info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
viceroy riviera maya  *****

Golfová dovolená - Riviera maya

viceroy riviera maya *****

Poloha

Viceroy Riviera Maya je mexický luxusní resort uhnízděný v deštném pralese Riviera Maya poblíž Playa Del Carmen.

Vybavení hotelu

Obnovená energie a wellness jsou součástí zážitku v lázních hotelu Viceroy Riviera Maya. Zdejší lázeňské středisko s kompletními službami poblíž se nazývá WAYAK a probouzí staré mayské tradice známé svou schopností uklidnit a uvolnit vás. Najdete zde rozsáhlou nabídku procedur – od masáží přes obličejové ošetření až po energetické terapie – zahrnují ingredience pocházející z lesů podél Mayské riviéry. Jsou pokladem přírodních léčivých přípravků a jsou vybaveny jedním z nejrozsáhlejších a nejrozmanitějších druhů původních bylin na světě. Věří zde v holistický blahobyt a poskytují osobní služby na míru, které vám pomohou dosáhnout blaženosti mysli a těla. Hotelové fitness centrum v deštném pralese nabízí různé fitness vybavení a lekce jógy včetně Vinyasy, Ashtangy a čakry, spolu s meditačními programy, kruhovými tréninky a bodywork prostřednictvím zavěšení a odporu. Kromě soukromého bazénu ve vaší vile nabízí resort bazén s terasou na opalování a výběr klobouků k zapůjčení pro hosty. Budete mít také snadný přístup do Coral Baru, kde si můžete vychutnat tropické koktejly a malé občerstvení.

Vybavení pokoje

Nádherných 41 soukromých vil ve stylu palapa, které se nachází sedm mil od města na odlehlém úseku pláže, vám poskytne extra dávku soukromí a hýčkání. Na okraji deštného pralesa je vaším nejbližším sousedem čistá, nefalšovaná příroda. Svěží zelené palmy. Jemný oceánský váneka tyrkysové vody omývající pláž. Kromě toho má každá vila svůj vlastní soukromý bazén a terasu, houpací síť, posezení a obvyklé pětihvězdičkové vybavení. Služby, prostor a ústraní rostou se šesti kategoriemi vil, pro které se můžete rozhodnout, a personál zůstává svědomitě pozorný ke všem vašim potřebám. Každý pokoj v hotelu Viceroy Riviera Maya byl navržen s ohledem na vaše soukromí. Hned za dveřmi na terasu máte svůj vlastní ponorný bazén a sprchu. Terasa je relaxační svět sám pro sebe s lehátky, ručně vyřezávaným kamenným jídelním stolem a ručně vyráběnou háčkovanou houpací sítí. Vaše luxusní vila vám umožní zůstat celý den v posteli s povlečením z egyptské bavlny s hustotou 500 vláken a měkkými polštáři.

Stravování

Kulinářské zážitky na tomto místě vám dávají šanci vychutnat si vynalézavé mexické chutě pod širým nebem a výhledem na Karibské moře. Na večeři, kterou zde připravuje jeden z uznávaných šéfkuchařů Riviera Maya, Carlos Zamora, si můžete udělat rezervaci v restauraci La Marea. Pro celodenní stravování se zaměřením na zdravé, lokální suroviny můžete navštívit Coral Restaurant + Bar.

Sport a zábava

Viceroy Riviera Maya leží v poklidu na sedm mil bílé písečné pláže, která je ideální pro opalování a šnorchlování u druhého největšího korálového útesu na světě a jedinečné jeskyně. Část pláže o délce 350 stop je pečlivě udržována a je poseta kabinami se střechou palapa. Viceroy Riviera Maya nabízí také kajaky a další vybavení pro vodní sporty. Mezi další blízké atrakce patří Cenotes potápění a šnorchlování, rybaření a rekreační plavby, soukromé jachty a katamarány a pozorování delfínů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Riviera Maya / VICEROY RIVIERA MAYA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
PGA Riviera Maya Golf Club
PGA Riviera Maya Golf Club
(235 km od hotelu)Riviera Maya
Hotely v okolí
HARD ROCK RIVIERA MAYA
HARD ROCK RIVIERA MAYA
Riviera maya
od 58.290,- Kč
VICEROY RIVIERA MAYA
VICEROY RIVIERA MAYA
Riviera maya
od 9.500,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
SECRETS AKUMAL RIVIERA MAYA (jen pro dospělé)
SECRETS AKUMAL RIVIERA MAYA (jen pro dospělé)
Riviera maya
od 6.500,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz