanický park jeden z nejkrásnějších, co jsme viděli. Lepší Merana i Kew Gardens. Nádhera a málo lidí a k tomu černé labuti a spousta nádherné vody.
Služby v hotelu velmi dobré. Snídaně i bufet, které jsme často kupovali byly excelentní s výtečným výběrem studené i teplé kuchyně a naprosto nezapomenutelnými sladkostmi. Dolce .... bylo lepší než domácí...
Azory v květnu pohádkově krásné, neobyčejně málo lidí a fascinující příroda, moře i památníky portugalské a evropské historie. Připomínalo nám to šťastný měsíc, který jsme zažili na N. Zealandu. Azory jsou ovšem "za humny".
Let zpět byl na minutu přesný a počáteční půlden v Lisboa s návštěvou přístavu a Belému a projížďkou double-decker byl úžasný.
Právě jsme prošli malý výběr 400 foto z 2500, které jsme se ženou udělali - na Canon. Lumii, Iphone a Galaxy - z těch mám dosti videozáznamů moře a azorských krav a psů - a konstatovali jsme, že jsme ještě nikdy nebyli v tak fotogenické přímořské a horské a sopečné krajině. Prostě úžas. Netušili jsme, jaký jsou Azory opomíjený skvost. Najezdili jsme skoro 900 km a konstatovali, že jsme nenašli tak sqele položený hotel jako Caloura. Držte se ho, prosím. A jde jim i Internet a jiné služby a jsou velmi milí a snaží se...
Jsem v pokušení Vám poslat pár obrázků pro Vaše klienty, protože si myslíme, že krásu, kterou nelze popsat slovy, by aspoň hrstka Čechů měla ještě na tomto světě spatřiti.
Určitě a to s nevelkým odkladem se na Vás obrátíme, protože již teď se těšíme na Terceiru a snad i Pico.
Můj brazilský kolegy z Lisboa, co dělá na naší klinice, byl na Acores jen tři dny a mí pacienti z Iberského poloostrova nechápou, že jsme byli na Madeiře i Acores a oni ne. Doporučujeme kancelář. Hlamýž'd a upoutá to. Pak přeložíme do angličtiny. Jak Čechy, tak cizince.
Hlemýžď je krásné jméno pro cestovku....

Zdravíme a děkujeme
MaM Bojarovi

 


 

27. 5. 2013 – PORTUGALSKO 55+

Vážení,
v termínu od 18.5. do 25.5.2013 jsme byli od Vaší CK na zájezdu do Portugalska - hotel Costa da Caparica.
Touto cestou chceme poděkovat za pěkný zájezd a za příjemně strávené chvíle v této zemi. Zejména bychom chtěli poděkovat a vyzdvihnout výbornou práci a starost o rekreanty ze strany delegátky zájezdu slečny Terezy Točíkové ve všech směrech (ubytování, organizace výletů, zajištění výletů navíc na přání rekreantů, výborný informační servis atd.). Každý rok jezdíme na několik poznávacích i pobytových zájezdů a velmi rádi konstatujeme, že její práce na uvedeném zájezdu byla ve všech směrech vynikající, jedna z nejlepších, s jakou jsme se ze strany delegátů nebo delegátek setkali. Navíc byla vždy velmi milá, usměvavá a vstřícná. Ještě jednou srdečný dík.

S pozdravem Jitka a Jaroslav Znamenáčkovi

 


 

26. 3. 2013 – MADEIRA

Dobrý den!
Vřelé díky za prodloužení naší dovolené na Madeiře. Vše bylo super! Hotel Greco nám vyhovoval pro svou blízkost na všechny dopravní uzly i procházky do centra a do přístavu. Snad jen lednička nám trochu chyběla, ale zvládly jsme to. Ten den a půl navíc, který nám přihrála stávka TAP, se nám náramně hodil. V sobotu jsme se prošly po jedné z nejhezčích levád a v neděli dopoledne ještě do pevnosti a do přístavu na rozlúčku s oceánem. Cesta nazpátek byla také prima. Rakušané sice odlétali o půl hodiny později, ale ve Vídni to zajistili tak, aby nám letadlo do Prahy neuletělo. Přesunuli nás letištním minibuskem přímo od letadla k letadlu.
Ještě jednou Vám děkujeme a jsme s pozdravem a přáním krásných Velikonoc!

Za spokojené klientky
Zdeňka Hodinářová

 


 

9. 1. 2013 – MAURITIUS

Dobrý den paní Bartůšková,
omlouvám se, že Vám píši až dnes, ale bohužel po mém návratu jsem tu měl opravdu napilno...
Nejprve bych Vám rád poděkoval za přípravu a organizaci cesty na Mauritius...
Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez větších komplikací... za cyklon prý nikdo nemůže... :-)
Také asistenční služby na jednotlivých letištích fungovaly a musím říct, že mě poprvé mile překvapili i na letišti v Paříži, kde tentokrát vše probíhalo velmi snadno
Co se týče samotného pobytu a hotelu, tak si rozhodně nemůžeme na nic stěžovat. Zdaleka neodpovídá některým negativním reakcím turistů na různých cestovatelských serverech
Z našeho pohledu splnil naprosto skvěle veškerá očekávání, a to včetně toho, že jsme hledali něco malého a komorního, aby se můj kamarád necítil hloupě před velkými davy lidí
Personál hotelu byl velmi milý a vždy ochoten ve všem pomoci a vyhovět našim přáním
Ani strava nebyla špatná, ačkoliv se právě ke stravě spousta turistů na serverech vyjadřovala velmi negativně
Z mého pohledu je to naprosto ideální hotel, pro ty, kteří chtějí mít klid a nechtějí být ve velkých resortech
Samozřejmě je potřeba počítat s určitými aspekty toho, že se jedná o menší resort. Horší vybavenost hotelu, asi i menší výběr z jídel, ale v podstatě vše naprosto stačí
Tyto, pro některé hosty případné neduhy, vyvážil na druhé straně přístup personálu
Ještě jednou děkuju a přeji příjemný den

S pozdravem
Ivan Pajtl

 


 

7. 12. 2012 – MALEDIVY

Dobrý den.
Včera jsme se vrátili z dovolené na Maledivách. Chceme vám tímto poděkovat za výbornou organizaci - vše fungovalo bez jediné chybičky a moc jsme si to užili. Zdraví spokojení klienti –

David a Jitka Pacinovi :-).

 


 

30. 10. 2012 – MALTA

Dobrý den,
na počátku října jsme s Vaší kanceláří s mojí mamkou absolvovaly zájezd na Maltu. Bydlely jsme ve Qawra Palace.
Naší delegátkou byla paní Adriana Oliva. Paní delegátka byla úžasná, celý týden se nám všem věnovala s neuvěřitelným nasazením a organizaci celého zájezdu zvládla na výbornou. Při všech přesunech jsme měli minimální prostoje, všechny detaily na sebe navazovaly a vše šlo jako na drátku. Paní Adriana nám podala o Maltě vyčerpávající informace a ukázala nám vše, co na tomto ostrově stálo za vidění.
Tímto bychom jí velice rády poděkovaly, protože na tento zájezd budeme mít moc hezké vzpomínky.

S pozdravem Helena Veselá a Věra Velková

 


 

30. 10. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval panu Kamilovi, který nás měl na starosti tento poslední týden na Madeiře. Bydleli jsme v hotel Oasis View, byli jsme velice spokojeni s pokojem i jídlem, pan Kamil se nám na zájezdech snažil přiblížit Madeiru jako zkušený průvodce, byl milý, operativní, vstřícný, nakonec nám pomohl i s pronájmem auta.
Rád bych mu prostřednictvím Vaší CK ještě jednou poděkoval.

S přáním hezkého dne
Spokojený klient
Radoslav Zíbar

 


 

30. 10. 2012 – MALTA

Vážená paní Vaňková,
od 13.10.2012 jsme se účastnili s manželem týdenního zájezdu na Maltu přes Vaší cestovní kancelář.
Dovoluji si Vám sdělit několik informací, tak jak jsem Vám slíbila.
S velkou profesionalitou, moudrostí a zájmem o účastníky zájezdu jsme se setkali s delegátkou pí. Adriannou.
Projela jsem několik takovýchto zájezdu, ale jakou profesionalitu má tato delegátka, to jsem ještě neviděla.
Od příletu na letiště až po konečné odbavení před cestou domů. Její tok informací na všech zájezdech, její znalost o celkové historii Malty to vše umocnilo dokonalý zážitek z tohoto zájezdu. 
Musím konstatovat, že téměř všichni, s kterými jsme hovořili skláníme poklonu před jejími organizačními schopnostmi a její profesionalitou.
Přála bych všem CK, aby takových to delegátů měli co nejvíce.

S pozdravem
Jiřina Schovancová

 


 

19. 10. 2012 – AZORY

Dobrý den,
Díky za zprostředkování skvělého zážitku na Azorech. Dobře jste to zorganizovali, byl to nezapomenutelné.

Alois Semelka 

 


 

17. 10. 2012 – TURECKO

Dobry den Kristino,
Chtel jsem Vam podekovat za perfektni tip, organizaci a dobrou cenu dovolene. Nakonec jsem byl v Susesa resortu a opravdu to bylo presne jak jsme potrebovali (rodinna dovolena se synkem). Sluzby, jidlo vse absolutne ok.
Takze to mate u me a za rok se zase ozvu .

S pozdravem
Mirek Forejtek

 


 

3. 10. 2012 – MADEIRA


Dobrý den!
Navrátili jsme se se zájezdu Madeira 1.10. Byli jsme ubytovaný v hotelu Four Views Baía. Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách organizačních, ubytovacích a stravovacích. Nyní přebytečnou váhu budeme muset pracně dávat dolu. Tím nechci říci, že jsme se přejídali, ale neošidili jsme se. Chválíme přiděleného delegáta Kamila Zygmu. Nemáme ani jednu připomínku. Na hotelu jsme byli jen 2 Češi + 2 Češi jeli svojí linyí.
Ještě jednou za všechno děkujeme.
S pozdravem Laurynovi Praha 5

 


 

26. 9. 2012 – ŠPANĚLSKO 55+


Dne 16.9.2012 jsme se vrátili z dovolené ze Španělska-Costa de la Luz-hotel Iberostar Isla Canela, která se nám velmi líbila a byli jsme velmi spokojeni. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat delegátce tohoto hotelu Anetě Paňákové za její pomoc a obětavost.

Lukosz Vladislav 

 


 

11. 9. 2012 – MADEIRA

Vážení,
dovolte mi, abych vám poděkovala za krásný zájezd na Madeiru, který nám byl umožněn prostřednictvím vaší cestovní kanceláře. Od samého počátku, od prvotních informací od paní Tučkové z Agentury Zájezdy až po samotné odbavení, bylo vše naprosto perfektní. Ubytování, které se shodovalo s primárními propozicemi, i hotelové služby byly na vysoké úrovni. Fakultativní výlety, pro které jsme se rozhodli až na místě, byly ještě umocněny osobností delegáta, pana Kamila Zygmy, který se o nás maximálně staral ve všech ohledech, jeho fundované, plně vyčerpávající informace, prezentované kultivovaným způsobem, ještě podtrhly hezké zážitky.

S pozdravem a přáním příjemných dní babího léta
Mgr. Eva Trubačová

 


 

7. 9. 2012 – MADEIRA

Vážení,
počátkem srpna (30.7. až 6.8.2012) jsme se prostřednictvím agentury Verner Tour zúčastnili Vašeho zájezdu na Madeiru. Rádi bychom Vaši cestovní kanceláři i zaměstnancům Verner Tour poděkovali za vynikající zajištění naší dovolené. Vaše zajištění zájezdu i vybavení instrukčními pokyny bylo skutečně takové, jaké si přeje každý cestovatel.
Současně Vás prosíme o tlumočení našeho poděkování Vašemu delegátovi panu Kamilu Zygmovi, který svými znalostmi místních poměrů, vstřícností a příjemným vystupováním přispěl k pohodě našeho pobytu na Madeiře.

Ještě jednou díky
Moravcovi a Hrdá

 


 

7. 9. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
tento týden jsme se vrátily z dovolené na Madeiře. Tamní pobyt a výlety nám velice zpříjemnil Váš delegát pan Kamil Zygma. Je velice vstřícný, spolehlivý, ochotný a svými informacemi a znalostmi historie, přírody a života na ostrově nám rozšířil obzory a svými doporučeními obohatil pobyt ve Funchalu. Ještě jednou děkujeme.

Ludmila Urbanová

 


 

4. 9. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
děkuji za pěknou dovolenou na Madeiře, vše se vydařilo, a hlavně chci pochválit našeho delegáta Kamila Zygmu, pro jeho milé chování a profesionální přístup.

S pozdravem Brádková Helena

Slaný

 


 

14. 8. 2012 – MADEIRA

Dobry den Kristino,

chtela jsem vam jeste jednou podekovat za rychlou reakci a akci! Bylo to super. Novy pokoj mel uzasny vyhled a byl moc prijemny.
Dekujeme za tip. Madeira nas nadchla a urcite se tam jest nekdy vratime.

Diky a mejte se pekne.

Brona

 


 

1. 8. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za krásný zájezd, na kterém jsme byli s vaší cestovní kanceláří, šlo o pobytový zájezd na Madeiru v termínu 16.-23.7. Blahopřejeme také k nalezení tak výborného průvodce Kamila.

S pozdravem a přáním mnoha dalších spokojených klientů M. Kamenářová

 


 

31. 7. 2012 – MADEIRA

Vážená paní Dudková,
velice Vám děkuji za krásný pobyt na Madeiře, dnes večer jsme se vrátili. 
Byly jsme s dcerou nadšené, hotel skvělý, výlety byly perfektní a průvodce pan Kamil úžasný.
Ještě jednou velké díky a příště jen zase s Vámi :) 

Se srdečným pozdravem
Irena Dušková

 


 

17. 7. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
v pondělí 16.7. jsme se s manželem vrátili ze zájezdu na Madeiru od Vaší CK. Přestože jsme s Vámi byli poprvé a těsně před odletem v médiích proběhla zpráva o krachu 3 cestovek, neměli jsme zrovna příjemný pocit. Všechno však proběhlo v naprostém pořádku, let nebyl vůbec opožděný, delegát Kamil Zygma se všem věnoval, byl to ochotný a příjemný mladík. Hotelové služby v hotelu Four Views Baia byly na úrovni, stravování a vše ostatní musíme jen pochválit. Také počasí se nám povedlo. Domů jsme se vrátili a přivezli si mnoho příjemných zážitků, které nám nikdo nemůže vzít!
Mnoho spokojených klientů Vám přejí Dagmar a Jiří Malých, Chválenice.

 


 

16. 7. 2012 – TURECKO

Ahoj Kristino.


Chtěl bych tobě a tvým kolegyním moc a moc poděkovat za doporučení a zařízení super dovolené v hotelu Sungate Rixos v Turecku.
Cesta přesně dle časového plánu, počasí skvělé a hotel fantastický! Servis, jídlo, pití vše bez nejmenších problémů.
Především děti (a kvůli nim tento typ dovolené absolvuji) byly nadšené, a to je pro mě největší odměna, za kterou ještě jednou moc a moc děkuji.
Už teď se těšíme na další dovolenou s vaší agenturou. Vypadá to, že příští rok se poprvé budeme chtít vrátit na stejné místo. A to si myslím, že i loňský Limak Lymra (?) byl super.
Dej mi prosím včas vědět, kdy se mám o dovolenou v Turecku zajímat abych měl dobrou cenu a včasnou reservaci.

Děkujeme!
Měj se a brzy někde na skleničce ať ti můžu dát pusu.
Zelí

 


 

20. 6. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
byli jsme minulý týden, prostřednictvím CK Quality Tours (program Senior 55+), na dovolené na Madeiře. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat vašemu delegátu Kamilu Zygmovi, který se o nás po celou dobu pobytu velice obětavě staral. Nic pro něho nebyl problém
S takovým přístupem, vstřícností a zejména znalostmi daného prostředí, jak přírodovědně, tak ve spojitosti s historií, jsme se při předešlých dovolených ještě nesetkali.
Kamil je prostě jednička.

Díky za krásnou dovolenou.
Krausovi
Plzeň

 


 

28. 5. 2012 – MADEIRA

Vážení,
včera jsem se vrátila z dovolené na Madeiře, která byla organizovaná Vaší CK.
Chtěla bych Vám poděkovat za velice dobrou organizaci celého pobytu, zvláště bych ráda vyzvedla práci průvodců Kamila a Adélky.
Pracujete profesionálně a dobře.

Velký dík.
Jarmila Pazderníková

 


 

25. 5. 2012 – MADEIRA

Dobrý den,
Vracím se ještě k našemu pobytu na Madeiře ve dnech 13. – 20.5.2012 v hotelu FOUR VIEWS MONUMENTAL. Přestože došlo hned na letišti k nějakým zmatkům v ubytování, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemný a pohodový pobyt v prostředí, po všech stránkách uzpůsobeném pro dobrý pocit návštěvníka.
Myslím, že je třeba i vyzvednout velmi kultivovaný, příjemný a racionální přístup Vaší delegátky Adély Hýskové, která situaci s přehledem a bez zatěžování ostatních vyřešila a podala nám potřebné informace.

S pozdravem
Ing.Pavel Kout, Humpolec

 


 

3. 5. 2012 – MADEIRA

Dobrý den, rodinka se vrátila v neděli z Madeiry nadšena. Mám poslat poděkování, že jste jim to umožnili za výhodnější cenu. Hotel Pestana Bay prý nemá chybu. Manžel mluvil v letadle s paní, která se vracela z infocesty a ta mu řekla, že u tohoto hotelu má vykřičník, protože se jí líbil nejvíc. Chválili i průvodce Kamila, který prý byl moc ochotný.
Takže ještě jednou moc děkuji celému vašemu kolektivu a doufám, že se na Madeiru ještě jednou všichni vrátíme.

Z Berouna zdraví
Zlata Lisá

 


 

3. 5. 2012 – MADEIRA

Dobrý den paní Bartůšková,
chci Vám ještě jednou poděkovat za nevšední přístup a péči.
V neděli jsme se vrátili z té opravdu krásné dovolené na Madeiře. Utekla, tak jako všechno to, co je krásné, opravdu rychle. Však to byl také jen týden. Přesto se nám s pomocí auta z půjčovny podařilo vidět a potěšit se mnohým z toho nevšedního, co tento nevelký ostrov nabízí. Z květinových slavností zůstaly již sice jen květinové výzdoby na hlavní ulici ve Funchalu, ale byla ještě instalována úžasná výstava květin, rovněž v centru. Jenže květy jsou opravdu všude. Je obdivuhodné, jak místní lidé řeší častý nedostatek prostoru-zahrádek, když chtějí mít pěkné prostředí a být obklopeni květinami. Mají proto také podmínky. Říkal jsem přítelkyni-tady zasadit obyčejnou tužku, tak vyrostou pastelky!
Však to tam také dobře znáte.
Hotel skvělý. Pozdní příjezd na hotel řešili tak, že jsme měli nachystánu velmi dobrou studenou večeři a spoustu ovoce na pokoji.
Snad se nám podaří tam ještě někdy vrátit. A pokud, tak určitě s vaší CK.

Srdečně Vás zdravím
Petr Špička

 


 

23. 4. 2012 – PORTUGALSKO

Vážená a milá Katko,
chci ještě dodatečně poděkovat za nádhernou infocestu, kterou jste nám v Portugalsku Vy sama spolu s p.Gabrielou a superdeleegátkou Terezkou připravily.
Moc děkuju za celotýdenní profesionální péči, osobní srdíčkový přístup, který dnes vůbec není běžný:-)
A hlavně za šanci vidět nádherné jižní Portugalsko!
Těším se na spolupráci v prodeji a další setkání...

Krásné jaro, milé klienty a úspěšnou sezonu přeju,
PhDr.Jarmila Trochtová

 


 

19. 4. 2012 – GOLF NA LAGO DI GARDA

Dobrý den paní Králová.
Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za zorganizování bezvadného zájezdu, a především za starostlivost, kterou jste věnovali nám "opozdilcům".
Strávili jsme bezva tři dny ve společnosti prima lidí a jsem si jist, že jsme se neviděli naposledy :).
Samozřejmě uvítám, pokud se dozvíme o připravovaných akcích Vaší cestovní kanceláře. Na mou mailovou adresu můžete posílat aktuality.

Děkuji
Petr Soukup

 


 

22. 2. 2012 – GOLF V TURECKU

Dobrý den Kristino,
v pondělí jsme se vrátili z Beleku a musím Vám poděkovat za opravdu krásný prodloužený golfový víkend. Vše bylo super. Hotel, hřiště, servis, jenom první dva dny mohlo být počasí trochu teplejší. Tady ještě máte prostor ke zlepšení.
Takže ještě jednou děkujeme.
Kolem 28. října bychom to ve stejném složení chtěli zopakovat.

S přátelským pozdravem
Jiří Poláček

 


 

22. 11. 2011 – MALEDIVY

Pani Bartuskova, Jakube, zrovna jsem s panem Soulakem mluvil a moc se mu cesta na Maledivy libila. Velka spokojenost, dekujeme.

S pozdravem Leos Kopecky

 


 

27. 9. 2011 - MADEIRA

Dobrý den,
za celou naši partu Vám chci poděkovat za nádhernou dovolenou. Madeira je krásný ostrov a my jsme si to tam opravdu užili.
Ještě jednou díky.
M.Staříková

 


 

13. 9. 2011 - MADEIRA

Dobrý den,
včera jsem se vrátila ze zájezdu na Madeiru (skupina 8 lidí).
I když jsem před odjezdem měla výhrady k navýšení ceny za palivový příplatek a posunutí termínu, tak musím objektivně napsat, že na zájezdu jsem nenašla jedinou chybu. Všechno je bezvadně zorganizováno, hotel nádherný, výborné jídlo. Totéž platí o delegátkách-doprovázely nás na výletech obě a jsou usměvavé, kdykoliv se na ně někdo obrátil, s úsměvem poradily a vše zařídily. I ony měly velký podíl na úspěchu zájezdu.
Samozřejmě jsme jim poděkovali na místě a pokud je možnost, tak jim ještě jednou vyřiďte velkou pochvalu. Ani jeden z účastníků naší skupiny neměl jedinou připomínku a připojují se. Určitě zájezd doporučím všem, kteří chtějí vidět nádhernou přírodu a užít si velmi dobré služby hotelu. Syn už má naplánovanou cestu na jaro, tak se na vaši CK zase obrátím se zajištěním. Snad se podaří vycestovat i manželovi, který, chudák, hlídal pejska.

Ještě jednou všem děkuji a přeji hezký den.
Zlata Lisá

 


 

23. 8. 2011 - MADEIRA

Dobrý den,
letos jsme se zúčastnili níže avizované akce a musíme říct, že se nám na Madeiře moc líbilo a pochválit vaše delegátky, které na místě působily.
Protože jsme byli úrovní hotelu i zájezdu celkově velmi mile překvapeni, rádi bychom opět příležitostně využili služeb vaší cestovní kanceláře. Dokážeme pružně zareagovat na podobné nabídky, a proto bychom vás rádi požádali, abyste mou e-mailovou adresu zařadili do adresáře, který využíváte pro podobné nabídky, je-li to možné. 

Děkujeme vám a zdravíme ze Zlína
Pavlína Řehová a Martin Neubauer

 


 

22. 8. 2011 - PORTUGALSKO - ALGARVE

Dobrý den
chtěl jsem poděkovat Vaší cestovní kanceláři za vydařenou dovolenou v Rocha Brave, ubytování ni služby byly na vysoké úrovni, takže jsme byli spokojeni.

s uctivým pozdravem
MUDr. Tomaštík Petr

 


 

26. 7. 2011 - MADEIRA

ahoj Jani,
včera jsme se vrátili z Madeiry. Let tam i zpět byl náročný, zejména kvůli časům letů. Ty byly uprostřed noci, takže další den jsme vždy dospávali. Malý vše zvládal líp než my, ten měl vždy nejvyšší komfort. :-) Madeira nás okouzlila. Navštívili jsme všechny tebou doporučovaná místa, prošli jsme si Levadu Nuovu nad Calhetou a Quemadu – tu celou. Maloška jsme nosili v klokánce, kde je mu dobře, a všechno to zvládl skvěle. Dokonce cestování autobusem – ať už těmi místními linkami anebo busem od cestovky, se mu hrozně líbilo. Nebyl zavřený v žádné sedačce, mohl poskakovat a výskat. :-)
Musím pochválit i cestovku – fakt se holky delegátky na místě staraly a byly hrozně ochotné.
Takže Madeira jednička s hvězdičkou po všech stránkách!!!
čauky Pavlína

 


 

11. 7. 2011 - MADEIRA

Vážení,
dovolte, abych poděkovala nejen osobně, ale i Vaším prostřednictvím delegátce Alence MIKULECKÉ, která s námi trávila překrásný týden na Madeiře ve dnech 19.-26.6.2011.
Byli jsme s jejími službami, ochotou a odborností velice spokojeni. Příjemné vystupování jí nechybělo, a dokonce zachránila i naše nové bundy, které jsme zapomněli v busu, což vůbec nebylo její povinností.
Ještě jednou tedy srdečné díky jí, ale i CK, která vysílá takovéto delegáty k maximální spokojenosti klienta.

Za rodiny Němcových a Hurdíkových
děkuje Blanka Němcová

 


 

11. 7. 2011 - TURECKO

Ahoj Kristi,


tak už jsme se vrátili.
Dovolená v Limře byla super. Byli jsme nadšený a moc se nám tam líbilo a tím ti chci také poděkovat.
Máš dalšího velmi spokojeného klienta.
Díky moc.
Zdeněk

 


 

7. 7. 2011 - SEYCHELY

Chtěla jsem Vám moc poděkovat – právě mi volal pan Tregler a jsou maximálně spokojení. Vše předčilo jejich očekávání – od první chvíle vše klapalo jako po drátku, služby Emirates i místního travel agenta naprosto dokonalé. Děkují Vám za dort na palubě. A dárečky se jim také moc líbí.
Takže děkuji moc a přeji hezký den,
Ivana Hej.

 


 

28. 6. 2011 - MADEIRA

Vazena pani Kralova,
ozyvam se jak jsem slibil a sdeluji,ze dovolena na Madeire probehla k nasi plne spokojenosti.
Dostali jsme hezke pokoje s vyhlidkou na ocean a i ostatni "favours", tak jak jste slibila. Dekujeme.
Ubytovani i jidlo v hotelu F.W.Baia bylo perfektni, tak jako i vsechny dalsi sluzby, vcetne letecke dopravy leteckou spolecnosti Enter Air, coz me obzvlaste potesilo a priznam se i prijemne prekvapilo.
Krasny zazitek z dovolene na Madeire s vasi CK nam plne kompenzoval komplikace zpusobene zmenami terminu cesty.

Dekuji a srdecne zdravim.
Miroslav Bělovský

 


 

15. 6. 2011 - MADEIRA

Dobrý den, byla jsem na dovolené na Madeiře a chtěla bych touto cestou pochválit delegátku Zuzanku Bayerovou, která byla na jedničku. Ochotná, obětavá a všem vyhověla a odpovídala na zvídavé otázky. Její výklad o Madeiře byl skvělý, díky ní jsme měli poslední den večeři, kterou nám zařídila.  
S pozdravem 
Ivana Tachecí

 


 

27. 5. 2011 - MADEIRA

Dobrý den,
chtěl bych Vám paní Štanclová moc poděkovat za zájezd na Madeiru, budeme jen doporučovat. Moc se nám to líbilo po všech stránkách, hotel Four View Baía byl skvělý, pokoj s výhledem super, dostupnost všech míst výborná. Stravování nemělo chybu, vadou na kráse jsou podávané polévky, které se nedaly pozřít, přesto že místní kuchyně nabízí úplně něco jiného.!!!, (to pro vaši informaci) a dost vadila účastníkům zájezdu velmi špatná informovanost od místní delegátky, polovina účastníků neumí jinak než česky a ona odkazovala ptát se na recepci, dělat jim tlumočníka bylo kontraproduktivní. Už v letadle problémy, jelikož polsky nikdo neumí. Ale to asi patří k zážitkům...

Díky za spolupráci a jsem s pozdravem
Ing.Ripa

 


 

25. 5. 2011 - MADEIRA

Dobrý den,
ve dnech 8-22.května jsme se zúčastnili dovolené na Madeiře. Byly jsme ve skupině s panem Koudelákem. S pobytem na Madeiře jsme byli velmi spokojeni, pan Koudelák se nám po celou dobu pobytu věnoval. Chtěli bychom mu touto cestou poděkovat.
Nikodemovi

 


 

18. 5. 2011 - KYPR

Dobrý den,
dnes nás navštívili naši stálí klienti Jeřábkovi.
Vyslovili velkou pochvalu delegátům: Peteru Vaškovi, Svetlaně Polanske a Eleně, která prý měla velmi rozsáhlé znalosti a výborný výklad. 
Klienti byli na Kypru / Atlantica Oasis v termínu 17. -24. 4. 2011
Se zájezdem byli moc spokojeni, i přes nějaké komplikace s časy odletů.
I my Vám za jejich spokojenost děkujeme a prosím, předejte pochvalu jmenovaným delegátům. 
S pozdravem
Šárka Hochmanová

 


 

18. 5. 2011 - TURECKO

Dobrý den,
absolvovali jsme s manželem cestu do Turecka – Antalya spojenou s nákupy v termínu 16.-23.4.2011, organizovanou vaší cestovní kanceláří.
Chtěli bychom tímto vyzdvihnout práci průvodkyně Petry Kloučkové, která se nám po celou dobu zájezdu perfektně věnovala. 
Podala nám skvělý výklad navštívených míst, včetně mnoha detailů z běžného života v Turecku.
Oceňujeme její ochotu a vstřícnost. Celý zájezd probíhal ve velmi pohodové atmosféře.
Navíc nám Petra a její kolegyně, průvodkyně Jana, pomohly v jednání s místní institucí poté, co jsme se dostali vlastní vinou do svízelné situace, za což jim oběma patří naše poděkování. 
Díky jejich jednání nám zůstaly na Turecko jen ty nejlepší vzpomínky.
S přátelským pozdravem,
Petra a Michal Roušarovi,
Vaši spokojení klienti

 


 

5. 5. 2011 - GOLF V EMIRÁTECH

Milá Kristinko,
chtěl jsem Vám již dávno napsat a poděkovat, že hotel i vše včetně golfu bylo super, děkuji Vám.
Děkuji za Vaši péči a třeba zase někdy někam vyrazím.
Mějte krásný máj.
Slunce v duši,
Otakar

 


 

4. 5. 2011 - MADEIRA

Dobré odpoledne,
v neděli se vrátili z Madeiry klienti Mosterovi + spol, kteří byli ubytování v hotelu Oasis.
Klienti byli velmi spokojeni, jak s výlety, tak s hotelem, i se stravováním. Celkově se jim dovolená velmi líbila, 
takže jejich jménem posílám velké poděkování.S pozdravem
Sylva Pulková 

 


 

2. 5. 2011 – ŠPANĚLSKO

Vážená paní ředitelko,dnes v noci jsme se vrátili z Andaluzie, kde jsme trávili týdenní pobyt v hotelu Marbella Playa. Chtěla bych Vám za nás oba velmi poděkovat za Vaši pomoc a iniciativu při umístění do zmíněného hotelu. Hotel je obklopen krásnou vegetací nejrůznějších druhů a v tomto prostředí jsou zasazeny bungalovy ve stylu andaluzké architektury. Nadchlo nás také to, že na krásnou písečnou pláž to byl jen kousek a stále člověk procházel udržovanou rozsáhlou zahradou. Pláže se denně čistily a písek prohraboval. Umístění hotelu u moře a za "zády" vrcholy hor je pastva pro oči.

Hotelový pokoj jsme sice nedostali, ale bungalov, do kterého jsme se ještě v noci po příjezdu do hotelu z toho přiděleného přestěhovali, byl velmi blízko hlavní budovy, s velkou koupelnou a vkusným zařízením pokoje, takže už nebyl důvod požadovat hotelový pokoj.

Personál restaurace, dokonalá čistota a obrovská nabídka jídel, salátů, studených mís, grilovaných ryb a plodů moře a různých zákusků a ovoce si zasluhují ocenění jedna plus.

Také je třeba se pochvalně zmínit o pravidelném úklidu bungalovů a možnosti zapůjčení osušek na pláž na zálohu, která se vrací při vrácení osušky. Za tuto službu si hotel nic neúčtuje. Pracovníci recepce jsou také velice ochotní, rychlí, jazykově velmi dobře vybaveni, anglicky se s nimi člověk dokonale dohovoří a slyšela jsem je mluvit i francouzsky, což rovněž velice dobře zvládali.

 Absolvovali jsme výlety do Córdoby a Granady a do Mijas a při návratu včera i Málagu. Slečna Dominika, která nás doprovázela do Málagy a na letiště, nám poskytla mnoho nových, zajímavých informací o historii a vývoji této části Španělska, jakož i o Málaze a místech, která navštívíme. Jako průvodkyně jsem to
dokázala ocenit.

Chtěla bych se zmínit jen o jedné věci, která nám dělala potíže, a tou je naše chůze, což se především projevilo při návštěvě zahrad v Alhambře Nestačili jsme rychlé chůzi průvodkyně s těmi klienty, kteří chodili dobře a rychle, je dobré počkat na všechny klienty až dojdou a pak jim podat výklad, a nikoliv výklad za pochodu, když jsou někteří lidé vzadu a neslyší nic. Nakonec jsem to s pomocí hlavní španělské průvodkyně vyřešila tak, že jsme na ostatní počkali na začátku zahrad, kam nás dovedl průvodce Juan a pak jsme se společně vydali do Alhambry. Je to velice zajímavé, ale pro nás to bylo dost náročné, ale překonali jsme vše a byli jsme rádi, že jsme to absolvovali.

Závěrem bych Vám ještě jednou chtěla moc poděkovat, protože být v hotelu Palace, tak bychom se k moři asi vůbec nedostali.Srdečně Vás zdravím a přeju Vám hodně profesních úspěchů, stejně tak i týmu vašich velice ochotných a příjemných spolupracovnic.


Doris Pokorná 

 


 

26. 4. 2011 - KYPR

Dobrý den, včera jsme se vrátili z Kypru a ráda bych, pokud je to možné předat, moc poděkovala naší paní delegátce Eleně (příjmení jsem si nezapamatovala). Skvěle se o nás starala a byla velmi příjemná. Byla také výbornou průvodkyní, protože toho opravdu hodně ví. Děkujeme a moc
pozdravujeme. Vinšová

 

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz