info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
argentario golf resort & spa - golf  *****

Golfová dovolená - Itálie

argentario golf resort & spa - golf *****

Poloha

Argentario Golf Resort and Spa resort se nachází přímo na stejnojmenném golfovém hřišti na nádherném poloostrově Monte Argentario, pouhých 7 km od měst Orbetello a Porto S. Stefano. Od letiště v Římě je vzdálen 140 km.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází prostorná hala s recepcí, restaurace, bar. Argentario Golf Resort and Spa respektuje životní prostředí a vaše pohodlí a zdraví. Ve svém wellness centru a lázních, kde si můžete vychutnat celou řadu léčebných kúr, používá hotel pouze ekologické produkty. Vyzkoušejte thalassoterapii, aromatické sprchy, Kneippovy kúry, fitness centrum, hydromasážní bazén a soukromé hodiny s osobním trenérem. K dispozici budete mít saunu pro muže, bio saunu pro ženy, turecké lázně a fitness centrum s přístroji kardiofitness.

Vybavení pokoje

Resort nabízí ubytívání v pokojích s panoramatickými balkóny a výhledy na otevřenou krajinu, lagunu Orbetello a golfové hřiště. Všechny pokoje jsou vybaveny kouplenou s vysoušečem vlasů, WC, telefonem, plazmovou TV, DVD přehrávačem, minibarem a připojením na internet.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

V areálu se nachází krytý bazén, venkovní bazén a vířivá vana, sauna, finská sauna, fitness centrum a tenisová hřiště. V neposlední řadě je Vám zde k dispouzici samožřejmě golfové 18-ti jamkové hřiště Agrentaio Golf, mimořádně krásné hřiště, náročné na přesnost a sílu, které nabízí jedinečné scenérie a možnost zahrát si golf v příjemných podmínkách kdykoliv v roce. Příznivé mikroklima umožňuje hru po celý rok a to i v horkých letních dnech, kdy vzduch příjemně ochlazuje mírný vánek. Pro hřiště jsou typické výjimečně krásné greeny a ferveje obklopené korkovníky a olivovníky. Jedná se skutečně o překrásné, ekologické prostředí, které si zaslouží obdiv.

Náš názor

Argentario Golf Resort & Spa je nejen rájem milovníků designu, vířivých lázní a golfu, ale i symbolem šetrného přístupu k životnímu prostředí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Circolo Golf Bogogno
Circolo Golf Bogogno
GOLF ITÁLIE
Hotely v okolí
VILLA CORTINE PALACE
VILLA CORTINE PALACE
Itálie
od 35.990,- Kč
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
Itálie
od 48.390,- Kč
BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - golf
BORGO LA BAGNAIA GOLF & SPA - golf
Itálie
od 48.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz