info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
vidago palace hotel   *****

Golfová dovolená - Vidago

vidago palace hotel *****

Poloha

Hotel se nachází v severním Portugalsku v hornaté provincii Tras os Montes, je položen mezi městy Vila Real a Chaves a obklopen nádhernými palácovými zahradami, které tvoří zdejší lázeňský park.

Vybavení hotelu

Nádherný hotel v budově paláce, který byl postaven ve stylu art nouveau a má fasádu pohádkového zámku. Hostům je zde k dispozici velká přijímací hala s recepcí, společenské prostory a salonky, 2 bary a 2 restaurace, park s bazénem (lehátka a slunečníky zdarma), klub zdraví se saunou a masážemi, tenisové kurty, půjčovna kol a privátní parking. Část hotelu je přizpůsobena handicapovaným klientům.

Vybavení pokoje

Všech 74 pokojů je luxusně zařízeno a vybaveno dobovým nábytkem. Součástí je samozřejmě kompletní koupelna/WC, klimatizace, satelitní TV, telefon s přímým voláním a osobní trezor.

Sport a zábava

Hostům je k dispozici bazén v hotelovém parku, klub zdraví, tenisové kurty a cyklo půjčovna, která umožňuje sportovněji založeným poznat krásné okolí Vidaga ze sedla kola. V blízkosti hotelu se ovšem především nachází špičkové golfové hřiště, které do těchto míst každoročně přiláká množství milovníků tohoto sportu. Společenské a kulturní vyžití je možné v hotelových zařízeních (živá hudba, koncerty...) nebo při výletech do okolí – město Vila Real s kouzelným zámečkem Mateus, malebné Chaves aj.

Náš názor

Pro vášnivé golfisty, milovníky klidu a luxusu….

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vidago / VIDAGO PALACE HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VIDAGO PALACE HOTEL
VIDAGO PALACE HOTEL
Vidago
od 14.290,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz