info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
w abu dhabi - yas island  *****

Golfová dovolená - Abu dhabi

w abu dhabi - yas island *****

Poloha

Pozoruhodný luxusní hotel W Abu Dhabi na ostrově Yas Island se vyznačuje unikátním designem a stojí napůl na pevnině a napůl na vodě. Najdete tu vše z moderní architekrury a designu a hlavně noční osvětlení v podobě rybářské sítě poseté milióny LED světel. Zkrátka skutečný hotel 21. století. Hotel nabízí krásný výhled na přístav Yas Marina a Yas Yacht Club a na okruh F1 Yas Marina Circuit, v těsné blízkosti hotelu se dále nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Yas Links. V pěší vzdálenosti od hotelu se rozkládá i nákupní centrum Yas Mall. S pevninskou částí Abu Dhabi je Yas Hotel spojený mostem. Mezinárodní letiště Abu Dhabi je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy a cesta do centra města trvá 15 - 30 minut. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 60 minut jízdy.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází celkem 499 pokojů a apartmá, které jsou vybaveny nejnovějšími moderními vymoženostmi, taneční sál a konferenční místnosti, luxusní lázně s devíti léčebnými místnostmi, stejně tak parní lázně a fitness centrum, dva střešní bazény s výhledem na západ slunce, šest mezinárodních restaurací, kavárna v lobby, obchodní centrum, parkování s obsluhou, limousine servis, služby concierge, různé obchod, micro-boutique, přístup na pláž Yas.

Vybavení pokoje

Prostorné, pohodlné a luxusně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s prosklenou stěnou a dešťovou sprchou/WC, 42 "LCD TV se satelitním příjmem (Island a prezidentské apartmá mají větší TV), centrálními reproduktory v koupelně, panel s připojením k TV pro iPod, hudební přehrávače a Xbox 360 (PS3 jsou k dispozici na vyžádání), regulovatelnou klimatizací / vytápěním, župany, koupelnovou kosmetikou, premium minibarem, připojením k Wi-fi (zdarma), zařízením pro přípravu kávy a čaje. Typy pokojů: * Deluxe pokoje (54m²) * Marine Deluxe pokoje (54m²) * Deluxe Suites (100m²) * Yas Grand Suites (110m²) * Island Suites (145m²) * Marina Executive Suites (145m²) * Presidential Suites (400m²)

Stravování

Snídaně se podávají formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

Lázeňské služby, fitness, řada výletů a atrakcí v Abu Dhabi.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Abu Dhabi / W ABU DHABI - YAS ISLAND


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Yas Links Abu Dhabi
Yas Links Abu Dhabi
(4 km od hotelu)Abu Dhabi
Abu Dhabi Golf Club
Abu Dhabi Golf Club
(8 km od hotelu)Abu Dhabi
Saadiyat Beach Golf Club
Saadiyat Beach Golf Club
(19 km od hotelu)Abu Dhabi
Hotely v okolí
PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND
PARK HYATT ABU DHABI HOTEL & VILLAS SAADIYAT ISLAND
Abu dhabi
od 9.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
EMIRATES PALACE ABU DHABI
EMIRATES PALACE ABU DHABI
Abu dhabi
od 5.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
W ABU DHABI - YAS ISLAND
W ABU DHABI - YAS ISLAND
Abu dhabi
od 2.200,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz