info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the lodge at kauri cliffs  *****

Golfová dovolená - Bay of islands

the lodge at kauri cliffs *****

Poloha

Venkovská usedlost The Lodge KauriCliffs byla předelána na luxusní hotel se rozprostírá na rozeklaných útesech uprotřed krásné přírody a golfového hřiště s překrásnými výhledy na Tichý oceán a zátoku Matauri Bay.

Vybavení hotelu

Uprostřed původních novozélandských letů, daleko od každodenních starostí a stresu, Vás čeká tato oáza klidu, pohody a relaxace s úchvatnými výhledy na nekonečný horizont Tichého oceánu. V hlavní chalupě najdete jídelnu, kde kuchaři vytvářejí delikátní menu z místních čerstvých surovin. Lázně se nacházejí v místním Totarském lese a hostům je dále k dispozici fitness centrum s krytým bazénem a vířivkou, venkovní bazén a dva tenisové kurty.

Vybavení pokoje

22 apartmánů se nachází v luxusních chatkách pro hosty rozmístěných kolem areálu, přičemž v každé chatě jsou umístěny dva apartmány. V každém apartmánu se budete cítit jako na chalupě, k dispozici Vám bude prostorná ložnice a obývací místnost s otevřeným krbem. Chaty jsou zasazeny do původního lesa s výhledem na golfové hřiště a Tichý oceán. K dispozici je bezplatný minibar a domácí pivo. Chata majitele je ideální pro rodiny nebo skupiny se dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou, každá s vlastním krbem, obývacím pokojem a krásným soukromým nekonečným bazénem a venkovní vířivkou.

Stravování

Kauri Cliffs zahrnuje snídani, nápoje před večeří a večeři. Hosté si mohou také vybrat večeři na verandě s výhledem na oceán, nebo si užít opravdu jedinečný zážitek ze stolování s piknikem na odlehlé pláži nebo u vodopádu (za příplatek). Restaurace nabízí chutnou tichomořskou kuchyni a může se pochlubit nádherným panoramatickým výhledem na mys Brett.

Sport a zábava

Můžete také relaxovat v sauně nebo vířivce. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří rybaření, potápění a golf.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bay of Islands / THE LODGE AT KAURI CLIFFS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
THE LODGE AT KAURI CLIFFS
THE LODGE AT KAURI CLIFFS
Bay of islands
od 294.990,- Kč
THE FARM AT CAPE KIDNAPPERS
THE FARM AT CAPE KIDNAPPERS
Bay of islands
od 153.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz