info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
salgados dunas suites   *****

Golfová dovolená - Albufeira

salgados dunas suites *****

Poloha

Luxusní hotel Salgados Dunas Suitse má exkluzivní polohu nedaleko Albufeiry s výhledem na pláž Salgados. Hotel leží v rozsáhlé zahradě olivovníků a palem, mezi nimiž se nachází 9 bazénů a blíží se atmosférou skutečné oáze. Hotel se skládá ze 6 přilehlých budov, které jsou rozprostřeny přímo na dunách a je odsud vynikající výhled na jednu z nejkrásnějších pláží regionu.

Vybavení hotelu

Součástí hotelového komplexu jsou 3 tenisové kurty, 9 bazénu, golfové hřiště, z toho jeden pro děti, v letních měsících je organizován program. Hotel je pouhou minutu chůze od pláže, na které mají hosté plný servis. Pláž je certifkována Modrou vlajkou. V hotelu je také posilovna, sauna, kadeřník a masáže. Veřejné prostory jsou klimatizovány.

Vybavení pokoje

V hotelu je 168 pokojů a 80 suites. Vybavení pokojů: LCD televizor, internetové připojení, telefon, župany, ručníky, minibar, klimatizace. Pokoje mají francouzská okna s výhledem na vodní hladinu a balkon.

Stravování

Součástí hotelu je restaurace, kde se podává snídaně, oběd a večeře. K dispozici je 24 hod pokojový servis. K dispozici jsou také vnitřní i venkovní bary.

Pláž

Písečná pláž Salgados se nachází od hotelu 2 minuty pěší chůze, ke které dojdete po exkluzivní dřevěné stezce vybudované na písečných dunách. Slunečníky, lehátka i osušky jsou pro hotelové hosty samozřejmě zdarma.

Sport a zábava

Kromě golfu zde hosté mohou využít nepřeberné množství vodních aktivit, rybaření, parasailing. Mezi další aktivity patří pronájem koní a kol. HERDADE DOS SALGADOS GOLF Prestižní golfový klub, který je velmi zajímavý a odlišný od ostatních hřišť Algarve. Ideální místo pro skvělou hru i relaxaci nacházející se v blízkosti moře, s originálním rozvržením jamek a jezírek. Herdade dos Salgados je umístěno na jednom z nejznámějších míst oblasti, mezi Albufeirou a Armacao de Pera. Krásné 18-ti jamkové hřiště je originálním projektem architekta Pedra de Vasconcelose a rozkládá se mezi pláží, lagunou Salgados a okolní přírodou. Blízkost moře, složení jezírek a množství olivovníků činí hřiště jedinečným. Nabídne Vám skvělou hru, unikátní golfový zážitek a výhody prestižního golfového resortu.

Poznámka:

Morgado do Reguengo - počet jamek: 36 Salgados - počet jamek: 18

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Albufeira / SALGADOS DUNAS SUITES


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Pine Cliffs Golf Course
Pine Cliffs Golf Course
(13 km od hotelu)Albufeira
Hotely v okolí
SALGADOS DUNAS SUITES
SALGADOS DUNAS SUITES
Albufeira
od 16.390,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SAO RAFAEL ATLANTICO
SAO RAFAEL ATLANTICO
Albufeira
od 19.590,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
Albufeira
od 27.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz