info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
bom sucesso resort  *****

Golfová dovolená - Obidos

bom sucesso resort *****

Vybavení hotelu

Bom Sucesso Resort je modelem spojení moderní architektury s okolní přírodou. Městské domky a vily jsou postaveny v okolí mistrovské osmnáctky. Z resortu se nabízí nádherný výhled na lagunu Óbidos. Celý resort zahrnuje plochu 1 576 210 m2 a zahrnuje 601 domků a vilek, nabízí různé druhy služeb jako např. prádelnu, hlídání dětí, obchody, kyvadlovou dopravu, lékařskou a veterinární péči. V resortu je možnost různého sportovního vyžití - golf, tenis, fotbal, vodní sporty. Hosté si mohou zaplatit lekce tenisu.

Vybavení pokoje

Městské domy jsou navrženy pro komfort ubytovaných hostů. Každý z domků má obývácí pokoj s krbem, televizí a DVD přehrávačem. V obývacím pokoji se dále nachází jídelní kout. Kuchyn je plně oddělená a vybavená. Venku najdete privátní terasu, ze které je východ do společné zahrady a k bazénu.

Sport a zábava

Osmnáctijamkové mistrovské hřiště Guardian Bom Sucesso Golf bylo otevřeno v září 2008, má PAR 72 a rozkládá se na ploše 600 000 m2. První devítka je posazena na poměrně rovném terénu, druhá je mírně kopcovitá a nabízí hráčům nádherné výhledy na okolí. Hřiště je určeno zejména pro delší hráče a ty s nižším handicapem, z bílých odpališť je dostatečně náročné na to, aby prozkoušelo dovednosti i těch nejlepších světových hráčů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Obidos / BOM SUCESSO RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Bom Sucesso Golf Course
Bom Sucesso Golf Course
(3 km od hotelu)Obidos
Royal Obidos Golf
Royal Obidos Golf
(11 km od hotelu)Obidos
Hotely v okolí
PRAIA D´EL REY MARRIOTT GOLF& BEACH RESORT
PRAIA D´EL REY MARRIOTT GOLF& BEACH RESORT
Obidos
od 12.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
BOM SUCESSO RESORT
BOM SUCESSO RESORT
Obidos
od 11.190,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz