info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
aroeira golf resort - golf  ****

Golfová dovolená - Lisabon

aroeira golf resort - golf ****

Poloha

Aroeira Golf Resort se nachází asi 30 km od Lisabonu na dvou osmnácti jamkových golfových hřištích a představuje ideální volbu pro každého, kdo propadl kouzlu tohoto sportu.

Vybavení hotelu

Kromě útulné restaurace, golfové klubovny a sportovního vybavení hotel nabízí svým hostům služby recepce, dvakrát týdně úklid s výměnou povlečení a celotýdenní ostrahu celého resortu.

Vybavení pokoje

Vila T1: ložnice, obývací pokoj, kuchyň, veranda, koupelna / WC, kapacita 2- 3 osoby. Vila T1 + 1: ložnice, mezanin, obývací pokoj, kuchyň, veranda, koupelna / WC, kapacita 2- 4 osoby. Vila T1 GF: ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zahrada, koupelna / WC, kapacita 2- 3 osoby. Vila T2: dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, veranda, koupelna / WC, kapacita 4- 5 osob. Vila T2 GF: dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zahrada, koupelna / WC, kapacita 4- 5 osob. Vila T3: tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň, veranda, 2 koupelny / WC, kapacita 5- 6 osob. Kuchyňky jsou vybaveny sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou, kávovarem, toustovačem, myčkou a pračkou. Dále v apartmánech najdete kabelovou televizi a topení.

Sport a zábava

Přímo u resortu se nacházejí dvě golfová hřiště Aroeira 1 a 2. Obě dvě mají par 72, a v minulosti již několikrát hostila různé turnaje, včetně mistrovství Portugalska. Ačkoliv je resort zaměřen na golfovou klientelu, od této hry si můžete odpočinout u tenisu na jednom ze čtyř hřišť, nebo u bazénu.

Náš názor

Ideální dovolená pro všechny, kteří nejen rádi hrají golf, ale i touží po klidu, který jim vilky v Aroeira Golf Resortu rozhodně poskytnou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lisabon / AROEIRA GOLF RESORT - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Aroeira Golf Club
Aroeira Golf Club
Lisabon
Hotely v okolí
AROEIRA GOLF RESORT - golf
AROEIRA GOLF RESORT - golf
Lisabon
od 17.590,- Kč
DOLCE CAMPOREAL
DOLCE CAMPOREAL
Lisabon
od 10.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
AROEIRA LISBON HOTEL SEA & GOLF RESORT
AROEIRA LISBON HOTEL SEA & GOLF RESORT
Lisabon
od 10.690,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz