info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
steenberg hotel & spa  *****

Golfová dovolená - Kapské město

steenberg hotel & spa *****

Poloha

Hotel Steenberg se nachází na úpatí velkolepé hory Stone Mountain, je zasazen do krásné přírody a obklopen vinicemi. Centrum Kapského města je vzdáleno asi 23 km. Hotel leží přibližně 31 km od mezinárodního letiště v Kapském městě.

Vybavení hotelu

Budova hotelu byla postavena již roku 1682 v tradičním elegantním stylu odpovídající této době. Původní budova byla restaurována a nyní se řadí mezi jihoafrické národní památky. Hotel zapadá do okolní krajiny, která nabízí hostům krásný výhled na záliv False, horu Steenberg, vinařství a golfové hřiště. Samozřejmostí je i použití moderních prvků a dnešních technologických vymožeností, jako jsou například bezdrátový internet nebo klimatizace. Hotel Steenberg vyrábí své vlastní víno, které zde má již dlouholetou tradici - první hrozny zde byly vylisovány roku 1695. přímo v resortu je hostům k dispozici osmnáctijamkové mistrovské golfové hřiště, luxusní lázně a také různé aktivity, které nabízí místní cenami ověnčené vinařství.

Vybavení pokoje

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 24 pokojů. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, balkónem, TV se satelitem, minibarem, Wifi, trezorem a kávovarem.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci. Restaurace Catharina je navržena v africkém stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. Restaurace nabízí hostům zejména místní pokrmy a krásný výhled na okolní hory.

Sport a zábava

STEENBERG GOLF COURSE Nezaměnitelné hřiště řadící se mezi 3 nejlepší v Jižní Africe poskytuje hráčům mistrovský golf, vynikající restauraci, kvalitní vína a nádhernou přírodu. Steenberg Golf Course byl navržen designérem Peterem Matkovichem v souladu s okolní přírodou. Poměrně rovinaté 18-ti jamkové hřiště obklopené vinicemi a borovými lesy využívá všech přírodních překážek a nabízí příjemnou kombinaci mistrovského golfu a ochutnávky prvotřídních vín. Perfektně udržované hřiště je nezapomenutelným zážitkem. Vstup na hřiště je umožněn pouze hotelovým hostům resortu a pozvaným, díky tomu hřiště není přeplněné.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kapské Město / STEENBERG HOTEL & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Steenberg Golf Course
Steenberg Golf Course
(15 km od hotelu)Kapské Město
Royal Cape Golf Course
Royal Cape Golf Course
(20 km od hotelu)Kapské Město
Erinvale Golf Course
Erinvale Golf Course
(57 km od hotelu)Kapské Město
Hotely v okolí
STEENBERG HOTEL & SPA
STEENBERG HOTEL & SPA
Kapské město
od 2.700,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE TABLE BAY HOTEL
THE TABLE BAY HOTEL
Kapské město
od 3.300,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz