info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
aroeira lisbon hotel sea & golf resort  ****

Golfová dovolená - Lisabon

aroeira lisbon hotel sea & golf resort ****

Poloha

Aroeira Lisbon Hotel se nachází v samém srdci jednoho z nejexkluzivnějších letovisek v Portugalski a spojuje to nejlepší z obou světů: kosmopolitní kouzlo hlavního města s celkovým ponořením do místa obklopeného mořem, přírodou a farvejemi dvou výjimečných golfových hřišť. Aroeira Lisbon Hotel se nachází 25 km od centra Lisabonu a jen 2,5 km od pláže, uvnitř exkluzivního „Herdade da Aroeira“, největšího komplexu golfu a domů v oblasti většího Lisabonu. Hotel je obklopen chráněnou krajinou „Arriba Fóssil da Costa da Caparica“ a 5 minut jízdy od nádherně krásných bílých písečných pláží Costa da Caparica. Za zmínku stojí místa jako Meco nebo Sesimbra, důležité plážové destinace nebo trochu více na jih, Setúbal a ohromující přírodní park Arrábida. Kousek od hotelu se nachází jedna z nejnavštěvovanějších památek, socha Cristo Rei, nádherná socha Krista s výškou 80 metrů nad řekou Tejo a Lisabonem.

Vybavení pokoje

Zařízení pokojů bylo navrženo tak, aby vytvářelo příjemné a relaxační prostředí, v naprosté harmonii se zelení borovic, které je obklopují. Díky panoramatickým oknům můžete bez omezení obdivovat krajinu. Všechny pokoje mají LCD balíčkem národních a mezinárodních kanálů, minibar, vysoušeč vlasů, trezor, Wi-Fi.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lisabon / AROEIRA LISBON HOTEL SEA & GOLF RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Aroeira Golf Club
Aroeira Golf Club
(40 km od hotelu)Lisabon
Hotely v okolí
AROEIRA GOLF RESORT - golf
AROEIRA GOLF RESORT - golf
Lisabon
od 17.590,- Kč
DOLCE CAMPOREAL
DOLCE CAMPOREAL
Lisabon
od 10.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
AROEIRA LISBON HOTEL SEA & GOLF RESORT
AROEIRA LISBON HOTEL SEA & GOLF RESORT
Lisabon
od 10.690,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz