info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the romanos costa navarino  *****

Golfová dovolená - Costa navarino

the romanos costa navarino *****

Poloha

Luxusní hotel se nachází přímo u písečné pláže, hned vedle resortu Westin, v provincii Messinie. Je tvořen elegantními budovamim které jsou obklopené olivovníky, kvetoucími keři a bylinkami. Tento hotel nabízí ubytování vysokého standardu a to ve suitách i soukromých vilách. Costa Navarino získalo pro rok 2017 ocenění "European Golf Resort of the Year 2017". Messinie je místo plné kontrastu a překvapení. Nachází se zde obrovské olivové háje, zelené pláně, hory a moře, rokle a potoky, písečné pláže, malé zátoky. Oblast je vhodná, jak pro surfaře, tak pro rodiny s dětmi. Horské vesnice, které jsou postavené na útesech, mají nádherné výhledy. Žijí zde přátelští lidé, kteří jsou hrdí na svou tradici a jsou velmi přátelští k turistům. Messinia má prostě charakter. Má schopnost nabídnout vše. Messinia Vás zve, abyste se s ní setkali, jeli na její místa a objevili její krásy.

Vybavení hotelu

Hosté tohoto luxusního hotelu mohou využít tři vyhřívané venkovní bazény, jeden uvnitř s vířivkou a oddělený bazén pro děti. V hotelových lázních je k dispozici sauna, parní lázeň a velké množství Spa služeb včetně masáží. K dispozici jsou také biliard nebo bowling. Na hotelové pláži Voidokilia a u všech bazénů jsou připraveny lehátka, slunečníky a osušky. Nedaleko od resortu leží 18 jamkové golfové hřiště Costa Navarino Dunes Course a sportovní centrum.

Vybavení pokoje

Romanos resort je umístěný uprostřed bohatých hájů olivovníků, vyhlížející na Iónské moře. Jeho 321 pokojů se soukromými bazény a vila Koroni, která získala ocenění za nejlepší interiérový design za rok 2010, mají svůj osobitý a nezaměnitelný styl.Pokoje jsou vybaveny plasmovou nebo LCD televizí, rádiem, telefonem a trezorem. Dostupné je bezdrátové připojení k internetu. V koupelně se nachází vana i sprchový kout, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle.

Stravování

Stravování zajišťuje široký výběr restaurací exotických kuchyní, ale také ty tradiční, které nabízejí pokrmy z místních surovin. V celém areálu hotelu se nachází množství barů a míst, kde hosté mohou grilovat a připravit si vlastní jídla.

Sport a zábava

COSTA NAVARINO DUNES COURSE Nové osmnáctijamkové hřiště, které spravuje management renomované organizace Troon golf se nachází na řeckém ostrově Peloponés na jihozápadní straně. Resort se rozkládá v oblasti Messania na místech, kde se historie začala psát před 4500 lety. Okolo hřiště se táhne záliv s kilometrovou pláží a skálami. Designér přirozeně zasadil hřiště do krajiny. Hráči se mohou kochat překrásnými výhledy na moře a řeku. K dokonalému zážitku napomáhají vysoké písečné duny a četné starobylé olivovníky. Terén hřiště je velmi zajímavý, kombinují se tu zvlněné pásy trávy a písku. Hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní. Costa Navarino definuje nový standard golfu v Řecku. COSTA NAVARINO THE BAY COURSE Hřiště se nachází na pobřeží zátoky Navarino, jen pár minut cesty od sousedního hřiště Costa Navarino Dunes Course a poskytuje úžasný zážitek nejen ze hry. Nádherné výhledy na moře přinutí hráče všech kvalit na chvíli se zastavit a užít si tento jedinečný moment. Na každé z 18ti jamek tohoto hřiště probíhá dennodenně boj o každou ránu. Nejen díky rovinatému terénu je procházka dlouhá 5,760 metrů spíše zážitkem než únavnou cestou. Stromy obklopující fairwaye ochrání hráče před silným řeckým sluncem. Z odpaliště jamky číslo 17, které směřuje přímo do zátoky, lze vidět rysy města Pylos. Aby se mohl hráč naplno vcítit do atmosféry Řeckého golfu, může okusit plody ze stromů lemujících golfové hřiště. Samozřejmostí je driving range a cvičný putting green. The Bay course je jen dalším důkazem řecké velkorysosti a přátelskosti.

Poznámka:

Zajímavá místa v okolí, které doporučejeme navštívit: Gialova – 5km - Malá vesnice Gialova se nachází v zátoce Navarino, ve stejné zátoce, ve které leží Pylos. Gialova má dlouhou a úzkou písečnou pláž. Všechny hotely, penziony a restaurace jsou podél silnice, která vede rovnoběžně s pláží. Tato oblast je vhodná pro milovníky přírody. Vedle Gialove najdete úžasné dlouhé pláže, které se nikdy příliš nestykají a lagunu Gialova, která je známá také jako laguna Divari. Laguna je mořské jezero, uzavřené mezi mořem a pevninou, součástí Natura 2000. Je domovem více než 270 druhů ptáků a afrického chameleonu (je to jediné místo v Evropě, kde lze tento druh nalézt). Starý hrad Navarino se nachází v blízkosti vesnice - na vrcholu kopce s výhledem na Gialova, lagunu a pláž Voidokillia. Pillos – 5km - Krásné přímořské město Pylos leží na jihozápadním pobřeží Peloponésu, ve velké zátoce známé jako Navarino Bay, zatímco Navarino je italské jméno Pylos. Záliv je téměř uzavřen dlouhým a úzkým ostrovcem Sfaktiria a menší skalou nazvanou Tsichli Baba. Město je postaveno amfiteatrickým způsobem, takže skalní útvary jsou viditelné z téměř všech budov. Pylos má bohatou historii, která se datuje od Mykénského období, kdy byla královstvím Nestor (ruiny Nestorova paláce se nacházely poblíž Pylos a otevřely se pro návštěvníky). Byzantská, francouzská, benátská a osmanská nadvláda byla nakonec osvobozena v roce 1827 po bitvě známou jako bitva u Navarino. V neoklasicistické architektuře mnoha budov a dvou hradů Pylos, Neokastro (nová pevnost) a Paleokastro (stará tvrz) se stále vyskytuje přítomnost dobyvatelů. Nová tvrz je v jižní části města, na výšce s výhledem na Pylos, jeho přístav a celou zátoku Navarino. V Marathoupoli – 5km - Marathopoli je malá rybářská vesnice na západním pobřeží Peloponés, v blízkosti zálivu Navarino. Místo je známé svými rybími tavernami, kde můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské jídlo. V obci není žádná pláž, ale v okolí je mnoho písečných pláží, ze kterých si můžete vybrat, včetně jednoho na ostrově Proti, který je přímo před Marathopoli. Proti je také vhodný pro šnorchlování a na výlety lodí, během nichž můžete plavat v jednom z jeho odlehlých malých zátok. Nejbližší pláže v Marathopoli jsou Lagkouvardos na severu (4 km) a Vromoneri a Zlatá pláž na jihu je ve vzdálenosti 7 a 8 km.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Costa Navarino / THE ROMANOS COSTA NAVARINO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Costa Navarino Dunes Course
Costa Navarino Dunes Course
(1 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Bay Course
Costa Navarino Bay Course
(9 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Olympic
Costa Navarino Olympic
(9 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Hills
Costa Navarino Hills
(9 km od hotelu)Costa Navarino
Hotely v okolí
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.800,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.700,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 16.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz