info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
praia d´el rey marriott golf& beach resort   *****

Golfová dovolená - Obidos

praia d´el rey marriott golf& beach resort *****

Poloha

Pouhých pár kilometrů od starobylého městečka Óbidos, na útesu nad mořem se strhujícím panoramatem, najdete tento luxusní hotel, ve kterém Vám nebude chybět nic, než pár dní dovolené navíc.

Vybavení hotelu

V jedinečném komplexu najdete jednoduše vše, co si představíte, na každou otázku Vám zkušený personál najde odpověď.

Vybavení pokoje

Luxusní pokoje ve čtyřech kategoriích (včetně jednoho prezidentského apartmánu) nabízejí veškerý komfort a samostatný balkon. Samostatná koupelna s WC je naprostým minimem. Všech 177 pokojů má soukromé terasy nebo balkony s jedinečným výhledem buď na Atlantický oceán nebo na krásné 18jamkové mistrovské golfové hřiště a zahrady.

Stravování

Tempera je celodenní restaurace, která nabízí každodenní tematické bufety. Restaurace Emprata nabízí moderní a kreativní přístup k portugalské kuchyni, zahrnující regionální produkty, ingredience a tradice. V Contato Lobby Baru s krásným výhledem, si můžete vychutnat lehká jídla. Kuchyně je brána velmi vážně a zdejší kuchaři jsou na své výtvory hrdí a rádi.

Sport a zábava

Hlavní atrakcí tohoto resortu je osmnácti jamkové golfové hřiště. Zdaleka to ale není jediná aktivita, které se můžete v tomto pěti hvězdičkovém komplexu zúčastnit. Den můžete strávit na koni vyjížďkou po okolních kopcích, zkoumáním podmořských skalisek s potápěčským instruktorem, plachtěním po divokém oceánu, nebo vyjížďkou na kajaku. K dispozici Vám také bude tenis, volejbal, surfing, vodní lyžování, trenér fitness, stolní tenis a organizované vycházky do okolní přírody. Pro váš relax je k dispozici nejmodernější fitness centrum, včetně krytého vyhřívaného bazénu, venkovního bazénu, jacuzzi a tureckých lázní. K dispozici je také Kalyan SPA, kde si můžete vybrat relaxační nebo povzbuzující masáže či z nabídky kosmetických procedur.

Náš názor

Skutečný luxus pro cestovatele, kteří rádi odpočívají aktivně.

Poznámka:

* minimální handicap 36

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Obidos / PRAIA D´EL REY MARRIOTT GOLF& BEACH RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Bom Sucesso Golf Course
Bom Sucesso Golf Course
(4 km od hotelu)Obidos
Royal Obidos Golf
Royal Obidos Golf
(4 km od hotelu)Obidos
Hotely v okolí
PRAIA D´EL REY MARRIOTT GOLF& BEACH RESORT
PRAIA D´EL REY MARRIOTT GOLF& BEACH RESORT
Obidos
od 12.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
BOM SUCESSO RESORT
BOM SUCESSO RESORT
Obidos
od 11.190,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz