info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
mandarin oriental costa navarino  *****

Golfová dovolená - Costa navarino

mandarin oriental costa navarino *****

První hotel skupiny Mandarin Oriental v Řecku se nachází v historickém zálivu Navarino, který je známý svým nádherným výhledem a oceňovaným golfovým hřištěm The Bay Course.

Nejkvalitnější pohostinnost se zde harmonicky snoubí se základními hodnotami respektu, kvality a autenticity, které Costa Navarino vyznává. Jedinečný architektonický design je v souladu se zásadami udržitelnosti společnosti Costa Navarino a zahrnuje osázené střechy splývající s přírodní krajinou a použití místních materiálů. Plynulé přechody mezi interiérem a exteriérem v kombinaci s poutavým dekorem a tradičními materiály umožňují ekologicky smýšlejícím hostům spojit se s okolní přírodou a užívat si mnoha výhod ekologického bydlení.

Zcela nový hotel, otevřený v srpvnu 2023, zahrnuje 48 prostorných vil s bazénem chráněných před zeminou a 51 apartmánů s nádherným moderním designem, vkusnou elegancí a naprostým soukromím, spojeným s majestátním výhledem na záliv.

Kulinářská dokonalost je již dlouhou dobu klíčovým prvkem zážitků v hotelu Mandarin Oriental a také podstatnou součástí přitažlivosti Costa Navarino pro náročné cestovatele. Pět restauračních zařízení potvrzuje pověst hotelů Mandarin Oriental, které nabízejí jedny z nejlepších hotelových restaurací na světě. Každý podnik má osobitý design a kulinářskou nabídku: Oliviera, která představuje eklektický výběr místní řecké kuchyně, Pizza Sapienza, která nabízí autentický italský zážitek, Tahir, vytvářející jedinečné chutě levantské kuchyně, Brasserie de la Bay, nabízející výběr moderní francouzské kuchyně, a Three Admirals Lounge, kde si hosté mohou vychutnat celodenní bar a neformální Dining.

V novém hotelu Mandarin Oriental najdete také omlazující útočiště s nabídkou wellness a kosmetických procedur. Kromě soukromých místností s procedurami, teplem a vodními zážitky nabízí lázně 25m bazén, který přechází z vnitřních prostor do venkovních s fascinujícím výhledem na Navarinský záliv. Mimořádně talentovaní wellness odborníci jsou připraveni poskytnout individuální fitness zážitky, včetně jógy, výživového poradenství, tenisového tréninku a inteligentních pohybových programů.

Hosté si také budou moci vychutnat zážitky a stravování na všech blízkých místech Costa Navarino, včetně nové Navarino Agory, otevřeného tržiště s maloobchodní nabídkou, pouličním občerstvením a kinem pod širým nebem.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Costa Navarino / MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Costa Navarino Dunes Course
Costa Navarino Dunes Course
(144 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Bay Course
Costa Navarino Bay Course
(152 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Olympic
Costa Navarino Olympic
(152 km od hotelu)Costa Navarino
Costa Navarino Hills
Costa Navarino Hills
(152 km od hotelu)Costa Navarino
Hotely v okolí
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.800,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.700,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 16.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz