info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
palace of the lost city - golf  *****

Golfová dovolená - Sun city

palace of the lost city - golf *****

Poloha

​Hotel najdeme na půl cesty mezi Pretorií a Johannesburgem, v kopcovité křovinaté stepi na dně dávného vulkánu, obklopeného horami a tropickou zahradou. U hotelu jsou dvě mistrovská golfová hřiště.

Vybavení hotelu

​Hotel je postaven v zámeckém stylu a je považován ze jeden z nejlepších v Africe. Nechybí zde safari, golfové hřiště, tenisové kurty, posilovna, horská kola, horkovzdušný balon a vodní sporty, bazény, obchůdky, kasino, diskotéka, dětský klub.

Vybavení pokoje

Hotel má celkem 338 prostorných pokojů zařízených v africkém duchu. Pokoje jsou vybavené klimatizací, stropními ventilátory, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV, varnou konvicí, rádiem, trezorem a minibarem. Kategorie pokojů: 151 Luxury Twin pokojů 1 King Suite - max. 4 osoby 78 Superior Luxury pokojů 1 African Suite - max. 4 osoby 55 Superior Luxury rodinné pokoje 35 Superior Luxury pokoje s výhledem na bazén 1 Royal Suite - max. 2 osoby 6 Junior Suites 6 Superior Suites 3 pokoje s bezbariérovým přístupem

Stravování

​Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře pak výběrem z menu.

Sport a zábava

​Pro milovníky sportu a to převážně golfu jsou zde 2 mistrovská hřiště přímo u hotelu, safari, tenisové kurty, posilovna, horská kola, horkovzdušný balon a vodní sporty a bazény. ÚDOLÍ VLN Ten, kdo přespí v kterémkoliv hotelu Sun City, má zdarma vstup do tohoto atraktivního Parku vodních radovánek. Velké jezero je středobodem tohoto místa a největší atrakcí je systém, který každých 90 vteřin vyrobí vlnu o výšce 180 cm. Odvážlivci se zcela jistě svezou na některém z pěti tobogánů. Ten největší má příznačné jméno, Chrám odvahy. Mladí každého věku se spouštějí do hlubin z výšky 17 metrů, prosviští pod obloukem jednoho z mostů a rychle se ponoří do malého bazénku. Líná řeka je další z oblíbených kratochvílí. GARY PLAYAR GOLF COURSE Golfové hřiště, pojmenováno na památku jednoho z nejlepších golfistů této země, je zařazeno mezi nejkvalitnější v Jižní Africe. Všech 18 jamek je těžkých a vyžaduje od hráčů profesionalitu a značné umění. Od roku 1981 se zde hraje "Turnaj o milión dolarů". Na první pohled je vidět, že celé hřiště je jedna rovina, ale vodní plochy, písečné duny a další umělé překážky znamenají pro hráče peklo uprostřed pozemského ráje. THE LOST CITY COUNTRY CLUB Mistrovské dílo exotického půvabu láká designem pouště a kontrastem zelených fervejí s okolní buší. Jedno z nejoblíbenějších hřišť ohromí golfisty dechberoucí krásou, nádhernými výhledy či neobvyklou vodní překážkou obývanou krokodýly, kde lovit ztracené míčky se nedoporučuje.Lost City Golf Course, se nachází v Sun City Resort, obklopen impozantními horami, přes kopec od hřiště Gary Player Country Club. Zajímavý 18-ti jamkový golfový areál je náročný, krásný a patří k nejlepším na světě. Zvlněný a skalnatý terén s širokými fervejemi, vodními překážkami a bunkery vytváří fascinující hřiště s nádhernými výhledy na Transvalskou nížinu. Proslulá jamka č.13 činí tento klub jedním z nejpodivuhodnějších na světě. Nejnebezpečnější vodní překážka obývaná krokodýly až dva metry dlouhými dokonale odradí golfisty od hledání ztracených míčků. Lost City nabízí napínavou hru v pozoruhodném prostředí.

Náš názor

​Krásná kombinace přírody, klidu, golfu, relaxace a vysokého standartu, který se postará o Vaše pohodlí uprostřed Afriky.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sun city / PALACE OF THE LOST CITY - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Gary Player Country Club at Sun City
Gary Player Country Club at Sun City
(1068 km od hotelu)Sun city
Gary Player Country Club
Gary Player Country Club
(1068 km od hotelu)Sun city
The Lost City Country Club
The Lost City Country Club
(1068 km od hotelu)Sun city
Hotely v okolí
PALACE OF THE LOST CITY - golf
PALACE OF THE LOST CITY - golf
Sun city
od 49.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz