info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
villa rainer   ****

Golfová dovolená - Pörtschach am wörthersee

villa rainer ****

Poloha

Krásný 4* hotel Villa Rainer je obklopen oázou 13 000 m² v jedinečné lokalitě, 100 m břehu jezera Wörthersee, se třemi moly a vlastním přístavem.

Vybavení hotelu

Hosté ubytovaní v hotelu Villa Rainer si mohou bezplatně půjčit jízdní kola a loďky. K zázemí patří i soukromá pláž se skládacími lehátky. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. U jezera má hotel restauraci, kde se podávají pokrmy rakouské a středomořské kuchyně. Ráno se připravuje bohatá snídaně formou bufetu, na které si mohou hosté za pěkného počasí pochutnat na terase. Polopenze zahrnuje i domácí moučníky a gurmánskou večeři o 5 či 6 chodech nebo formou bufetu. Za parkování u hotelu se neplatí. Hosté hotelu Villa Rainer dostanou až 60% slevu na green fee na okolních golfových hřištích.

Vybavení pokoje

Jedinečné a stylově zařízené pokoje všechny s balkonem nebo terasou a výhledem na jezero mají dále k dispozici koupelnu s vysoušečem vlasů, oddělené WC, telefon, TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem, připojení k internetu a trezor.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pörtschach am Wörthersee / VILLA RAINER


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VILLA RAINER
VILLA RAINER
Pörtschach am wörthersee
od 3.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz