info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
rosewood mayakoba  *****

Golfová dovolená - Playa del carmen

rosewood mayakoba *****

Vybavení hotelu

Ponořte se do tmavě zelených mangrovů a poklidných smaragdových lagun. Cesta do tohoto nejuznávanějšího luxusního letoviska na Riviera Maya uchvátí duši nepředstavitelnou tropickou krásou a jednoduchou rafinovaností. Zažijte naši vášeň pro dokonalé služby a vřelou mexickou pohostinnost. osobní služby komorníka příjezd do apartmá lodí po ikonických vodních cestách Mayakoby 24hodinové stravování na pokoji soukromý bazének Spa, fitness zařízení a wellness programy Denní úklid a večerní služba Služby čistírny a praní prádla Nemotorizované vodní sporty Služby péče o děti Program pro děti Rosewood Explorers Vybavení vhodné pro domácí mazlíčky Exkluzivní láhev Mezcalu na uvítanou Čerstvé ovoce v apartmá, balená voda a káva/čaj Nespresso Koupelnové potřeby Maison Caulieres Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi jízdní kola

Vybavení pokoje

Rosewood Mayakoba nabízí 129 apartmánů a exkluzivní kolekci soukromých rezidencí, nabízí sofistikovaný životní zážitek ponořený do úžasného tropického prostředí. Každé apartmá nabízí otevřený půdorys, nadrozměrné terasy a moderní zakázkový nábytek vytvořený mexickými řemeslníky. V této oáze pohodlí a klidu odrážejí jemné doteky mayské dědictví regionu. Prostorné koupelny, ponorné bazény, doky pro lodě, služby komorníka a další promyšlené vybavení přispívají k povýšení pobytu.

Stravování

Kulinářská nabídka hotelu Rosewood Mayakoba spojuje tradiční mexické ingredience a techniky s různými mezinárodními styly. Ochutnejte mexickou regionální kuchyni v osmi restauracích a barech a prostřednictvím různých smyslových zážitků a pop-ups.

Sport a zábava

Umocněte svůj požitek z resortu lázeňskými procedurami nebo energizujícími lekcemi. Přidejte do svého pobytu plnější léčivý prvek s personalizovaným wellness zážitkem. Srdcem wellness v Mayakoba je nejmodernější Sense, A Rosewood Spa®️, schované na vlastním soukromém ostrově mezi sladkovodními lagunami. Oddejte se tomuto nádhernému prostředí klidu a probuzení v odborné péči zdejších wellness lékařů a připravte se vyjít obnoveni.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Playa del Carmen / ROSEWOOD MAYAKOBA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
El Camaleón Mayakoba Golf Course
El Camaleón Mayakoba Golf Course
(226 km od hotelu)Playa del Carmen
Hard Rock Golf Club Riviera Maya
Hard Rock Golf Club Riviera Maya
(259 km od hotelu)Playa del Carmen
Gran Coyote Golf
Gran Coyote Golf
(265 km od hotelu)Playa del Carmen
Hotely v okolí
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA PERLA (jen pro dospělé)
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA PERLA (jen pro dospělé)
Playa del carmen
od 4.500,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA
Playa del carmen
od 4.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
ROSEWOOD MAYAKOBA
ROSEWOOD MAYAKOBA
Playa del carmen
od 13.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz