info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
rosewood mayakoba  *****

Golfová dovolená - Playa del carmen

rosewood mayakoba *****

Vybavení hotelu

Ponořte se do tmavě zelených mangrovů a poklidných smaragdových lagun. Cesta do tohoto nejuznávanějšího luxusního letoviska na Riviera Maya uchvátí duši nepředstavitelnou tropickou krásou a jednoduchou rafinovaností. Zažijte naši vášeň pro dokonalé služby a vřelou mexickou pohostinnost. osobní služby komorníka příjezd do apartmá lodí po ikonických vodních cestách Mayakoby 24hodinové stravování na pokoji soukromý bazének Spa, fitness zařízení a wellness programy Denní úklid a večerní služba Služby čistírny a praní prádla Nemotorizované vodní sporty Služby péče o děti Program pro děti Rosewood Explorers Vybavení vhodné pro domácí mazlíčky Exkluzivní láhev Mezcalu na uvítanou Čerstvé ovoce v apartmá, balená voda a káva/čaj Nespresso Koupelnové potřeby Maison Caulieres Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi jízdní kola

Vybavení pokoje

Rosewood Mayakoba nabízí 129 apartmánů a exkluzivní kolekci soukromých rezidencí, nabízí sofistikovaný životní zážitek ponořený do úžasného tropického prostředí. Každé apartmá nabízí otevřený půdorys, nadrozměrné terasy a moderní zakázkový nábytek vytvořený mexickými řemeslníky. V této oáze pohodlí a klidu odrážejí jemné doteky mayské dědictví regionu. Prostorné koupelny, ponorné bazény, doky pro lodě, služby komorníka a další promyšlené vybavení přispívají k povýšení pobytu.

Stravování

Kulinářská nabídka hotelu Rosewood Mayakoba spojuje tradiční mexické ingredience a techniky s různými mezinárodními styly. Ochutnejte mexickou regionální kuchyni v osmi restauracích a barech a prostřednictvím různých smyslových zážitků a pop-ups.

Sport a zábava

Umocněte svůj požitek z resortu lázeňskými procedurami nebo energizujícími lekcemi. Přidejte do svého pobytu plnější léčivý prvek s personalizovaným wellness zážitkem. Srdcem wellness v Mayakoba je nejmodernější Sense, A Rosewood Spa®️, schované na vlastním soukromém ostrově mezi sladkovodními lagunami. Oddejte se tomuto nádhernému prostředí klidu a probuzení v odborné péči zdejších wellness lékařů a připravte se vyjít obnoveni.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Playa del Carmen / ROSEWOOD MAYAKOBA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
El Camaleón Mayakoba Golf Course<span class='vzdalenost'>(226 km od hotelu)</span>
El Camaleón Mayakoba Golf Course
(226 km od hotelu)Playa del Carmen
Golf Club Playacar<span class='vzdalenost'>(259 km od hotelu)</span>
Golf Club Playacar
(259 km od hotelu)Playa del Carmen
Hotely v okolí
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA PERLA (jen pro dospělé)
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA PERLA (jen pro dospělé)
Playa del carmen
od 4.500,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA
Playa del carmen
od 4.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
ROSEWOOD MAYAKOBA
ROSEWOOD MAYAKOBA
Playa del carmen
od 13.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz