info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
st. regis princeville resort  *****

Golfová dovolená - Kauai

st. regis princeville resort *****

Poloha

St. Regis Princeville Resort se nachází na severním pobřeží ostrova Kaua'i, na svěžím zeleném útesu s jedním z nejkrásnějších výhledů na Tichý oceán a majestátní horu Namolokama. Malebné tropické prostředí, neskonalé vybavení a vynikající luxus nabízejí nekonečné rozmazlování. Opravdu rafinované a geniální služby uspokojí všechny Vaše potřeby.

Vybavení hotelu

Resort nabízí 252 luxusních pokojů, včetně 41 Prince Junior Suites, 7 St.Regis Ocean View Suites, 1 Bali Hai Suite, 1 prezidentské apartmá a jedno královské apartmá, z čehož 90 % pokojů poskytuje dech beroucí výhled na oceán. K dispozici je Vám přebudovaný bazén s nekonečným okrajem, krásná pláž s plážovými službami pro Vaše pohodlí včetně soukromých "cabanas" a masážemi přímo na pláži. Čtyři přepychové restaurace jistě dokonale uspokojí Vaše chuťové pohárky, příjemnou havajskou atmosféru dotvoří večerní zábavné programy a slavnostní rituály a v lákavé nákupní galerii si jistě přijdete a své. Pro milovníky golfu resort nabízí nově zrekonstruované hřiště Makai a mistrovské hřiště Prince, dále si můžete vybrat z dlouhé řady zajímavých aktivit, které jsou k dispozici na severním pobřeží ostrova Kaua'i (napr. kajaky, jezdectví, pěší turistika, Zip Line, vyhlídkové lety vrtulníkem apod.). V hotelu také naleznete mnoho místností vybavených nejmodernější technologií, jež jsou určené pro konference a obchodní jednání. K dispozici je zde taneční sál, dvě otevřené terasy a přímořské zahrady. Nezapomenutelné lázně Helele'a nabízejí služby nejvyšší úrovně, které se přizpůsobí Vašemu tělu i mysli. Vlastní léčebné procedury jsou kombinací havajské léčebné tradice a západní techniky (12 léčebných místností, hydro terapie, pára a sauna, relaxační salonek, salon krásy, 24hodinové fitness centrum). Přístup k Internetu je dostupný v celém hotelu zdarma, takže můžete zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou, nebo se postarat o Vaše podnikání kdykoli během Vašeho pobytu.

Vybavení pokoje

Nabízené pokoje Vám poskytnou pohodlí a luxus s úžasnými výhledy do svěžích zahrad, na majestátné hory či šumivý záliv Hanalei. Pokoje nabízejí moderní design s domorodými prvky, originálními uměleckými díly a vlastním vybavením, které zahrnuje mramorovou koupelnu se značkovou koupelnovou kosmetikou Remède, vysoušečem vlasů, dokovací stanici pro iPod, LG domácí kino, LCD TV, župany a pantofle, AM / FM radiobudík, 3 telefony (1 bezdrátový), zdarma balenou vodu, minibar, trezor. Zdarma kabelové a bezdrátové vysokorychlostní připojení k Internetu. Kategorie ubytování: * Mountain/Garden View Rooms * Ocean View Rooms * Ocean View Junior Suites * St. Regis Ocean View Suite * Presidential Suite * Bali Hai Signature Suite * Royal Suite

Sport a zábava

Všude na a kolem ostrova Kaua'i na Vás čekají různé rodinné a dětské aktivity a výlety. Vydejte se na plavbu soukromou plachetnicí nebo si užijte vyhlídkový let luxusním vrtulníkem. Zažijte hlubokomořský rybolov, prozkoumejte přílivová jezírka a tichý deštný prales, užijte odpoledne v koňském sedle na ranči Princeville nebo objevte kouzlo golfu na jednom z golfových hřišť.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kauai / ST. REGIS PRINCEVILLE RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Princeville Makai Golf Club
Princeville Makai Golf Club
Kauai
The Ocean Course at Hokuala
The Ocean Course at Hokuala
Kauai
Poipu Bay Golf Course
Poipu Bay Golf Course
Kauai
Hotely v okolí
ST. REGIS PRINCEVILLE RESORT
ST. REGIS PRINCEVILLE RESORT
Kauai
od 13.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
GRAND HYATT KAUAI RESORT & SPA
GRAND HYATT KAUAI RESORT & SPA
Kauai
od 10.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
1 HOTEL HANALEI BAY
1 HOTEL HANALEI BAY
Kauai
od 16.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz