info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
turtle bay resort  *****

Golfová dovolená - Oahu

turtle bay resort *****

Příjemný hotel Turtle bay se nachází  na skalách u písečné pláže v menší zátoce na severním pobřeží ostrova Oahu, které je známé svoji krásnou přírodou a divokým pobřežím především pro vášnivé surfaře. Nechybí ani hotelové golfové hřiště a je tak dokonalým místem pro vaši relaxaci oproti rušným plážím Waikii. 

Poloha

Turtle Bay se rozkládá na 1 300 akrech nedotčené půdy na severním pobřeží Oahu a nabízí 12 mil cyklistických a turistických stezek a pět mil odlehlého pobřeží. Resort se nachází jen pár minut od historických památek a oblíbených atrakcí, včetně města Haleiwa, Polynéského kulturního centra a proslulých surfařských zlomů - Banzai/Pipeline a Waimea Bay.

Vybavení pokoje

Nechte se unést svěží vůní oceánského vánku, uklidňujícím zvukem vln šplouchajících pod hladinou a duchem Aloha. Význam slova Aloha zde berou velmi vážně, je to víc než pouhý pozdrav. Je to laskavost a harmonie, vřelost a trpělivost. Když hledáte místo k pobytu na severním pobřeží ostrova O'ahu, Turtle Bay vám ho nabídne. Tady se k vám budou chovat jako k rodině. Je to trochu jako návrat domů a opětovné setkání se starými přáteli. Vztahy, které zde navážete, s vámi zůstanou ještě dlouho poté, co odjedete. A volá vás zpět.

Stravování

V šesti restauracích a barech, včetně charakteristické restaurace Alaia, která využívá suroviny vypěstované na farmě Kuilima, si můžete pochutnat na čerstvých farmářských pokrmech. Týdenní večerní show Paniolo Paina vám umožní zažít luau, jaké jste ještě neviděli.

Sport a zábava

Naplňte své dny libovolným množstvím aktivit. Projděte se k sedmi plážím, kde můžete surfovat, jezdit na paddleboardu, šnorchlovat a jezdit na kajaku. Jamie O'Brien Surf Experience, přední škola surfování na severním pobřeží, nabízí lekce pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností. V areálu jsou k dispozici výlety vrtulníkem, projížďky na koních, golf, lázně, půjčovna kol, tenisové kurty, pickleball a další služby.
Objevte svět wellness pro tělo, mysl i duši a autentický havajský zážitek. Aloha ʻĀina, láska k zemi a pečující péče o ni, je hnacím motorem všeho, co děláme, a prostředí samo o sobě obnovuje váš pocit pohody.
Znovu se zkalibrujte s pomocí Nalu Wellness Concierge přímo na místě. Využijte sílu přírody pomocí laʻaulapaʻau (léčivých) původních havajských rostlin z místních léčivých zahrad. A optimalizujte zdraví, vitalitu a relaxaci v klidném prostředí této klidné lokality. Pečují zde o tento přírodní zázrak, kterému říkají Hawaiʻi, s úctou a vděčností za dary, které jim poskytuje.
Díky fitness centru a speciálnímu pohybovému studiu je na North Shore snadné zůstat aktivní. Dosáhněte svých fitness cílů s osobním trenérem. Zpestřete si svůj denní režim některou ze skupinových lekcí, včetně jógy, spinningu a pilates.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Oahu / TURTLE BAY RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Royal Hawaiian Golf Club
Royal Hawaiian Golf Club
(48 km od hotelu)Oahu
Ko Olina Golf Club
Ko Olina Golf Club
(60 km od hotelu)Oahu
Hawaii Prince Golf Club
Hawaii Prince Golf Club
(71 km od hotelu)Oahu
Hotely v okolí
FOUR SEASONS RESORT OAHU AT KO OLINA
FOUR SEASONS RESORT OAHU AT KO OLINA
Oahu
od 11.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
TURTLE BAY RESORT
TURTLE BAY RESORT
Oahu
od 6.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz