info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
borgo la bagnaia golf & spa - golf  *****

Golfová dovolená - Itálie

borgo la bagnaia golf & spa - golf *****

Poloha

V srdci toskánské krajiny, pouhých 12 km od Sieny, se Borgo La Bagnaia Resort prezentuje jako místo klidu a ticha. Se svými 1100 ha půdy, včetně 600 lesů a zahrad je toto staré středověké město místem setkání mezi kulturou, historií a tradicí, kde vládne příroda a zvěř jako je jelen, bažanti, králíci a koně žijí v naprosté svobodě

Vybavení hotelu

Borgo Resort & Spa se skládá ze starobylé vesnice La Bagnaia, sahající až do roku 1200, a celnice na Filetta, sahající až do roku 1100. Tradiční dekor v kombinaci s kusy nábytku patří do rodinné sbírky, vzácné čínské a evropské starožitnosti shromážděné po celém světě. La Bagnaia Resort Spa & Convention Center je také populární díky svému vlastnímu jezdeckému centru, kde se každý rok koná mezinárodní jezdecké show. Pro hotelové hosty je k dispozici velký bazén s termální vodou, obklopen kvetoucí zahradou a terasami. Středověký kostel svatého Vincenzem a Anastasio je stále vysvěcen a je stále používán při obřadech velkého významu. Hotel pořádá také dle zájmu hostů řadu výletů, od historických a kulturních, přes procházky v přírodě až po návštěvu vinařství spojenou s ochutnávkou, kurzy vaření, let horkovzdušným balónem, golf či tenis.

Vybavení pokoje

Borgo La Bagnaia disponuje 72 pokoji včetně 6 junior suites, 13 apartmá a 2 prezidentských apartmá, všechny zařízené v teplých tónech červené a žluté. Všechny pokoje mají výhled na toskánské kopce, ale každý pokoj se skládá z unikátních děl, která je činí všechny odlišné, vše je uzpůsobeno zručnými řemeslníky, a hosté si mohou vybrat z "čínského pokoje" s postelí s nebesy , nebo původního "Honey Moon" pokoje zdobeného starožitným nábytkem.

Stravování

Gurmánská restaurace "La Voliera" se nachází v centru starobylého městečka a ideální směsicí moderní a tradiční kuchyně. Hosté hotelu Borgo La Bagnaia mohou můžete ochutnat místní speciality, které podtrhnou vzácné vůně a chutě těch nejlepších místních vín.

Sport a zábava

Již od středověku obyvatelé Sieny postupně objevovali léčivé účinky zdejších termálních pramenů. Lázně dosáhly takové pověsti, že i pobyt zde vyhledávali známé osobnosti, jako papežové, kardinálové a knížata. Dnes, Wellness centrum Buddha navazuje na tuto tradici opět díky mimořádné léčivým účinkům zdejšího léčivého pramene, který má teplotu více než 30 °. Jméno La Bagnaia pochází z tohoto starého zvyku "koupání" v těchto termálech a vyznačuje se řadou procedur etnických původů, schopné zlepšit psychickou pohodu. ROYAL GOLF LA BAGNAIA Krásné toskánské hřiště Royal Golf la Bagnaia se rozprostírá na ploše přes 130 hektarů zalesněné krajiny a byl navržený světoznámým architektem Robertem Trentem Jonesem. Je velmi vkusně začleněn do zdejší přírody a nabízí jednu z nejzajímavějších golfových her v Itálii .

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Circolo Golf Bogogno
Circolo Golf Bogogno
GOLF ITÁLIE
Hotely v okolí
VILLA CORTINE PALACE
VILLA CORTINE PALACE
Itálie
od 35.990,- Kč
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
Itálie
od 48.390,- Kč
BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - golf
BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - golf
Itálie
od 48.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz