info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
zala springs golf resort  *****

Golfová dovolená - Maďarsko

zala springs golf resort *****

Poloha

Zala Springs Golf Resort se nachází v půvabné vesničce Zalacsány v západním Maďarsku. Byl otevřen v polovině září 2015 a patří mezi přední světové golfové resorty. Nachází se v bezprostřední blízkosti lázeňského Hévízu a jezera Balaton, s veškerým komfortem a elegantním prostředím a čeká na golfové nadšence a všechny, kteří ocení vynikající kvalitu, propracovaný design a vysoce kvalitní služby. Golfové hřiště navrhl jeden z nejlepších světových návrhářů Robert Trent Jones Jr., jehož vynikající kariéra pokrývá více než čtyři desetiletí. Golfové hřiště s 18 jamkami má délku 6351 m (PAR 72) a je postavené v přírodní rezervaci, kde se nachází vinice a jezera. Hřiště je vhodné pro všechny mezinárodní turnaje a to jak pro profesionály, tak pro amatéry.

Vybavení pokoje

Golfový resort Zala Springs nabízí 28 apartmánů o velikosti cca 30-40 m2. Všechny jsou moderně zařízeny. Mají velká okna, která prostor pěkně prosvětlují a poskytují krásný výhled na golfové hřiště. Apartmány mají buď soukromou terasu nebo vstup do zahrady. K základnímu vybavení patří zabudovaný kuchyňský kout, který je plně vybaven pro přípravu čaje a kávy, soukromá koupelna nebo sprcha, mini-bar, širokoúhlá televize apod. Probuďte se v objetí úchvatné přírody kopců Zala. Načerpejte síly na terase za zvuku zpěvu ptáků a vychutnejte si ranní kávu a úchvatné panorama. Zala Springs Golf Resort je první golfový resort v Maďarsku, který nemá v Maďarsku ani ve střední Evropě obdoby. Tato apartmá s výškou stropu téměř 3 metry nabízejí nádherný výhled na jezera, kopce a hřiště. My už jsme ho našli, vy ho musíte jen objevit.

Stravování

Bistro Zala Springs nabízí jedinečné gastronomické zážitky, jedinečné večeře s vínem a hudební večery po celý rok! Po celý den, ať už jde o pracovní snídani, rodinný oběd nebo zakončení dne po hře golfu, najdete ve zdejším menu pokrmy odpovídající vašim chutím.

Sport a zábava

Venkovní vyhřívaný bazén (20 m) a venkovní vířivka jsou celoročně naplněny parní termální vodou. Vodní zážitky umocňuje vnitřní zážitkový bazén, ve kterém najdete několik různých zábavních prvků i světelnou terapii. Kromě biosauny a klasické parní kabiny je k dispozici také pravá finská sauna vybavená pro saunování. V Health Baru se zaměřují na čistou stravu a obnovu buněk, nabízejí omlazující koktejly a smoothies. To vše je umocněno výběrem jedinečných a trendy místních ginů a toniků, a to i v bezalkoholových verzích.

Cena zahrnuje:

* 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní * 4x green fee * využití Spa centra * parkování u resortu

Cena nezahrnuje:

* místní pobytovou taxu 1 Eur/os./den (platba na místě)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF MAĎARSKO / ZALA SPRINGS GOLF RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Zala Springs<span class='vzdalenost'>(13 km od hotelu)</span>
Zala Springs
(13 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
Greenfield Golf<span class='vzdalenost'>(64 km od hotelu)</span>
Greenfield Golf
(64 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
Royal Balaton Golf & Yacht Club<span class='vzdalenost'>(68 km od hotelu)</span>
Royal Balaton Golf & Yacht Club
(68 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
European Lakes Golf & Country Club<span class='vzdalenost'>(87 km od hotelu)</span>
European Lakes Golf & Country Club
(87 km od hotelu)GOLF MAĎARSKO
Hotely v okolí
GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA
GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA
Maďarsko
od 15.390,- Kč
ZALA SPRINGS GOLF RESORT
ZALA SPRINGS GOLF RESORT
Maďarsko
od 12.690,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz