info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
toscana resort castelfalfi  *****

Golfová dovolená - Firenze

toscana resort castelfalfi *****

Poloha

Toscana Resort Castelfalfi nabízí 2 luxusní ubytování. Ať už si vyberete úžasný 4 * Hotel La Tabaccaia nebo 5 * Il Castelfalfi, který se otevřel v březnu 2017, můžete očekávat opravdu nezapomenutelnou golfovou dovolenou. V nové Toscana Resort Castelfalfi byla tabáková továrna renovována na Hotel Tabaccaia,což je intimní, moderní 31-pokojový butikový hotel, který předvádí původní tovární podlahy a dřevěné stropní nosníky. Hrad a okolní vesnické stavby jsou zrekonstruovány tak, aby zahrnovaly obytné, rekreační a maloobchodní součásti. Il Castelfalfi je 5hvězdičkový hotel umístěný v areálu Toscana Resort Castelfali, kde hosté mohou očekávat vynikající úroveň služeb. Ve svých 120 pokojích nabízí vysokorychlostní Wi-Fi, 43palcovou TV, klimatizaci a mini bar. Castelfalfi byl postaven s moderním přístupem s využitím tradičních materiálů a velkou pozorností k úsporám energie.

Stravování

Bohatství a rozmanitost surovin činí sortiment potravin a vín Castelfalfi jedinečným. Nedotčená příroda oblasti Tenuta, kterou charakterizují krásné světské olivové háje a vinice, dodává zdejšímu extra panenskému olivovému oleji a vínu mimořádně vysokou kvalitu. V restauracích Olivina, Il Rosmarino, Country Clubhouse, Ecrù, Giglio Blu a La Rocca si můžete být jisti, že pod vedením místního šéfkuchaře Davide De Simoneho najdete vysoce kvalitní pokrmy a menu připravená výhradně z produktů z panství a od místních firem.

Sport a zábava

Ponořte se do elegantních lázeňských zařízení, která Toscana Resort Castelfalfi nabízí. Hosté se mohou těšit na exkluzivní zážitek z tohoto lázeňského resortu, který se může pochlubit 4 masážními místnostmi, relaxačním a čajovým prostorem, bio saunou, krytým bazénem a luxusní řadou kosmetických procedur.

Poznámka:

Nejbližší atrakcí Toscana Resort je Teatro del Silenzio, jinak známé jako Divadlo ticha. Přestože je v červenci pouze jedno představení, je to stále fantastické místo k návštěvě. Jinak se zde nachází historické muzeum San Gimignano. Zavítat můžete také do slavného města Florencie, které je od resortu vzdáleno jen hodinu jízdy autem. Umělecké muzeum Galleria dell'Accademia a socha Davida jsou zajímavosti, které byste měli ve Florencii vidět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Firenze / TOSCANA RESORT CASTELFALFI


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
TOSCANA RESORT CASTELFALFI
TOSCANA RESORT CASTELFALFI
Firenze
od 4.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz