info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the ocean club, a four seasons resort  *****

Golfová dovolená - Bahamy

the ocean club, a four seasons resort *****

Poloha

Luxusní a vyhlášený resort Ocean Club se nachází na ostrově Paradise Island, asi 55 mil jižně od Floridy a rozkládá se na 7,5 akrech podél písečné pláže. Hotel byl oceněn jako AAA čtyřdiamantový resort, obdržel také cenu jako „TOP 400 Hotels“ a v roce 2006 byl vyhlášen jako nejlepší karibský resort pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

V hotelu je Vám k dispozici Váš privátní sluha, který se celý den stará o Vaši spokojenost, denně obdržíte čerstvé ovoce, servis zahrnuje také např. čistění obuvi, 2x denně úklid pokoje atd. Celohotelově jsou zahrnuty transfery na místní golfové hřiště a do golfového klubu, připojení k internetu v knihovně.

Vybavení pokoje

Všech 105 pokojů je zařízeno velmi luxusně a stylově s příjemným a teplým ambiente. Pokoje jsou rozděleny ve dvou traktech, Hartford a Crescent. Mají velkorysé balkony s výhledem na oceán nebo do zahrady. V zahradě se nacházejí chatky a vilky, které poskytují více prostoru zejména rodinám. K vybavení pokojů patří SAT TV s přehrávačem CD a DVD, iHomes pro iPod nebo iPad, DMX satelitní rádio kanály, vysokorychlostní internet, telefon se dvěma linkami a hlasovou schránkou, luxusní koupelna/WC s velikou vanou, vysoušeč vlasů, osobní trezor, soukromý bar.

Stravování

Stravování v místních restauracích bude nezapomenutelným zážitkem. Tento resort je znám svou pestrou a voňavou delikátní kuchyní, o kterou se stará prvotřídní světový kuchař. Večeřet můžete na terase s výhledem na písečné duny, pořádá se zde také barbecue pod hvězdami na pláži nebo můžete povečeřet francouzskou kuchyni v místních zahradách Versailles s výhledem na Augustiniánský klášter z 12. století.

Sport a zábava

Ať už hledáte relaxaci nebo sportovní vyžití, vše zde naleznete. U resortu je 18ti jamkové golfové hřiště, v hotelu je fitness centrum, lázně, na pláži jsou k dispozici různé vodní sporty, tenisové kurty, bazény. Dále můžete podniknout výlety na katamaránu, plavat s delfíny, potápět se, šnorchlovat, krmit z ruky rejnoky, vydat se v luxusním kočáru s koňským spřežením do města Nassau nebo si pronajmout vrtulník pro výlet nad Bahamské ostrovy.

Náš názor

V tomto jedinečném resortu si užijete romantickou a nádhernou dovolenou plnou zážitků a prvotřídních služeb.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bahamy / THE OCEAN CLUB, A FOUR SEASONS RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Ocean Golf Club Bahamas
Ocean Golf Club Bahamas
Bahamy
The Lucayan Course
The Lucayan Course
Bahamy
Reef Course & Country Club Bahamas
Reef Course & Country Club Bahamas
Bahamy
Hotely v okolí
GRAND LUCAYAN
GRAND LUCAYAN
Bahamy
od 81.390,- Kč
THE OCEAN CLUB, A FOUR SEASONS RESORT
THE OCEAN CLUB, A FOUR SEASONS RESORT
Bahamy
od 31.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz