info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
vietnam central golf tour  *****

Golfová dovolená - Vietnam

vietnam central golf tour *****

1.DEN

DANANG- PŘÍLET Průvodce NA Vás bude čekat na letišti v Danangu a zajištěným transferem se pojedete ubytovat do hotelu.. Přenocování v Danangu.

2.DEN

DANANG- VINPEARL SOUTH HOI AN GOLF (Snídaně) Po snídani, odjezd do Vinpearl Nam Hoi - nejlepší nové golfové hřiště ve středním Vietnamu. Po golfu, transfer ke krásně zachovalým anceint domům ve městě Hoi An, nákupy v Hoi An, návštěva Non Nuoc kamenné vesnice .. poté transfer zpět do hotelu. Přenocování v Danangu.

3.DEN

DANANG - LAGUNA LANGCO GOLF (Snídaně) Snídaně, transfer do golfového klubu Laguna Langco - TOP golfové hřiště v Asii a Tichomoří 2013 “na asijsko-pacifickém golfovém summitu. Po golfové hře, transfer zpět do hotelu. Volný čas. Přenocování v Danangu.

4.DEN

DANANG –BRG DANANG GOLF (Snídaně) Snídaně, transfer do golfového klubu BRG Danang - cena IAGTO Diamond Award 2014, nejlepší golfové hřiště ve Vietnamu 2014…. Po golfu, transfer zpět do hotelu. Přenocování v Danangu.

5.DEN

DANANG - MONTGOMERIE LINK GOLF (Snídaně) Po snídani transfer na Montgomerie Link Golf- toto hřiště se řadí mezi nejlepších golfová hřiště ve Vietnamu. Po golfové hře, transfer zpět do hotelu. Volný čas. Přenocování v Danangu.

6.DEN

DANANG - BANA HILLS GC (Snídaně) Po snídani přesun na golfové hřiště Bana Hills GC - World Golf Awards 2016. Po golfové hře transfer do hotelu a volný program. Přenocování v Danangu

7.DEN

DANANG –DEPARTURE (snídaně) Snídaně a volný čas pro plážový odpočinek nebo nákupy. Transfer na letiště Danang k odletu. Konec služeb

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vietnam / VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR
VIETNAM CENTRAL GOLF TOUR
Vietnam
od 44.990,- Kč
VIETNAM + KAMBODŽA
VIETNAM + KAMBODŽA
Vietnam
od 166.490,- Kč
(14 nocí/ osoba se snídaní + 4x green fee + výlety)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz