info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sharq village & spa, a ritz-carlton hotel  *****

Golfová dovolená - Doha

sharq village & spa, a ritz-carlton hotel *****

Poloha

Tradiční, romanticky a na samotě, to je Sharq Village & Spa, hotelu Ritz-Carlton, kde se můžete cítit jako v královské rodině - v plážovém resortu, který je pečlivě navržen tak, aby připomínal elegantní mramorový šejkův palác. Obdivujte přírodní krásy Dauhá z balkonu svého luxusního pokoje nebo apartmá a odpočívejte u nekonečného bazénu a soukromé pláže, než se uvolníte ve výjimečných lázních. Resort Ritz-Carlton v Dauhá se nachází jen pár kroků od katarského národního muzea a Souq Waqif a bude dokonalým výchozím bodem vašich nezapomenutelných zážitků v Kataru. Úcta ke katarskému dědictví přesahuje rámec architektury hotelu Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton Hotel, inspirovaného vesnicí. Znaky tradice se proplétají celým resortem, kde si hosté mohou dopřát soukromou pláž a labyrint nádvoří, fontán a bazénů na dosah ruky. V dálce je vidět panorama Dauhá, které je vizuální připomínkou toho, že si hoteloví hosté užívají vlastního světa tradiční elegance a luxusu.

Vybavení pokoje

Hotel Sharq Village & Spa, a Ritz-Carlton, odráží jedinečnou architekturu mramorového šejkova paláce a nabízí 174 luxusních pokojů a apartmá s vlastním balkonem a okny od podlahy ke stropu, které zachycují krásu palmového pobřeží resortu. Royal Villa o rozloze 2 099 m2 zahrnuje krytý bazén, soukromou posilovnu, prostorný balkon a kuchyň šéfkuchaře.

Stravování

Vyzkoušejte s námi to nejlepší z katarské gastronomické scény - od módní restaurace Iris Doha přes terasu Parisa s výhledem na moře až po bar u bazénu. Hotel je domovem 6 restaurací, které místní představují kulturu stolování a nočního života tak, aby splňovaly a překonávaly očekávání zcestovalých gurmánů. Restaurace Parisa s výhledem na záliv, nabízí moderní perskou kuchyni. Hosté mohou stolovat na terase nebo ve stylovém, tradičně inspirovaném interiéru. Iris Doha je bar, restaurace a salonek spojuje noblesní eleganci s živou energií v interiéru a exteriéru s úchvatným výhledem a skvěle připravovanými koktejly. Al Liwan nabízí prezentaci pokrmů formou bufetu v prostředí jemné restaurace. Katarské, libanonské a asijské pokrmy se připravují v otevřené kuchyni a nabízejí čerstvé mořské plody, grilované speciality a bohaté dezerty. Al Seef snack a pool bar nabízejí stolování u bazénu od rána do západu slunce. V nabídce jsou mezinárodní a arabská jídla včetně sendvičů, mořských plodů, salátů, ovocných talířů a čerstvé džusy. El Cedro lounge - luxusní salonek je skvěle navržen tak, aby ukázal řemeslné zpracování jemných chutí, nabízí malé pokrmy, ručně balené pochoutky a odborně míchané nápoje. Parisa Souq Waqif je bohatě zdobená barevná a tradiční perská restaurace, která nabízí autentickou kuchyni v prostorách zdobených ručně malovanými uměleckými díly, složitými mozaikami a oslnivými lustry. Al Jalsa - Od časného rána do pozdního večera se hosté mohou scházet v tomto pohodlném a klidném salónku, kde si mohou vychutnat dekadentní dezerty, aromatické čaje a bohatou kávu.

Sport a zábava

Základem lázeňských služeb v Sharq Village & Spa je osobní přístup. Zdejší profesionální terapeuti nabízejí širokou škálu služeb od inovativní fyzikální terapie až po kosmetické procedury a celodenní zážitky. Jsou svatyní komplexního wellness, nabízejí obličejové masáže, masáže, hammam a lázeňské rituály přizpůsobené vašim potřebám, které vyvažují moderní techniky s tradicí. Fitness centrum nabízí řadu programů, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Sharq Village & Spa nabízí širokou škálu zařízení a aktivit, včetně vodních sportů, vstupu do bazénu a na pláž a členství v resortu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Doha / SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
MARSA MALAZ KEMPINSKI
MARSA MALAZ KEMPINSKI
Doha
od 36.990,- Kč
(7 nocí, snídaně + 4x green fee / osoba)
SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL
SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL
Doha
od 5.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT
THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT
Doha
od 5.890,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz