info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sofitel legend old cataract aswan  *****

Golfová dovolená - Asuán

sofitel legend old cataract aswan *****

Poloha

Vydejte se do legendárního místa, kde se kdysi bavil král Fouad a Agatha Christie popíjela koktejly: do pětihvězdičkového hotelu Sofitel Legend Old Cataract Aswan. Majestátní hotel se nachází v Núbijské poušti na břehu Nilu naproti ostrovu Elephantine na růžovém žulovém útesu s výhledem na nejdelší řeku světa. Tento úchvatný hotel s legendárním seznamem hostů z řad královských rodin a hodnostářů je ideálním místem jak pro romantické pobyty, tak pro malé summity a firemní setkání.
Pokud se dokážete odtrhnout od krásy tohoto nádherného hotelu, čeká na vás fascinující svět. Ostrov Elephantine a Asuánské muzeum máte na dosah ruky. Nedaleko hotelu se nachází skalní hrobky v Amarně, kde jsou pohřbeni staroegyptští šlechtici. Centrum Asuánu je vzdáleno jen pár kroků. Další zajímavosti, které vás během pobytu zlákají: Núbijské muzeum, chrám Philae, nedokončený obelisk... poté se vraťte a dopřejte si francouzskou a orientální kuchyni a vína.

Vybavení pokoje

Hosté si mohou vybrat ze dvou možností luxusního ubytování. 76 pokojů a apartmánů ve starém palácovém křídle podtrhuje dědictví původní budovy. Pro ty, kteří mají modernější vkus, je připraveno dalších 62 elegantních pokojů a apartmá v novějším křídle Nile Wing.

Stravování

V osmi hotelových restauracích a barech se podávají pokrmy francouzské kuchyně a "nejnovější fusion pokrmy z celého světa". Jídlo je fantastické, nápoje vynikající a obsluha trvale působivá. Samozřejmostí je návštěva lázní, a tak si v hotelu Sofitel Legend Old Cataract Aswan dopřejte legendární luxus v núbijské poušti.

Sport a zábava

Nabitý den můžete začít energickým cvičením ve slunném asuánském fitness centru vybaveném crossovými trenažéry, běžeckými pásy, volnými činkami a přístroji Technogym Kinesis.
Ponořte se do venkovního nekonečného bazénu, který jako by kaskádovitě stékal do posvátných vod Nilu.
Po náročném dni stráveném v Asuánu vás Sofitel SPA zve k regeneraci v hammam, vířivce a krytém vyhřívaném bazénu (pouze pro dospělé) obklopeném třpytivými mozaikovými sloupy.

Vzdálenost od letiště

Mezinárodní letiště Aswan je vzdálené 17km, mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené 515km.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Asuán / SOFITEL LEGEND OLD CATARACT ASWAN


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SOFITEL LEGEND OLD CATARACT ASWAN
SOFITEL LEGEND OLD CATARACT ASWAN
Asuán
od 3.490,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz