info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the datai resort & spa  *****

Golfová dovolená - Ostrov langkawi

the datai resort & spa *****

Překrásný luxusní resort The Datai uprostřed panenské tropické džungle u panenské písečné pláže a skvělého golfového hřiště nabízí dokonalou oázu pro Vaše tělo i duši...

Poloha

​The Datai Resort & Spa Langkawi resort se nachází na severním pobřeží ostrova Langkawi, tajemného ostrova pokrytého džunglí, jeskyněmi, jezery a vodopády, v nádherné zátoce nad dlouhou písečnou pláží, obklopen bohatou vegetací tropického pralesa. Od nejbližšího střediska v Burau Bay je vzdálen 12 km a nabízí tak dokonalý klid a relaxaci za unikátních tónů okolního přírodního orchestru.

Vybavení hotelu

​Restaurace, Lobby bar, bazén na terase, plážový klub s barem a druhým bazénem, knihovna, kadeřník, obchůdek, fitness, sauna, jacuzzi, lázně.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje mají koupelnu, sprchu, WC, vysoušeč vlasů, TV, satelit, DVD, minibar, klimatizaci, ventilátor, telefon, kávovar, trezor a balkon.

Stravování

​Snídaně se podávají formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

​Pro všechny sportovně založené návštěvníky hotel nabízí windsurfing, treking, šnorchlování, půjčovnu kol, fitness, bazén a samozřejmě také 18-ti jamkové golfové hriště The Datai Bay Golf, na které se dostanete hotelovým autobusem za cca 5 minut. A pokud jste milovníci slunce a moře, tak Vás stezka v džungli přivede na pláž s bílým pískem, bazénem, šatnami a pavilonem pro vodní sporty.

 

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Langkawi / THE DATAI RESORT & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Els Club Datai Teluk
Els Club Datai Teluk
(2 km od hotelu)Ostrov Langkawi
Gunung Raya Golf Resort
Gunung Raya Golf Resort
(8 km od hotelu)Ostrov Langkawi
Hotely v okolí
THE DATAI RESORT & SPA
THE DATAI RESORT & SPA
Ostrov langkawi
od 6.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz