info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sbh maxorata resort  ****

Golfová dovolená - Pajara

sbh maxorata resort ****

Poloha

Hotel SBH Maxorata Resort byl zrenovován v roce 2018 a nachází se na malém kopci. V okolí je velké množství barů, restaurací a obchodů. Do centra Morro Jable je to cca 2,7 km. Resort patří jednomu z nejoblíbenějších hotelových řetězců na Fuerteventuře - SBH.

Vybavení pokoje

Resort má k dispozici 601 pokojů různých typů, které jsou umístěny v 7 budovách (2 hlavní s bazénovými zónami a 5 budov níže uložených kaskádovitě). Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, malou ledničkou (zdarma), trezorem (za poplatek cca 24,5 EUR/týden + záloha cca 10 EUR) a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. Standardní pokoj - rozloha cca 27 m² - pro max. 3 osoby. Přistýlka je pohovka a tyto pokoje mají obvykle méně výhodný výhled např. na okolí, jiné budovy, vjezd do hotelu. Možnost příplatku za pokoje s bočním výhledem na oceán. Rodinný pokoj - rozloha cca 46 m² - jsou obvykle v budovách kaskádovitě umístěných pod hlavními budovami, výhled na okolí nebo na jiné budovy, pro min. 2 osoby a max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj s pohovkou (s výsuvnou spodní částí jako místem na spaní pro další osobu), navíc je v pokoji mikrovlnná trouba. Možnost příplatku za pokoje s částečným výhledem na oceán.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu

Pláž

Kilometry dlouhá pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa de Jandía je vzdálena cca 300 m. Možnost využít bezpečného podchodu pod pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti

Dětské brouzdaliště a miniklub (4-12 let). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pajara / SBH MAXORATA RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SBH MAXORATA RESORT
SBH MAXORATA RESORT
Pajara
od 25.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz