info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
hornbill golf & jungle club - golf  *****

Golfová dovolená - Sarawak

hornbill golf & jungle club - golf *****

Poloha

​Resort ležící přímo v horách v džungli, a známý svým kladným přístupem k životnímu prostředí, je vzdálen pouze 60km od Kuching City, hlavního města Sarawaku. Je postaven 1000m nad mořem na hranici mezi Sarawakem a Kalimantanem, uprostřed druhého největšího deštného pralesa na světě.

Vybavení hotelu

​V tomto resortu jsou prioritou exkluzivita, klid a soukromí všech klientů, jejichž počet je omezen na maximum 60 osob, takže máte v podstatě celý resort pro sebe. Kolem hotelu je 20 čtverečních kilometrů nedotčené přírody,kde můžete v klidu odpočívat, zatímco vstřícný a profesionální hotelový personál Vám bude plně k dispozici. K vybavení hotelu patří mimo recepce i dva konferenční sály, směnárnu, posilovna a lázeňské centrum, knihovna a 18ti jamkové golfové hřiště.

Vybavení pokoje

​V resortu se nachází 30 klimatizovaných pokojů v absolutním propojení s přírodou, s koupelnou a WC. Pokoje jsou vybaveny nábytkem v rustikálním stylu. Ráno Vás probouzí pouze zvuky přírody.

Stravování

​Polopenze. Místní bio kuchyně zahrnuje především kvalitní a čerstvou zeleninu a ovoce z vlastní bio farmy.

Sport a zábava

​Zdejší golfové hřiště Hornhill Golf and Jungle Club nabízí unikátní zážitky „tzv. golfu v mracích“. Představte si ranní mlhu, mraky nad stromy, místní horské klima, takový je golf uprostřed pralesa. Mezi další možnosti aktivit patří např. parní lázně, sauna, lázeňské bazény, jacuzzi. Ve zdejším Spa si odpočine nejen Vaše tělo, ale i duše. Na výlety můžete vyrazit na hranici Kalimantan, do botanické zahrady, na organickou farmu, vodopády Simangas, do Čínského domu čaje, na túru po džungli a deštném pralese, můžete lézt po skalách, nebo se naučit místním tradičním tancům.

Náš názor

​Nezapomenutelná luxusní dovolená v nedotčené přírodě této planety pro klientelu toužící po soukromí i aktivní relaxaci.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sarawak / HORNBILL GOLF & JUNGLE CLUB - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Damai Golf & Country Club
Damai Golf & Country Club
(27 km od hotelu)Sarawak
Hotely v okolí
HORNBILL GOLF & JUNGLE CLUB - golf
HORNBILL GOLF & JUNGLE CLUB - golf
Sarawak
od 52.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz