info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
shangri-la´s rasa ria resort - golf  *****

Golfová dovolená - Malajsie

shangri-la´s rasa ria resort - golf *****

1.DEN

KOTA KINABALU * přílet na mezinárodní letiště Kota Kinabalu, transfer do hotelu, volné odpoledne. Možnost odpolední prohlídky města (za příplatek). Nocleh v hotelu.

2.DEN

GOLF NA GOLFOVÉM HŘIŠTI SUTERA HARBOUR GOLF & COUNTRY CLUB * po snídani transfer na golfové hřiště - tee off (6:00-15:00) * volné odpoledne * večer transfer do restaurace na večeři * návrat do hotelu, nocleh

3.DEN

GOLF NA GOLFOVÉM HŘIŠTI DALIT BAY GOLF & COUNTRY CLUB * po snídani transfer na golfové hřiště - tee off (pozn. na tomto hřišti nejsou k dispozici caddy) * volné odpoledne * večer transfer na večeři, kterou si vychutnáte s tradiční malajskou živou hudbou * návrat do hotelu, nocleh

4.DEN

POBYT V RESORTU možnost přikoupení si green fee

5.DEN

POBYT V RESORTU možnost přikoupení si green fee

6.DEN

POBYT V RESORTU možnost přikoupení si green fee

7.DEN

POBYT V RESORTU možnost přikoupení si green fee

8.DEN

Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Poloha

Shangri-la´s Rasa Ria Resort se nachází v rozsáhlé tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže, cca 45 min. od letiště Kota Kinabalu. Resort byl zařazen ve zlatém seznamu nejlepších pobytových míst na světě v roce 2009 podle časopisu Condé Nast Traveler.

Vybavení hotelu

K vybavení resortu Shangri-la´s Rasa Ria patří 8 restaurací a barů, 3 bazény a lázně. Hosté mohou navštívit přírodní rezervaci, která je součástí střediska. Je zde lanová stezka v korunách stromů a volně žijící zvířata, například orangutani. Na pláži lze provozovat různé vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru, windsurfingu a parasailing.

Vybavení pokoje

Elegantní pokoje dekorované přírodními materiály jsou vybavené LCD TV, trezorem, minibarem, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu a zařízením k přípravě kávy a čaje. Pokoje v přízemí mají verandu, v patře balkon. Základní cena v superior pokoji s výhledem do vnitrozemí.

Stravování

Oceněná restaurace s barem Coast podává západní kuchyni. Další restaurace servírují pokrmy kuchyně japonské, indické a místní. V plážovém baru si mohou dát hosté nápoje a lehké občerstvení.

Sport a zábava

golf, tenis, vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, plavby na katamaránu, podmořský rybolov atd.), jízdy na koních. DALIT BAY GOLF & COUNTRY CLUB Toto nádherné hřiště se nachází ve městě Tuaran v Shangri-La Rasa Ria Resortu, 35 kilometrů od Kota Kinabalu. Architektu Tedu Parslowovi se podařilo proměnit bažinatou krajinu mezi řekami Mengkabong a Tambalang ve hřiště, na kterém vodní překážky hrají dominantní roli a jsou výzvou pro každého golfistu. Hráčům se z každé fairwaye naskýtá úžasný pohled na horu Kinabalu na jedné straně a na Jihočínské moře na straně druhé. Poté, co si hráč vychutná celou osmnáctku, neměl by zapomenout na regeneraci a dopřát si nezapomenutelný zážitek ve formě místních lázeňských procedur.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF MALAJSIE / SHANGRI-LA´S RASA RIA RESORT - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
NEXUS RESORT & SPA KARAMBUNAI - golf
NEXUS RESORT & SPA KARAMBUNAI - golf
Malajsie
od 32.290,- Kč
SHANGRI-LA´S RASA RIA RESORT - golf
SHANGRI-LA´S RASA RIA RESORT - golf
Malajsie
od 45.190,- Kč
THE CLUB SAUJANA RESORT - golf
THE CLUB SAUJANA RESORT - golf
Malajsie
od 34.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz