info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
villa d´este   *****

Golfová dovolená - Lago di como

villa d´este *****

Poloha

Villa d’Este je považována za jeden z nejlepších hotelů na světě. Jeho tradice sahá až do roku 1568, kdy byla postavena její první budova na březích jezera Lago di Como. Celá residence je obklopena renesanční zahradou o ploše 25 akrů. Pro zajímavost, dveřmi hotelu už prošly takové hvězdy jako Paul McCartney, Madonna, Mick Jagger nebo miliardář Bill Gates. Od letiště v Miláně je vzdálený cca 1 hodinu jízdy autem.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici exkluzivní venkovní bazén, posazený přímo na jezeře, vnitřní bazén, dětský bazén, 8 tenisových kurtů, golfový simulátor a mnoho dalších. V hotelu se nachází také plně vybavená posilovna, přímo propojená s wellness centrem, které nabízí například saunu, tureckou lázeň a další lázeňské procedury. V celém areálu je dostupný vysokorychlostní internet.

Vybavení pokoje

Všech 152 pokojů je vybaveno původním nábytkem, hedvábnými závěsy a na stěnách jsou umělecké olejové malby. Nalezneme v nich satelitní LCD televizi, telefon, trezor, bezdrátový internet, mini-bar a klimatizaci. Mramorové koupelny jsou vybaveny vanou a vysoušečem vlasů, v apartmánech je vířivka a sprcha. Nejluxusnější apartmány poskytnou hostům navíc DVD přehrávače, Hi-Fi a plasmové televize. Hotel také nabízí možnost ubytování ve dvou vilách, a to ve vile Cima a vile Malakoff.

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích, ve společenské restauraci La Veranda, kde připravují jak italskou, tak i mezinárodní kuchyni a v neformální restauraci In Grill, která je otevřená jen na večeře. U hotelového bazénu se nachází také menší Sun Deck bar.

Sport a zábava

Hotel spolupracuje s většinou místních golfových hřišť a to především s Villa d'Este Golf Club, který je od něj vzdálený 12 kilometrů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Como / VILLA D´ESTE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
GRAND HOTEL TREMEZZO
GRAND HOTEL TREMEZZO
Lago di como
od 28.990,- Kč
VILLA D´ESTE
VILLA D´ESTE
Lago di como
od 13.290,- Kč
CASTELLO DI CARIMATE
CASTELLO DI CARIMATE
Lago di como
od 17.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz