info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Damai Golf & Country Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Sarawak

Damai Golf & Country Club

Popis hřiště

Damai Golf & Country Club, mistrovské hřiště s mezinárodním standardem, 18 jamek, par 72, s horskou devítkou a oceánskou devítkou, které se od sebe pozoruhodně liší. Jeho prostředí je skutečně velkolepé, neboť hraničí s úpatím hory Santubong a objímá pláže, skalnaté výběžky a mangrovové lesy Jihočínského moře. Damai Golf & Country Club dokáže uspokojit všechny golfisty různého kalibru.

OCEAN NINE
První devítka je dramatická a úchvatná, objímá Jihočínské moře, lemují ji mangrovové bažiny, skalnaté výběžky, malebné fairwaye a nádherné pláže. Kulisu tvoří idylický ostrov Satang a pobřežní pohoří.

Jamka 8
Tato krátká jamka s parem 3, dlouhá 154 metrů, vyžaduje pevné nervy. Vzhledem k tomu, že ze tří stran je Jihočínské moře a větrné podmínky jsou hlavním faktorem, byla tato jamka zařazena na seznam Super 18 jamek par 3 v Malajsii, které byly zvoleny časopisem Par Golf Magazine pro rok 2005/2006.

Jamka 9
Těsný par 5 je velkolepou závěrečnou jamkou. Od odpaliště ke greenu je levá strana chráněna oceánem, pravá háji kasuarín. Díky úzkým dopadovým plochám na odpališti a druhé ráně je par na závěr zasloužený.

 

HORSKÁ DEVÍTKA
Druhá devítka nabízí náročný golf v drsném prostředí přírodního deštného pralesa, který se táhne podél úpatí hory Santubong a tvoří velkolepou kulisu většiny fairwayí.

Jamka 13
Tento par 4 je na hřišti jedinečný, protože je to jediná jamka bez bunkru. Fairway je koridorem deštného pralesa a protíná ji malý potok - golfisté si nemohou dovolit nechat se ukolébat její krásou.

Jamka 18
Devátý par 4 představuje náročný závěr první devítky. Díky dvěma velkým rybníkům, které střeží odpaliště a green, musí být hráči ostří, nebo zaplatí pokutu.

 

Terén a styl hřiště

Lesnaté
Rovinaté hřiště

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka6318 m
Par72
Handicap
ArchitektArnold Palmer
Rok vzniku1996

Hotely v okolí
HORNBILL GOLF & JUNGLE CLUB - golf  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
HORNBILL GOLF & JUNGLE CLUB - golf
Malajsie
od 52.590,- Kč
Hřiště v okolí
Damai Golf & Country Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Damai Golf & Country Club
Sarawak
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz