info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
vila galé tavira  ****

Golfová dovolená - Tavira

vila galé tavira ****

Poloha

Nedávno otevřený hotel Vila Galé Tavira se nachází v centru krásného historického města Tavira na slunném jihu Portugalska, Algarve.

Vybavení hotelu

Pro své hosty hotel připravil následující služby: parkovací stání, čistírna oděvů, obchody, tabák a zájmové kroužky pro děti. Pro pořádání skupinových akcí slouží konferenční sály, pobavit se hosté mohou v jednom z barů, nebo na diskotéce.

Vybavení pokoje

V hotelu se nachází 262 pokojů, z toho 6 apartmánů a jeden pokoj bez bariér. Součástí vybavení každého pokoje je balkon, klimatizace, přímá telefonní linka, televize se satelitem, rádio, trezor (placený), vysoušeč vlasů, minibar, připojení na fax/modem a čtyřiadvacetihodinová pokojová služba.

Sport a zábava

Kromě vodních sportů, které můžete provozovat na nedozírných algarvských plážích, které vyhledávají turisté z celého světa, si můžete vybrat z následující nabídky sportovního vyžití: venkovní bazén pro děti i dospělé, vyhřívaný vnitřní bazén, golf v jednom z blízkých klubů, nebo posilovna. Na relaxaci je určená jacuzzi a turecká lázeň, hotel také pořádá tematické výlety po okolí, a to jak pěší, tak loďkou.

Náš názor

Pravá dovolená u moře, jejímž jediným účelem je ulevit Vašemu unavenému tělu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tavira / VILA GALé TAVIRA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Quinta de Cima Golf Course
Quinta de Cima Golf Course
Tavira
Quinta da Ria Golf Course
Quinta da Ria Golf Course
Tavira
Hotely v okolí
VILA GALÉ TAVIRA
VILA GALÉ TAVIRA
Tavira
od 13.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz