info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
raffles doha  *****

Golfová dovolená - Doha

raffles doha *****

Poloha

Dědictví hotelů Raffles jako oázy pro zcestovalé, pokračuje v hotelu Raffles Doha, který je majákem mimořádně luxusního ubytování. Hotel Raffles Doha nabízí 132 opulentních apartmá, každé s osobním komorníkem a terasou s výhledem na moře nebo na město, sedm velkolepých restaurací/barů a regenerační wellness lázně a slibuje jedinečný pobyt v katarském hlavním městě. Hotel Raffles Doha se nachází v Lusail Marina v první katarské zelené čtvrti s přímořskou promenádou přímo před hotelem. Nedaleko se nachází mistrovské golfové hřiště Doha Golf Club, stadion Lusail, zábavní parky na ostrově Qetaifan a luxusní nákupní centrum Place Vendôme.

Vybavení pokoje

Hotel Raffles Doha nabízí 132 superluxusních apartmánů s terasami s výhledem na město nebo Arabský záliv.

Stravování

Sedm restaurací a barů, včetně soukromého ostrova pouze pro hotelové hosty.

Sport a zábava

Hotelové nejmodernější fitness zařízení jsou uzpůsobena tak, aby vás udržovala ve špičkové formě a pomohla vám dosáhnout nových výšin. Profesionální osobní trenéři posoudí vaše potřeby a cíle a poté vám sestaví režim, který zlepší vaši fyzickou i duševní pohodu. Vstupte do oázy klidu, která je určena výhradně pro vaši holistickou pohodu. Raffles Spa nabízí řadu wellness rituálů, které kombinují starobylé filozofie a pokročilé technologie pro relaxaci a oživení, obnovu a znovunabytí duševní i fyzické rovnováhy. Bazén hotelu Raffles je lemován půvabnými soukromými kabinami ve tvaru plachet a je třpytivým safírovým klenotem s úchvatným výhledem. Po koupání si můžete v baru u bazénu vychutnat ledové koktejly, zmrzlinu na míru nebo pokrmy inspirované kalifornskou kuchyní.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Doha / RAFFLES DOHA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
MARSA MALAZ KEMPINSKI
MARSA MALAZ KEMPINSKI
Doha
od 36.990,- Kč
(7 nocí, snídaně + 4x green fee / osoba)
SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL
SHARQ VILLAGE & SPA, A RITZ-CARLTON HOTEL
Doha
od 5.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT
THE CHEDI KATARA HOTEL & RESORT
Doha
od 5.890,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz