info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
stupka hotel/golf resort tále grey bear  ****

Golfová dovolená - Nízké tatry

stupka hotel/golf resort tále grey bear ****

Poloha

Hotel Stupka *** se nachází v nádherném prostředí doliny Bystrá, v podhůří Nízkých Tater, v rekreačně-lyžařském středisku Tále. V testnej blízkosti elegantního horského hotelu se nachází i 18 jamkové golfové hřiště Gray Bear Tále.

Vybavení hotelu

Příjemný horský hotel poskytuje kvalitní ubytování s wellness centrem, fitness centrem, golfovým simulátorem, kulečníkem, stolním tenisem, šipkami a 2 tenisovými kurty. V zimě jsou k dispozici značené běžecké tratě s okruhem 3,9 km a vždy perfeknte upravené a zasněžované svahy pro začátečníky i pokročilé s celkovou délkou 2,77 km. Lyžařské středisko Jasná - Chopok Jih se nachází necelých 6 km od hotelu. V létě okolí hotelu nabízí rozsáhlé možnosti vysokohorské turistiky, cykloturistiky, houbaření a vycházek v nízkotatranských přírodě. Hosté hotelu Stupka mají 50 % slevu z green fee na hřišti Gray Bear Tále a 20 % slevu z ceny časových a rodinných lyžařských lístků platných ve středisku Ski Tále. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází i jeho dependance, hotel Golf, jehož hostem jsou k dispozici všechny doplňkové služby v hotelu Stupka.

Vybavení pokoje

Hotel poskytuje ubytování v jedno- a dvoulůžkových pokojích, v suite a apartmánech. Celková kapacita hotelu je 41 pokojů a 114 lůžek. Každý pokoj je vybaven elegantním nábytkem s koupenou a WC, TV s plochou obrazovkou, telefonem, WiFi připojením na internet a bezpečnostním kartovým systémem. Všechny pokoje jsou nekuřácké a některé mají i balkon.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nízké Tatry / STUPKA HOTEL/GOLF RESORT TáLE GREY BEAR


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
STUPKA HOTEL/GOLF RESORT TÁLE GREY BEAR
STUPKA HOTEL/GOLF RESORT TÁLE GREY BEAR
Nízké tatry
od 5.190,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz