info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
is molas resort   ****

Golfová dovolená - Pula

is molas resort ****

Poloha

Is Molas Resort se nachází na jihu Sardinie nedaleko Puly, pouhých 33 km od Cagliari.

Čtyřhvězdičkový hotel v panoramatické poloze pár kroků od moře, zasazený do pozemku o rozloze asi 500 hektarů, který se rozkládá v jižní části Sardinie, nabízí 72 prostorných pokojů po nedávné rekonstrukci a vyhlášený golfový klub.

Objekt se nachází jen kousek od nejkrásnějších pláží jižního pobřeží Sardinie, jako je pobřeží Chia nebo krásná pláž Tuerredda, a kromě typických služeb čtyřhvězdičkového hotelu nabízí také restauraci a venkovní bazén.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, soukromé parkoviště, kongresové místnosti, bazén, golfové hřiště, soukromá písečná pláž s lehátky a slunečníky, kabinkami a toaletou (4 km od hotelu). Od června do září hotel zajišťuje dopravu na pláž a zpět hotelovým minibusem zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel Is Molas Resort nabízí 72 pokojů v novém exotickém stylu a rozsáhlé venkovní prostory po celkové rekonstrukci.
Dechberoucí výhled na moře a golfové hřiště a úplné ponoření do přírodní oázy. Elegantní stylistické harmonie a neustálé hledání dokonalosti, to vše dělá z ls Molas Resortu ideální místo, kde se můžete nechat inspirovat starobylou zemí Sardinie.

Každý pokoj má vanu nebo sprchu, bezplatné připojení na internet wi-fi, klimatizaci/topení, šatnu, telefon, digitální TV, vysoušeč vlasů, trezor a minibar.

Sport a zábava

Pokud jste vášnivými golfisty a hledáte golfový hotel na Sardinii, nezbývá vám než si vybrat Is Molas. Greeny tohoto čtyřhvězdičkového resortu patří mezi nejlepší golfová hřiště ve Středomoří a je největší na ostrově s 27 jamkami rozesetými v nádherné krajině.
Aby byla nabídka kompletní, najdete zde také moderní Club House s restaurací a pool clubem, Pro Shop, Dan Williamson Golf Academy a Golf Club.

Sladkovodní bazén hotelu Is Molas se nachází uprostřed zahrady obklopené palmami a keři typickými pro středomořskou makii a zabírá plochu přes 300 metrů čtverečních.
Hosté hotelu Is Molas mohou bazén využívat zdarma a jsou jim k dispozici slunečníky, lehátka a plážové osušky.

Zcela nový tenisový kurt pro hosty resortu se nachází přímo v zadní části hotelu, jen pár kroků od recepce, s výhledem na golfové hřiště. Vybavení a tenisové míče jsou hostům k dispozici na hotelové recepci.

Pláž

Pláž Porto Agumu se vyznačuje průzračnou vodou a bílým pískem. Dno pláže se mírně svažuje, takže koupání je bezpečné a příjemné i pro děti.
Hosté resortu Is Molas mohou po dohodě s hotelem využívat plážový servis ( slunečníky, lehátka a osušky).
Od června do září je k dispozici také kyvadlová doprava.
V Is Molas Beach Clubu můžete provozovat mnoho vodních sportů, v nedalekém námořním klubu si můžete pronajmout šlapadla, kánoe, malé čluny, lodičky a windsurfing.
Beach Club má 40 míst k sezení, terasu s výhledem na moře, koktejlový bar, prostor pro hudbu a živé akce a výhodnou dostupnost soukromého parkoviště. Z různých služeb je v Beach Clubu k dispozici 20 stanovišť na pláži s lehátky, stolky a půjčovnou ručníků.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pula / IS MOLAS RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Brijuni Old Golf Course
Brijuni Old Golf Course
(767 km od hotelu)Pula
Hotely v okolí
IS MOLAS RESORT
IS MOLAS RESORT
Pula
od 2.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz