info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
luxusní vlak rovos rail - golf  *****

Golfová dovolená - Jihoafrická republika

luxusní vlak rovos rail - golf *****

Poloha

Luxusní vlak, který nabízí maximální komfort, jezdí napříč Jihoafrickou republikou. Tradice vícedenních cest za poznáním JAR sahá až do roku 1969. Vlak ROVOS rail je vyjímečný nejen díky destinacím, které projiždí, ale také díky komfortnímu stylovému vybavení a službám, které nabízí. Cestující mají možnost poznat jedinečnou atmosféru stylového cestování a kouzlo JAR tímto netradičním způsobem. Cesty jsou přizpůsobené jak pro golfisty, tak i pro negolfisty. Výchozí stanicí je Capital Park, který leží nedaleko města Pretoria. Vlaky jsou taženy parními, dieslovými nebo elektrickými lokomotivami. Ve vlaku, kromě ubytovacích apartmá, mohou cestující využít také jídelní vozy, vyhlídkový vůz, z kterého je možné pozorovat africká zvířata, dále nekuřácký vůz a odpočinkové místnosti. K zachování pravé dobové atmosféry nejsou ve vlaku televize ani rádia. Součástí vlaku je obchod se suvenýry. Ve vlaku se dodržuje dress code, zejména ve večerních hodinách. K večeři se u pánů vyžaduje košile a kravata. Platí se zejména kreditní kartou.

Vybavení pokoje

Cestující mají na výběr z několika typů apartmánů. Apartmá Royal Suite: 16 m2, vybavené koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Dvoulůžko, prostor k sedění, trezor, police na zavazadla a klimatizace. Apartmá Deluxe Suite: 11 m2, koupelna se sprchovým koutem, dvoulůžko, prostor k sedění Apartmá Pullman Suite: 7 m2, koupelna se sprchovým koutem, dvě lůžka nad sebou s možností složení na pohovku. K dispozici je také prádelna, sušička a parní žehlička.

Stravování

Profesionální tým kuchařů připravuje bohaté menu, tak aby maximálně vyhovovalo cestujícím z celého světa. Při přípravě jídel se dbá na použití čerstvých ingrediencí. Podávají se místní speciality. Plnohodnotná snídaně formou bufetu se skládá z výběru různých druhů uzenin, ovoce, jogurtů, cereálií a pečiva. Obědy a večeře jsou koncipovány jak pro milovníky masa, tak pro vegetariány. Hlavní chody jsou doplněny různými dezerty a množstvím delikátních jihoafrických vín. Jídla jsou servírována ve stylově zařízených jídelních vozech, které navozují viktoriánskou dobu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA / LUXUSNí VLAK ROVOS RAIL - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
De Zalze Golf Club
De Zalze Golf Club
GOLF JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA
Hotely v okolí
GOLF JAR - KAPSKÉ MĚSTO + GARDEN ROUTE + SAFARI
GOLF JAR - KAPSKÉ MĚSTO + GARDEN ROUTE + SAFARI
Jihoafrická republika
od 163.890,- Kč
PALACE OF THE LOST CITY - golf
PALACE OF THE LOST CITY - golf
Jihoafrická republika
od 49.790,- Kč
VLAK SHONGOLOLO EXPRESS - golf
VLAK SHONGOLOLO EXPRESS - golf
Jihoafrická republika
od 248.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz