info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
vietnam + kambodža

Golfová dovolená - Kambodža

vietnam + kambodža

1.DEN
PRAHA - SAIGON

Odlet z Prahy do Saigonu. Po příletu transfer do hotelu. Saigon je největší metropolí zábavy v celém Vietnamu. Saigon je přitažlivý svou atmosférou pouličního života i divokou historií.

2.DEN
SAIGON – CU CHI

Po snídani se vydáme k rozsáhlému systému tunelů Cu Chi, které americké síly nikdy neobjevily. Tato neuvěřitelná síť tunelů byla vykopaná ručně a byla přes 200 km dlouhá. Do dnešní doby se dochovalo přibližně 120 km. Tunely spojovaly velitelská stanoviště, nemocnice, kryty, továrny na zbraně a další. V dopoledních hodinách se vydáme prozkoumat zajímavá místa a pamětihodnosti samotného Saigonu. Túru začneme v katedrále Notre Dame a budeme pokračovat přes francouzskou poštu, Palác znovusjednocení až do muzea pozůstatků války. Nakonec budeme mít ještě trochu času na nákupy na trhu Ben Thanh.

3.DEN
přelet do Danangu

Po snídani se vydáme na letiště a přeletíme do Danangu, kde na nás již čekají krásná golfová hřiště.

4.DEN
DANANG GOLF

Dnes se vydáme na náš první golf do golf clubu Danang, kde se nachází dvě osmnáctky. My si zahrajeme tu, kterou designoval Greg Norman a byla oceněna jako jedno z nejlepších hřišť Vietnamu.

5.DEN
DANANG – MY SON – HOI AN - DANANG

Ráno navštívíme ruiny My Son Holy Land, které jsou považované za jednu z nejzachovalejších chamských staveb ve Vietnamu. Toto místo musí vidět každý, kdo se zajímá o architekturu a starověké civilizace. Nyní je jedním ze šesti míst světového dědictví UNESCO ve Vietnamu. Pokračovat budeme do Hoi An. Od 16. do 18. století byl Hoi An prosperujícím mezinárodním obchodním přístavem pro čínské, holandské, francouzské, japonské, portugalské a arabské obchodníky. Některé budovy v úzkých uličkách zůstaly nezměněny po více než století. Užijeme si půldenní procházku úzkými křivolakými uličkami starověké čtvrti a navštívíme pagodu Chua Ong, síně čínského shromáždění, 200 let starý dům předků Tam Ky a japonský most.

6.DEN
LAGUNA LANG CO GOLF

Dnes si zahrajeme z dalších skvělých golfových hřišť. Na půli cesty mezi starobylým hlavním městem císařů Hue a třetím největším vietnamským městem Da Nang bylo vybudováno v roce 2012 hřiště Laguna Lang Co Golf Club, které experti na turistický ruch v Asii označují za nejlepší nové hřiště tohoto kontinentu.

7.DEN
DANANG - MARBLE MOUNTAINS

Dnes ráno se vydáme na návštěvu fascinujícího muzea Cham, slavné pláže My Khe Beach a na Marble Mountains. Mramorové hory se skládají z pěti kamenných pahorků (kdysi ostrovů), které se nyní prudce zvedají z okolních rýžových polí. Jsou prošpikované jeskyněmi a svatyněmi a říká se, že každý z nich představuje jeden z pěti prvků vesmíru. Odpoledne volno na odpočinek.

8.DEN
VOLNÝ DEN

Dnes máte volný den na odpočinek. Možnost dokoupit si další fee.

9.DEN
BA NA HILLS GOLF CLUB + GOLDEN BRIDGE

Po snídani se vydáme na golf Ba Na Hills.
Po hře si ještě uděláme výlet na Bana Hill se slavným mostem „Golden Bridge“

10.DEN
PŘELET DO SIEM REAP

Ráno volno pro odpočinek. Odpoledne transfer na letiště k přeletu do Siem Reap v 17:20 hod.

11.DEN
SIEM REAP

Po snídani vyrazíme z města a vydáme se po nové dlážděné cestě ke složitě vyřezávanému a dobře zachovalému chrámu Banteay Srei. Po cestě uděláme zastávku ve vesnici Preah Dark a poté navštívíme chrám Banteay Samre zdobený působivými reliéfy zobrazujícími výjevy Višnua a legendy o Krišnovi. Odpoledne navštívíme plovoucí vesnici, která se nachází 15 kilometrů jižně od Siem Reap. Podnikneme výlet lodí na tradiční dřevěné lodi po jezeře Tonle Sap, které je přezdívané „Velké jezero“ Kambodži a patří k jednomu z největších v Asii. Zbytek dne strávíme návštěvou "Chantiers Ecoles - Les Artisans d'Angkor", která poskytuje školení pro mladé Kambodžany ve snaze oživit staré khmerské tradice kamenosochařství a sochařství.

12.DEN
PHOKEETHRA GOLF

Dnes si zahrajeme další hřiště. Tentokrát Phooketra Golf Club.

13.DEN
ANGKOR WAT

Dnes se vydáme na okružní jízdu po oblasti Angkor. Celý den strávíme prohlídkou podivuhodných starověkých ruin s Jižní bránou Angkor Thom, která je známá řadou kolosálních lidských tváří vytesaných do kamene. Pokračujeme impozantním chrámem Bayon, královským chrámem, Phimeanakas, Sloní terasou, Terasou malomocného krále, a nakonec největším a zároveň nejúplnějším chrámem Angkor Wat. Toto architektonické mistrovské dílo bylo postaveno ve 12. století a zaujímá plochu asi 210 hektarů. Navštívíme džunglí krytý chrám Ta Prohm, na který je neuvěřitelný pohled. Uvidíte obrovské fíkovníky a gigantické popínavé rostliny, které se objímají v kamenných základech stavby a vytvářejí dojem, že lidské stvoření bylo znovu získáno mocnými silami přírody.

14.DEN
VOLNÝ DEN - ODLET

Snídaně v hotelu a volný čas. Odpoledne transfer na letiště a odlet zpět domů.

 • Cena je za 1 osobu a zahrnuje:

  • Leteckou přepravu včetně odbaveného zavazadla a golfového bagu
  • Privátní transfery dle programu
  • Ubytování se snídaní dle programu
  • Výlety a vstupy dle programu
  • 4x green fee včetně buggy a povinného caddy (Ba Na Hills, Laguna Lang Co, Danang Golf Club, Phokeethra)
  • Služby česky hovořícího delegáta
  • Organizaci závěrečného turnaje
  • Víza (Vietnam + Kambodža)

   

  Cena nezahrnuje:

  • Jídla a nápoje mimo snídani
  • spropitné
  • Pojištění léčebných výloh a storna zájezdu
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj

Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
19.02.202405.03.202415snídaně  193 390 Kč

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kambodža / VIETNAM + KAMBODžA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
PHNOM PENH GOLF TOUR
PHNOM PENH GOLF TOUR
Kambodža
od 19.590,- Kč
VIETNAM + KAMBODŽA
VIETNAM + KAMBODŽA
Kambodža
od 166.490,- Kč
(14 nocí/ osoba se snídaní + 4x green fee + výlety)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz