info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
rosewood schloss fuschl  *****

Golfová dovolená - Salcburg

rosewood schloss fuschl *****

Poloha

Hotel Rosewood Schloss Fuschl se nachází v rakouském regionu Salcbursko na břehu krásného alpského jezera Fuschl, na úpatí rakouských Alp. Objekt je obklopen horami a lesy a má výhodnou polohu mezi Salcburkem a Hallstattem, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho architektura připomínající pohádkový zámek již mnoho let vítá vzácné hosty. Pečlivě zrekonstruovaný zámek z 15.století, otevřel brány svým hostům 1.července 2024. Město Salcburk, proslulé svou historií, kulturou a hudbou, se nachází jen kousek odtud.

Vybavení hotelu

Rosewood Schloss Fuschl nabízí prvotřídní restaurace a salonky a také Asaya, wellness koncept Rosewoodu, který zahrnuje osm léčebných místností, vnitřní a venkovní bazény a fitness centrum.

Vybavení pokoje

Každý pečlivě navržený pokoj v hotelu Rosewood Schloss Fuschl s výběrem 98 pokojů, včetně 46 apartmánů a chatek na břehu jezera, vypráví originální příběh, který se prolíná bohatým příběhem tohoto legendárního zámeckého útočiště na břehu jezera, otevřeného letos v létě 2024. Pobyt na zámku Schloss Fuschl, zasazený do vznešené jezerní scenérie a okolních věčně zelených lesů, slibuje okouzlující kombinaci historického šarmu a moderního vkusu.

Stravování

Hosté se mohou vydat na kulinářskou cestu po šesti vynikajících restauracích. Každá z nich nabízí jedinečnou směs chutí, od místních rakouských specialit až po mezinárodní pochoutky, a to vše doplňuje úchvatný výhled. Tato nabídka jídelních možností zaručuje, že každé jídlo bude nezapomenutelným zážitkem, který uspokojí každý jazýček.
Hrdě se zde zasazují o udržitelnost a podporují místní komunitu tím, že úzce spolupracují se zemědělci, rybáři a řemeslníky. Přibližně 70 % surovin, které zdobí zdejší stoly, pochází přímo z okolní zelené krajiny a nedotčených vod v této oblasti.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Salcburg / ROSEWOOD SCHLOSS FUSCHL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
ROSEWOOD SCHLOSS FUSCHL
ROSEWOOD SCHLOSS FUSCHL
Salcburg
od 5.400,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz