info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Is Molas Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Sardinie

Is Molas Golf Club

Popis hřiště

Golfové hřiště Is Molas je jedním z nejznámějších v Itálii, se svými 27 jamkami je prvním a zároveň největším na ostrově  a již více než třicet let je vlastně pomyslným měřítkem kvality golfu na Sardinii vůbec. Díky blízkosti moře a ochraně okolními kopci má lokalita Is Molas unikátní mírné mikroklima, které je obzvláště příznivé pro celoroční golf. Teplota dosahuje na začátku jara 20 stupňů, v létě 30 a dokonce i v prosinci a lednu dokáže snadno překročit 15 stupňů.

Osmnáct jamek mistrovského hřiště bylo vytvořeno za spolupráce Cotton, Pennink & Partners a Piero Mancinelli. Greeny a bunkry jsou americké velikosti a stylu, zatímco fairwye jsou dost široké na to, aby odpouštěly horší rány. Championship course Is Molas je právem považováno za jedno z nejvíce technických a velkolepých hřišť nejen v Itálii, ale v celém Středomoří a stává se místem konání řady prestižních soutěží, mezi nimi například čtyři italské Open či evropské Volvo Masters.

Devět jamek Žlutého hřiště, jež je bezesporu nejtěžší, bylo vybudováno Francem Pirasem, zástupcem Gary Player Design v Itálii. Přítomnost všech typických druhů místní fauny i flóry a středomořského makšiju činí z golfového klubu krásnou zahradu s výhledem na moře.

Club House je elegantní a dobře vybavený: je zde bar s panoramatickou terasou, pro shop a restaurace, otevřená v poledne a pro zvláštní příležitosti, která nabízí kreativní středomořskou kuchyni založenou na místních sardinských produktech. Dále je možné si také pronajmout buggy, sadu holí a další vybavení , nebo si objednat golfové kurzy v místní Akademii Dana Williamsona.

 

 

Terén a styl hřiště

Luční hřiště
Zvlněný terén

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18+9
Délka6 383, 3 164 m
Par72, 36
HandicapBez omezení
ArchitektPiero Mancinelli, Gary Player Design
Rok vzniku1976

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Is Arenas Golf & Country Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Is Arenas Golf & Country Club
Sardinie
Is Molas Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Is Molas Golf Club
Sardinie
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz