info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the chedi katara hotel & resort  *****

Golfová dovolená - Doha

the chedi katara hotel & resort *****

Vybavení hotelu

V hotelu Chedi Katara se elegantně snoubí nejvybranější prvky dvou velkolepých kultur - mughalské a osmanské - a jeho přepychový design je doplněn pečlivou pozorností věnovanou i těm nejmenším detailům, takže tento moderní palác nabízí všem jeho hostům jedinečný zážitek a nezapomenutelný pobyt. V celém hotelu je k dispozici nejmodernější bezplatný bezdrátový internet.

Vybavení pokoje

Hotel má 59 luxusních pokojů a apartmá s výhledem na klidnou mořskou krajinu a 32 nejmodernějších vil, které nabízejí výjimečné soukromí. Každá vila má svůj vlastní bazén a bohatou zahradu pro naprostý klid. Hosté, kteří se rozhodnou pro pobyt v královské vile, získají další výhody Chedi Clubu.

Stravování

V hotelu Chedi Katara, který je domovem prvotřídních kulinářských konceptů, je po celý den otevřena restaurace The Restaurant, která nabízí zastávku s otevřenou kuchyní, jež hosty zavede na mezinárodní kulinářskou cestu plnou chutí. V hotelu se nacházejí také restaurace The Beach Restaurant, The Lobby Lounge a The Cigar Lounge, které každému hostu nabídnou svět gastronomických požitků.

Sport a zábava

Lázně v hotelu The Chedi Katara Hotel & Resort se věnují hýčkání těla a mysli, obnově duchovní rovnováhy a harmonie a revitalizaci všech smyslů. Lázně zahrnují východní filozofii s rituály inspirovanými Asií a nabízejí širokou škálu kosmetických procedur založených na holistických principech včetně aromaterapie, ájurvédy a bylinkářství. The Spa se nachází na úrovni lobby s přístupem od hlavního vchodu do hotelu a zahrnuje pánskou část se dvěma soukromými místnostmi pro procedury a tradičním hammamem a dámskou část se dvěma místnostmi pro procedury a dvěma hammamy. V srdci lázní se nachází místnost pro páry, která je přístupná z mužské i ženské části. Každá léčebná místnost je vybavena vlastní vířivkou a převlékárnou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Doha / THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
MARSA MALAZ KEMPINSKI
MARSA MALAZ KEMPINSKI
Doha
od 36.990,- Kč
(7 nocí, snídaně + 4x green fee / osoba)
SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL
SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL
Doha
od 5.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT
THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT
Doha
od 5.890,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz