info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
slieve donard  ****

Golfová dovolená - Newcastle

slieve donard ****

Poloha

Krásný viktoriánský hotel se nachází mezi písečnou pláží a úpatí hory Mourne pouhých 30 mil jižně od Belfastu a 90 mil severně od Dublinu. Slieve Donard je ideálním výchozím bodem pro poznávání jedné z nejkouzelnějších a nejkrásnějších oblastí Severního Irska. Jen kousek od hotelu najdete mnoho nejzajímavějších památek Newcastlu, zajímavé restaurace, golfová hřiště a rodinné aktivity.

Vybavení hotelu

Slieve Donard byl původně postaven železnicí Belfast a County Down Railway jako luxusní prázdninová destinace „na konečné“. Stavba začala v roce 1896 a byla dokončena a oficiálně otevřena 24. června 1898 za cenu 44 000 liber. Byl to jeden z nejmajestátnějších hotelů své doby a byl téměř soběstačný s vlastní pekárnou, zeleninovými zahrádkami, prasaty, prádelnou a inovativně i elektrárnou, která zajišťovala elektřinu i pro nádraží. Slieve Donard ztělesnil myšlenku viktoriánské vznešenosti a luxusu se svým salonem, kavárnou, čítárnou a psacím sálem, kuřárnou, kulečníkem a kadeřnictvím.

Vybavení pokoje

Hotel se může pochlubit 180 luxusními pokoji, včetně 100 nových pokojů Executive a Resort, z nichž mnohé mají úžasný panoramatický výhled na pohoří Morne a pobřeží County Down. Všechny pokoje jsou dekorovány ve vkusném, tradičním stylu s veškerým moderním komfortem, včetně postelí s nebesi.

Stravování

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne a v Slieve Donard je opravdovým zážitkem. Dále pak od sofistikované svěžesti restaurace Oak přes relaxační Lighthouse Lounge, kde se podávají čerstvé a zdravé pokrmy, až po dokonalý půllitr u krbu v The Percy French Inn, budou vaše chutě také skvěle uspokojeny.

Sport a zábava

Lázně v Slieve Donard s výhledem na větrem ošlehanou irskou pláž jsou vynikajícím útočištěm a centrem pohody po celém dni stráveném v ryzí divoké přírodě. Severní Irsko se stalo povinnou destinací pro mnoho fanoušků legendárního seriálu "Hra o Trůny". Díky velkolepé scenérii je snadné pochopit, proč si lokační průzkumníci vybrali Severní Irsko. S členitým pobřežím, zelenými poli, jeskyněmi, horami, lesy a útesy je snadné přenést se do Martinova světa – toho temného, ​​depresivního a nebezpečného místa, kde jedinou jistotou je, že vyhrajete nebo zemřete. Řada míst se dokonce nachází nedaleko Slieve Donard a tak se můžete vydat na objevné cesty.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Newcastle / SLIEVE DONARD


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SLIEVE DONARD
SLIEVE DONARD
Newcastle
od 20.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz