info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
schwarz alpenresort   *****

Golfová dovolená - Obermieming

schwarz alpenresort *****

Poloha

Schwarz Alpenresort je jedinečným hotelovým komplexem v srdci tyrolských Alp, který byl vybudován na břehu jezera. Hotel je pouhých 35 km jízdy od Innsbrucku. Hosté zde mohou očekávat luxusní ubytování i služby, ale také okouzlující scenérie sněhem pokrytých vrcholků alpských hor. Tamní slunná oblast dokáže vdechnout i atmosféru dávných dob, lze například navštívit nedaleký cisterciácký klášter ze 13. století, úchvatný zámek Ambras nebo palác Imperial - dílo panovníka Maxmiliána.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu je rozlehlý lázeňský komplex s plochou více než 4000 m2, kde nároční klienti mohou očekávat služby na nejvyšší úrovni. Lázeňský komplex a jeho služby mohou hosté využívat po celý rok. Jejich součástí je i soukromá plastická klinika s kosmetickou péčí a preventivními lékařskými procedurami. Lázně nabízí speciální balíčky se širokou škálou procedur. Další celoroční aktivity lze provozovat v hotelovém fitness centru, které poskytuje hostům různé programy (například jógu). Součástí hotelového areálu jsou také vnější a vnitřní bazény s ohřívanou vodou, vnitřní a vnější sauna, soukromé lázně. V létě se nabízí nespočetné množství aktivit. Okolí hotelu vybízí k pěší turistice, výletům na kole, nordic walking, lze si zahrát tenis na 3 hotelových kurtech. Hosté všech věkových skupin a různé pokročilosti si mohou zajezdit na koni. Součástí hotelového areálu je i jezero. V zimě je toto místo ideální volbou pro nadšené lyžaře a snowboardisty, kterým je doprava zajištěna shuttlebusy. V oblasti jsou bohaté běžecké tratě, běžkaři mohou využít služeb průvodce stejně jako ti, které zláká projít si tamní krajinu na sněžnicích. Hotel nabízí bohaté služby i dětským návštěvníkům: u hotelu je ZOO s domácími mazlíčky, je zde také prostor pro teenagery, ti si mohou v tzv. Player saloonu pouštět filmy, zahrát stolní fotbal a další hry. Hotel zajišťuje také službu hlídání dětí.

Stravování

* Hotel nabízí stravování v programu All Inclusive, který zahrnuje: snídaně a obědy formou bufetu odpolední občerstvení s nabídkou zákusků stylové večeře o 5 chodech, tematické večeře, bufet. * Hoteloví hosté mají celodenně k dispozici čerstvé ovoce, kávu, čaj a nealkoholické nápoje. * K dispozici jsou také vegetariánská jídla. * V hotelu je bohatá vinotéka s výběrem z více než 600 vín. Hotel se specializuje na místní kuchyni, tým kuchařů je veden šéfkuchařem Mariem Welchem. K přípravě pokrmů používají suroviny té nejvyšší kvality.

Sport a zábava

Milovníci golfu si mohou zahrát na 27 jamkovém hřišti Mieming Golf Course, které se nachází u hotelu a jehož součástí je klubovna, driving range, greeny na trénování čipů a patování.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Obermieming / SCHWARZ ALPENRESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SCHWARZ ALPENRESORT
SCHWARZ ALPENRESORT
Obermieming
od 28.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz