info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
mandarin oriental costa navarino  *****

Golfová dovolená - Costa navarino

mandarin oriental costa navarino *****

První hotel skupiny Mandarin Oriental v Řecku se nachází v historickém zálivu Navarino, který je známý svým nádherným výhledem a oceňovaným golfovým hřištěm The Bay Course.

Nejkvalitnější pohostinnost se zde harmonicky snoubí se základními hodnotami respektu, kvality a autenticity, které Costa Navarino vyznává. Jedinečný architektonický design je v souladu se zásadami udržitelnosti společnosti Costa Navarino a zahrnuje osázené střechy splývající s přírodní krajinou a použití místních materiálů. Plynulé přechody mezi interiérem a exteriérem v kombinaci s poutavým dekorem a tradičními materiály umožňují ekologicky smýšlejícím hostům spojit se s okolní přírodou a užívat si mnoha výhod ekologického bydlení.

Zcela nový hotel, otevřený v srpvnu 2023, zahrnuje 48 prostorných vil s bazénem chráněných před zeminou a 51 apartmánů s nádherným moderním designem, vkusnou elegancí a naprostým soukromím, spojeným s majestátním výhledem na záliv.

Kulinářská dokonalost je již dlouhou dobu klíčovým prvkem zážitků v hotelu Mandarin Oriental a také podstatnou součástí přitažlivosti Costa Navarino pro náročné cestovatele. Pět restauračních zařízení potvrzuje pověst hotelů Mandarin Oriental, které nabízejí jedny z nejlepších hotelových restaurací na světě. Každý podnik má osobitý design a kulinářskou nabídku: Oliviera, která představuje eklektický výběr místní řecké kuchyně, Pizza Sapienza, která nabízí autentický italský zážitek, Tahir, vytvářející jedinečné chutě levantské kuchyně, Brasserie de la Bay, nabízející výběr moderní francouzské kuchyně, a Three Admirals Lounge, kde si hosté mohou vychutnat celodenní bar a neformální Dining.

V novém hotelu Mandarin Oriental najdete také omlazující útočiště s nabídkou wellness a kosmetických procedur. Kromě soukromých místností s procedurami, teplem a vodními zážitky nabízí lázně 25m bazén, který přechází z vnitřních prostor do venkovních s fascinujícím výhledem na Navarinský záliv. Mimořádně talentovaní wellness odborníci jsou připraveni poskytnout individuální fitness zážitky, včetně jógy, výživového poradenství, tenisového tréninku a inteligentních pohybových programů.

Hosté si také budou moci vychutnat zážitky a stravování na všech blízkých místech Costa Navarino, včetně nové Navarino Agory, otevřeného tržiště s maloobchodní nabídkou, pouličním občerstvením a kinem pod širým nebem.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Costa Navarino / MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
THE ROMANOS COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.800,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
THE WESTIN RESORT COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 3.700,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
MANDARIN ORIENTAL COSTA NAVARINO
Costa navarino
od 16.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz