info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the oberoi beach resort, sahl hasheesh  *****

Golfová dovolená - Sahl hasheesh

the oberoi beach resort, sahl hasheesh *****

Poloha

Egyptské Rudé moře je plné pestrého mořského života a nedotčených korálových útesů. Jeho křišťálově čisté vody a jedinečné podmořské zahrady jsou celosvětově proslulé jako vodní ráj pro začátečníky i pokročilé potápěče.
Pětihvězdičkový hotel The Oberoi Sahl Hasheesh se rozkládá na 194 249 metrech čtverečních na pobřeží Rudého moře a je pečlivě navržen tak, aby vám poskytl dostatek prostoru. Má vysoké klenuté stropy, je zalitý přirozeným světlem a posetý tradičními designovými prvky; od příznivé osmicípé hvězdy po neoklasicistní sloupy a ručně vyráběné lucerny. Klasické prvky, které dodávají osobitý pocit místa.

Vybavení hotelu

Oberoi Spa jsou relaxačně zařízené příjemné prostory s jednotlivými terapeutickými místnostmi, kde si hosté mohou dopřát balijské, thajské a typické Oberoi procedury. Součástí lázní je také jedinečné luxusní apartmá pro páry s parní lázní v soukromé zahradě. Speciálně sestavené wellness a kosmetické lázeňské rituály kombinují vybrané procedury, které omlazují a uvolňují tělo i duši.

Vybavení pokoje

Pro vaše soukromí a pohodlí jsou hotelové suite rozmístěné v malých skupinkách na terasách, s neomezeným výhledem na Rudé moře a do zahrady. Suite jsou laděny do uklidňujících barev a naplněny přirozeným světlem. Interiéry mají ložnici s manželskou postelí velikosti king size a vlastní koupelnu. Samostatný, pohodlně zařízený obývací pokoj je vybaven obloukovými okny, která rámují krásný výhled do zahrady. Závěrečnou tečkou jsou tradiční egyptské designové prvky a papyrové lampy.

Stravování

Stravovat se můžete v hlavní restauraci, v Pergole u bazénu nebo speciální indické restauraci Zaafran.

Vzdálenost od letiště

Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené 17km.NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sahl Hasheesh / THE OBEROI BEACH RESORT, SAHL HASHEESH


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
THE OBEROI BEACH RESORT, SAHL HASHEESH
THE OBEROI BEACH RESORT, SAHL HASHEESH
Sahl hasheesh
od 3.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz