info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the retreat blue lagoon  *****

Golfová dovolená - Blue lagoon

the retreat blue lagoon *****

Vybavení hotelu

Retreat se nachází v srdci mimořádné sopečné krajiny a hosté mohou zdarma využívat wellness centra Retreat Spa, Retreat Lagoon, Blue Lagoon, Blue Lagoon Ritual a další zázemí pro péči o pokožku. Tento luxusní hotel nabízí 62 apartmá, podzemní wellness centrum, geotermální lagunu a restauraci, která nabízí nový pohled na tradiční islandskou kuchyni. Hned u hotelu najdete Modrou lagunu s vodou bohatou na minerály.

Vybavení pokoje

Všechna apartmá mají bezplatné Wi-Fi a minibar s nealkoholickými nápoji, vínem a islandským pivem. K dispozici je rovněž služba večerní přípravy pokoje a nepřetržitá pokojová služba.

Stravování

Lava Restaurant Restaurace nabízí speciality islandské kuchyně, které založeny na nejlepších a nejčerstvějších místních surovinách. Moss Restaurant Restaurace doporučovaná michelinským průvodcem je nejvyšším bodem Modré laguny a nabízí ohromující výhled na sopečný horizont. Nabídka je široká přes hory, řeky až k moři a každý pokrm otevírá dveře různorodým potěšením z nekonečné hojnosti Islandu. Spa Restaurant Před, během nebo po lázeňské proceduře si můžete vychutnat kouzelné prostředí restaurace a pikantní stravu. Večeřte v županu nebo oblečeni, jak je vám libo. Vychutnejte si lehké pochoutky restaurace a dívejte se na vody bohaté na minerály a staletou lávu. Café Nachází se v hlavním komplexu Modré laguny a najdete zde lákavou nabídku občerstvení včetně sendvičů, salátů, sushi, smoothies, piva, kávy a lehkého občerstvení. Kavárna je otevřená během provozních hodin laguny a nabízí posezení s nádhernými výhledy na zářící modré vody.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Blue Lagoon / THE RETREAT BLUE LAGOON


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
BLUE LAGOON SILICA HOTEL
BLUE LAGOON SILICA HOTEL
Blue lagoon
od 7.390,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
THE RETREAT BLUE LAGOON
THE RETREAT BLUE LAGOON
Blue lagoon
od 16.590,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz