info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
w abu dhabi - yas island  *****

Golfová dovolená - Abu dhabi

w abu dhabi - yas island *****

Poloha

Pozoruhodný luxusní hotel W Abu Dhabi na ostrově Yas Island se vyznačuje unikátním designem a stojí napůl na pevnině a napůl na vodě. Najdete tu vše z moderní architekrury a designu a hlavně noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel. Zkrátka skutečný hotel 21. století. Hotel nabízí krásný výhled na přístav Yas Marina a Yas Yacht Club a na okruh F1 Yas Marina Circuit, v těsné blízkosti hotelu se dále nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Yas Links. V pěší vzdálenosti od hotelu se rozkládá i nákupní centrum Yas Mall. S pevninskou částí Abu Dhabi je Yas Hotel spojený mostem. Mezinárodní letiště Abu Dhabi je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy a cesta do centra města trvá 15 - 30 minut. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 60 minut jízdy.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází celkem 499 pokojů a apartmá, které jsou vybaveny nejnovějšími moderními vymoženostmi, taneční sál a konferenční místnosti, luxusní lázně s devíti léčebnými místnostmi, stejně tak parní lázně a fitness centrum, dva střešní bazény s výhledem na západ slunce, šest mezinárodních restaurací, kavárna v lobby, obchodní centrum, parkování s obsluhou, limousine servis, služby concierge, různé obchod, micro-boutique, přístup na pláž Yas.

Vybavení pokoje

Prostorné, pohodlné a luxusně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s prosklenou stěnou a dešťovou sprchou/WC, 42 "LCD TV se satelitním příjmem (Island a prezidentské apartmá mají větší TV), centrálními reproduktory v koupelně, panel s připojením k TV pro iPod, hudební přehrávače a Xbox 360 (PS3 jsou k dispozici na vyžádání), regulovatelnou klimatizací / vytápěním, župany, koupelnovou kosmetikou, premium minibarem, připojením k Wi-fi (zdarma), zařízením pro přípravu kávy a čaje. Typy pokojů: * Deluxe pokoje (54m²) * Marine Deluxe pokoje (54m²) * Deluxe Suites (100m²) * Yas Grand Suites (110m²) * Island Suites (145m²) * Marina Executive Suites (145m²) * Presidential Suites (400m²)

Stravování

Snídaně se podávají formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

Lázeňské služby, fitness, řada výletů a atrakcí v Abu Dhabi.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Abu Dhabi / W ABU DHABI - YAS ISLAND


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Yas Links Abu Dhabi<span class='vzdalenost'>(4 km od hotelu)</span>
Yas Links Abu Dhabi
(4 km od hotelu)Abu Dhabi
Abu Dhabi Golf Club<span class='vzdalenost'>(8 km od hotelu)</span>
Abu Dhabi Golf Club
(8 km od hotelu)Abu Dhabi
Saadiyat Beach Golf Club<span class='vzdalenost'>(19 km od hotelu)</span>
Saadiyat Beach Golf Club
(19 km od hotelu)Abu Dhabi
Hotely v okolí
PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND
PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND
Abu dhabi
od 9.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
EMIRATES PALACE ABU DHABI
EMIRATES PALACE ABU DHABI
Abu dhabi
od 5.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
W ABU DHABI - YAS ISLAND
W ABU DHABI - YAS ISLAND
Abu dhabi
od 2.200,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz