info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sugar beach mauritius  *****

Golfová dovolená - Flic en flac

sugar beach mauritius *****

Poloha

​Hotel Sugar Beach je postaven v koloniálním stylu s krásnou tropickou zahradou a nachází se v klidném místě na západním pobřeží ostrova. Malé nákupní centrum je vzdáleno cca 5 minut od hotelu. Transfer z letiště trvá cca 60 minut.

Vybavení hotelu

​Hotel se skládá z několika budov v koloniálním stylu, k dispozici je několik restaurací, barů, konferenční místnost, možnost přístupu k internetu, rozsáhlý bazén, bar u bazénu, kadeřnictví, kosmetický salon. Klienti mohou využívat některých služeb hotelu La Pirogue.

Vybavení pokoje

Všech 258 pokojů hotelu Sugar Beach, je velmi komfortně účelně vybaveno. Mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minibar, SAT-TV, klimatizaci, telefon s přímou volbou, wifi připojení k internetu (za poplatek), elektronický trezor, balkon nebo terasu.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení all inclusive. ​Program all inclusive zahrnuje:snídaně a večeře formou bufetu, oběd formou menu – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby

Pláž

​Hotel Sugar Beach leží přímo u krásné 500 m dlouhé písečné pláže vhodné ke koupání.

Sport a zábava

​Pro sportovně založené návštěvníky nechybí v hotelu fitness, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, aerobik, badminton,basketbal, jóga, biliár. Cca 10 minut od hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště Tamarina. Hotel poskytuje zvýhodněné ceny na green fee. Nové spa centrum nabízí různé terapie a několik druhů masáží.V rámci programu all inclusive Vám je zdarma k dispozici:tenis, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, biliár, aerobik, nemotorizované vodní sporty

Pro děti

​Dětský klub, animační programy pro děti, hlídání dětí, brouzdaliště.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Flic en Flac / SUGAR BEACH MAURITIUS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Tamarina Golf
Tamarina Golf
(1 km od hotelu)Flic en Flac
Hotely v okolí
SUGAR BEACH MAURITIUS
SUGAR BEACH MAURITIUS
Flic en flac
od 5.290,- Kč
(1 noc/osoba s polopenzí)
LA PIROGUE MAURITIUS
LA PIROGUE MAURITIUS
Flic en flac
od 3.990,- Kč
(1 noc/osoba s polopenzí)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz