info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
velaa private island   *****

Golfová dovolená - Noonu atol

velaa private island *****

Poloha

Resort Velaa Private Island je nádherným malým rájem, jež jako svůj sen vybudoval Jiří Šmejc a o design se postaral architekt Petr Kolář. Kouzelný resort Velaa Private Island se nachází na soukromém ostrůvku o velikosti 500 krát 400 metrů v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male se do tohoto soukromého ráje dostanete hydroplánem za 45 minut.

Vybavení hotelu

V Resortu Velaa Private Island naleznete estauraci “Aragu & Cru,” restauraci s vinným sklípkem “Tavaru,” plážovou restaurace “Athiri & Avi,” (1 oceněna Michelinskou hvězdičkou), 2 bary a 1 vinný sklípek. Každá vila disponuje vlastním bazénem a příjemnou terasou. K dispozici je zde centrum vodních sportů na pláži, fitness, tenisové kurty, squash, stolní tenis, plážový volejbal, lázeňské centrum, golfové hřiště, dětský klub a luxusní boutique.

Vybavení pokoje

Resort Velaa Private Island nabízí 47 různých vilek, domů a residencí různých kategorií. K základnímu vybavení náleží terasa, privátní bazén, koupelna. - kategorie: * 9 beach pool vil (295m2) * 9 deluxe beach pool vil (346m2) – obývací část * 8 sunrise water pool vil (232m2) – obývací část * 8 sunset deluxe water pool vil (256m2) - obývací část * 7 beach pool house (600m2) – 2ložnice, obývací část s kuchyňským koutem * 2 beach pool pavilony (600m2) * 1 ocean pool house (501m2) – 2 ložnice * 1 romantic pool residence (623m2) – dostupná pouze lodí, privátní kuchař a sluha, jacuzzi * 2 velaa private residence (1349m2) – 4 ložnice, 2 terasy

Stravování

Tři špičkové restaurace jsou připraveny splnit hostům i ta největší přání.

Sport a zábava

V resortu Velaa Private Island nechybí malé golfové hřiště (tuto tréninkovou akademii navrhl slavný španělský profesionál J. M. Olazábal), squashový kurt a jediný krytý tenisový dvorec na Maledivách. Najdete tu i horolezeckou stěnu, hřiště na plážový volejbal, pavilon jógy nebo padesátimetrový bazén. Každý má ovšem i svůj vlastní, byť výrazně menší, u bungalovu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Noonu atol / VELAA PRIVATE ISLAND


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VELAA PRIVATE ISLAND
VELAA PRIVATE ISLAND
Noonu atol
od 34.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz