info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
emirates palace abu dhabi  *****

Golfová dovolená - Abu dhabi

emirates palace abu dhabi *****

Poloha

Hotel Emirates Palace vedený skupinou Kempinski Group je jedním z největších luxusních hotelů světa. Nachází se přímo u dlouhé písečné pláže a nádherné prostředí hotelu dotvářejí anglické zahrady o rozloze 85 hektarů. V blízkosti hotelu se nalézají hlavní obchodní a diplomatické oblasti a jen 5 minut chůze nákupní centrum Marina a další místní zajímavosti. Golfové hřiště Abú Dhabi Golf Club je od hotelu vzdáleno cca 25 min. jízdy. Mezinárodní letiště v Dubaji cca 1,5h jízdy.

Vybavení hotelu

​Pětihvězdičkový komplex Emirates Palace tvoří 302 pokojů a 92 apartmánů, konferenční centrum Palace vybavené nejmodernějšími technologiemi, taneční sál pro 2400 hostů a 40 konferenčních místností včetně střediska pro média a obchodníky. K dispozici je vstupní hala s recepcí a lobby, 12 restaurací, 3 bary, 4 bazény s jacuzzi, dětské bazény, fitness centrum, tenisové kurty, dětské hřiště, sauna, lázně, obchody se suvenýry, konferenční místnosti, 24hodinový servis, půjčovna vozidel.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou velmi luxusně a komfortně zařízeny, vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením/WC, vysoušečem vlasů, telefonem​, plazmovou TV, k dispozici je privátní check in, 24hodinový butler servis, denní tisk, WiFi připojení k internetu (zdarma). Typy pokojů: * 166 pokojů Coral (55m²) s výhledem na svěží upravené zahrady a moderní panorama Abu Dhabi * 73 pokojů Pearl (55m²) s výhledem na tropické zahrady, bazény a nedotčené pláže * 63 pokojů Diamond (55m²) s panoramatickým výhledem na Arabské moře * 20 Khaleej Suites (110m²) * 20 Khaleej Deluxe Suites (165m²) * 4 Royal Khaleej Suite (275m²) * Palace Pearl suite (140m²) * 8 Palace suite (460m²) - 2 ložnice * 8 Palace suite (680m²) - 3 ložnice * 4 Royal Khaleej Suite

Sport a zábava

​Hosté mohou využít hotelové Anantara Spa se všemy možnými procedúrami, masážemi atd., dále je v hotelu k dispozici fitness centrum, tenisové kurty. Golfové hřiště je pouhých 25 minut jízdy. Na 1,3 km dlouhé soukromé pláži majjí hosté možnost vyzkoušet si vodní aktivity jako např. jízda na katamaránu, plachtění, šnorchlování, kajaky, windsurfing.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětské hřiště s denními aktivitami, dětský bazén, bazén s řadou skluzavek a tobogánů.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Abu Dhabi / EMIRATES PALACE ABU DHABI


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Saadiyat Beach Golf Club
Saadiyat Beach Golf Club
(15 km od hotelu)Abu Dhabi
Abu Dhabi Golf Club
Abu Dhabi Golf Club
(21 km od hotelu)Abu Dhabi
Yas Links Abu Dhabi
Yas Links Abu Dhabi
(25 km od hotelu)Abu Dhabi
Hotely v okolí
PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND
PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND
Abu dhabi
od 9.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
EMIRATES PALACE ABU DHABI
EMIRATES PALACE ABU DHABI
Abu dhabi
od 5.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
W ABU DHABI - YAS ISLAND
W ABU DHABI - YAS ISLAND
Abu dhabi
od 2.200,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz